30 Ağustos Zafer Bayramı

• 30 Ağustos Zafer Bayramımız, kutlu olsun, Allah tüm şehitlerimizden razı olsun, mekanları cennet olsun inşallah.

• Kadim bir milletin tekrar toparlanıp, kutlu sancağını yeniden göndere çektiği bir milattır 30 Ağustos.

Zafer bayramınızı kutluyorum.

Benim naçiz bedenim elbet bir gün toprak olacaktır, lakin Türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

• " Ya Rab seni kendime vekil yapıyor, azametin karşısında yüzümü toprağa sürüyor ve senin uğrunda savaşıyorum" diyen, ordusunun karşısına kefenle çıkan , anadolu topraklarını sonuna kadar Türklere açan bir komutandan, "Ordular hedefiniz Akdenizdir, İleri! " ile ulusunu toplamış ve bağımsızlık bizim diyen bir büyük komutana ve "Allah Allah Allah" nidalarıyla canını dişine takan, Kuran-ı Kerimden birer parçayı göğsüne koyupta, bu vatan için herşeyini feda eden yüce Türk ulusunun atalarına/atalarımıza selam olsun. Biz açtığınız bu yolda gösterdiğiniz hedeflere durmadan yürüyeceğimize and içtik..

Bu vatan uğruna canını vermiş, korumuş, başta Mustafa Kemal Atatürk, onun silah arkadaşları ve tüm Türk ulusunu saygı ve minnetle anıyoruz, Zafer bayramımız kutlu ve mutlu olsun..