Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @EFE(SnowMan) zaman zaman çoklu mesajlar göndererek bir anda ilgi odaklarını üzerine çekebilen, gerçekten iyi niyetli samimi bir forumdaşımız, zaman zaman forumda kötü giden şeyleri toparlamakta "süperman" rolü oynayan adam veya kurtarıcı da denebilir. Seviliyorsun EFE(snowman) hocam ;)

• ulen konuya bak :D
    @KarTutkusu03 : Soğuk havaların kaymağını yiyen adam.
    @ahmet45 : ege bölgesinin misafirperver sorumlusu
    @Vintersaga: Karın üzerine adını yazdığım yeşilaycı kardeşim.
    @GabelBerg_10: Gılgamış destanı gibi kullanıcı adı yazan, bölgemin sorumlusu.
    @Şaban Çilesiz HF puanlarımı eksik veren moderatör :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• @keane

Bu sene için o da ben de kara doymuş olsak da bundan sonraki sistemlerde tanışıp karda gölet turu yapmak istediğim kardeşim :)

Elimde olsa da rakımımdan 10-15 ona verebilsem :D

• @KarTutkusu03 o bir orta ve uzun vade uzmanı...Egenin ışık tutan moderatörü:)
    @icelandicLow # her zaman temkinli olsa da sonunda dayanamayıp ateş eden kardeşim benim:) Uşak özel analisti ayrıca:)
    @SnowCrazy03 İzmirli olsa da Afyon'un karını kışını göre göre karasal iklimin neferi olan kardeşim:)
    @Pangea bilgileri ve verileriyle Denizli'ye her zaman ışık tutan kardeşim:)
    @Effective Snow (Oğuz03) şu sıralar sayfada olmasa bile her gün telefonda dakikalarca sistem yorumladığımız aslan kardeşim:)
    @Serhan Hazer Denizli'yi alçak basınçtan kurtarmaya niyetli süper kahraman:)
    @whiterose2963 her zaman en büyük lokmanın peşinde koşan ve bizi de heyecanlandıran kardeşim:)
    @manasbalasy sayfanın kralı:) yüzümüze her daim tebessüm düşüren insan:)
    @Vintersaga kış ligi yarışmasında saatlerce sıcaklık takip ettiğimiz değerli kardeşim:)
    @karakus64 her zaman son ana kadar temkinli ve birazcık karamsar olan hemşom benim:) onunla sistem takip etmek ayrı zevkli:)
    ve;
    @UmuTCaN değerli adminimiz... Havaforumda şu ana kadar tanışma fırsatı bulduğum tek insan... Artık kışları Uşak'ta kar beklemek ortak kaderimiz:) Keşke hepinizin tanışma fırsatı olsaydı dediğim bir insan...

Adını yazamadığım daha birçok değerli üyemiz, hepiniz ile bu sayfa altında yazıyor olmak beni mutlu ediyor...

• @ahmet45 Forumda ki en sıcak kanlı insanlardan biri, misafirperver ve Ege konusunun değerli abisi. İdeallerimden biri onunla Uşak'ta kokoreç yiyebilmek.. :hfyeni (29): Kış ligindede iyi tüyoları olan abim, forumda iyi ki var. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu konuyu ilk defa gördüm bilmiyordum :D

@Şaban Çilesiz : Gecenin 3 4 üne kadar diyagramları bekleyecek kadar hava sevdalısı, HF puan dağıtıcısı forumda en sevdiğim abilerden biridir.
    @manasbalasy : Muhabbet istiyorsanız bu abimize başvurun fıkra gibi hikayeleri vardır kendisinin :D
    @Ulusoy23 : Zaman farketmeksizin direksiyon başında bizi unutmayan selamını eksik etmeyen değerli abimiz
    @Vintersaga : HF puanlarıma katkısı büyüktür. Sıklıkla güncellemeleri paylaşan foruma emeği geçen bir insandır.
    @snowflick : Her kar geldiğinde sinerji oluşturduğum değerli semttaşım.

Bir de isimlerini sayamadığım sistem gelmeden sistemi bitiren ılıkçı kardeşlerim hepinize selam olsun...

• biz bu maratonda yokmuşuz oldu mu şimdi bu kırıldım valla ^^ iş yerinde bu modellere bakmaktan tabak kıran çatal kaşık düşüren bi bireyi olarak Gecenin 2 sine 3 üne kadar diyagramları kontrol eden model kötü çıktıgında hüzünlenen model çok iyi çıktıgında ateşleyen bir bireyi olarak bu forumda çok görmeyin benim gibi masum insanı :)

• Tek sebebe atan kalplerden oluşan bir ailenin belirli bir üyesine yorum yapmayı doğru bulmam.

Huzursuzluk arayanlar dışında, üyelerinin ikinci ailesi konumuna gelen bu aileye de yorum gereksizdir.

Nice yıllara, sistemlere.

• Bu konunun işte bu tarz kötü yanı var, bir yandan başladın mı çekirdek çitler gibi bitmiyor. Saygıdeğer üye o kadar çok ki nolur darılmasın kimse.

@dikiz Marmara ve Batı Karadeniz konusunu şenlik katan insan, hemşerim. Onla muhabbete başladık mı kolay kolay bitiremiyoruz. Gece uyumayı unutuyoruz.. :) Nolur darılma abi, sende iyiki varsın. :)

• @Vintersaga Darılma felan yok hemşerim :) dedigin gibi muhabbete başladık mı bitiremiyoruz deli gibi model takip etmekten bu konulara bakamıyorum şimdi yorumlar atılınca gözümün önüne geldi bi bakayım dedim iş yorgunlugunda fazla adapte olamıyorum forumda bazen modeller kötü çıktıgında huzursuzluk çıkarıyorum bu huyumu hiç sevmiyorum ama görüntüler sinoptikler iyi çıktıgında ateşin fitilini ateşlemekten kendimi alıkoyamıyorum buda benim tarzım mı diyeyim heyecan mı dyeyim bilemedim ama Gecenin 2-3 ü hatta sabah ettigim günleri biliyorum bu kış az saç baş yondurmadı modeller yaşlandırdılar bizi bu sene ama şubatta Efsaneye dogru gidiyoruz bi his var içimde hiç yoktan 2-3 bardak tabak kırmaktan tasarruf etmiş oluruz ;) Marmara Batı Karadeniz konusunu ateşlemekten bu sistemde şarjörler bitti 6 şubattan sonra inşallah sistemin fitilini ateşliycez yine :) bu huyumuda hiç sevmiyorum kısa cümle ile bitiremiyorum yazıyı yine uzun yazı yazdım :D

• GabelBerg_10 topragim iyidir kimseyi kırmamaya özen gösterir konu dışındaki sorulara kibarca konu sahiplerine yönlendirir bazen hemşehrileri soru bombardımanına tutsada bunlar güzel şeyler hiç kimseyi kırdığını üzdüğünü görmedim efendi genclerimizden severim başarılı ve basarmaya azimli ve inatçı hayatı benimsemiş birisi simarma simarma hemen :) :) başarısının ispatida ortada bölge sorumlusu oldu başarılar kardeşim

• @4 Şubat Forumun endeksçisi.. :hfyeni (18): :hfyeni (18): Video editörü, Cohenci(!) ve iyi analizci olan sıcakkanlı bir abimiz.. 8) Çayları beleşe getirmek için yarışmalarda 0 aldığı iddiaları kulislerde dolaşmakta.. :hfyeni (18):

@Seyyah Forumun doğa bilimcisi, Doğa ve Kış bağlantısı konusuna girerseniz mesajları rahatlatıcıdır, sağolsun o da sıcakkanlı bir abimdir.

Gece gece sizi bir uyandırayım dedim.. 1/kahkahas23s1 :/8103*