Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ordu'da bir süredir görsel şölen var. Şimşekler yıldırımlar çakıyor. Kütle sağlam, bakalım neler olacak...

Yağış başladı şu sıralar ama bir müddet balkonda şimşeklerin dansını izledim fenaydı gerçekten

• Oh oh negüzel bende yayladan geçerken yanınıza uğrar artıkın bi çayınızı içerim hemide gara demlikte şu odun ateşinde olan 😂

Çayda sıkıntı yokta elin boş gelme bülent hocam gelirken ekmek kıyma tavuk falan getir🤣🤣

• Çayda sıkıntı yokta elin boş gelme bülent hocam gelirken ekmek kıyma tavuk falan getir🤣🤣

Valla hocam kurbanlıktan 5 kilo kuş başı alıp gelirim gavurma yaparız vebi hocada bi kasa maden suyu getirsin bizi anca keser 😃 malum kendisi sodadan sorumlu bakan olmuş öyle duydum bazı kaynaklardan😀😀

• Orasa Abdullah hocam bayramdan önce mutlaka görüşelim malum ara baya açıldı. Gençlerden fayda yok zaten ne varsa ihtiyarlarda var 🤣

Hocam durumu şöyle özetleyeyim ben ayın on üçünde istanbula gideceğim allah izin verirse Vehbi toprağım çay ısmarlayacakmış🤣 bir hafta kadar kalacağım sonrasıda malûm bayram 13den önce bir ayar yapabilirsek sizinle sohbet etmeyi bende çok isterim hatta katılmak isteyen olursa bir çay partisi yapabiliriz

• Hocam durumu şöyle özetleyeyim ben ayın on üçünde istanbula gideceğim allah izin verirse Vehbi toprağım çay ısmarlayacakmış🤣 bir hafta kadar kalacağım sonrasıda malûm bayram 13den önce bir ayar yapabilirsek sizinle sohbet etmeyi bende çok isterim hatta katılmak isteyen olursa bir çay partisi yapabiliriz

Olur hocam haberleşiriz gitmeden önce yine mutlaka 😊 hani nerde ordulu milliyetci gençler illa nerde bu devlet nerde bu hökümetmi diyelim 😀

• Biz masayı kurduk hocam Vehbi toprağım kuzeyin_oglu reisim artık işi gücü bırakıp koyun yaymaya gidiyoruz birde Arda Alper sınavı kazanamazsa bizim yanımızda çalışacak🤣🤣

Akıllı adam reisim.Baktıki zaten yaylalardan inmiyoruz.Fuzuli mazot yakıyoruz.Kuzu etine o kadar hesap ödüyoruz.Çalıştığımızı dağda bayırda yiyoruz.Bari masrafı çıkaralım diyerekten elini taşın altına koydu kurtaracak bizi koca yürekli başkanım😂

• Akıllı adam reisim.Baktıki zaten yaylalardan inmiyoruz.Fuzuli mazot yakıyoruz.Kuzu etine o kadar hesap ödüyoruz.Çalıştığımızı dağda bayırda yiyoruz.Bari masrafı çıkaralım diyerekten elini taşın altına koydu kurtaracak bizi koca yürekli başkanım😂

O iş bende sıkıntı yok bana 1 sene kadar müsade edin seneye hepinizi miamiye tatile götüreceğim 🤣

• Selamün Aleyküm, el nino bakalım bize neler göstercek bu yaz yağışlar doğu bölgelerde oldukça artacak gibi görünüyor bereketli gelir inşallah, sabah saatlerinde çok güzel yağmur yağıyordu çıkıp bir güzel ıslandım deli işi işte sabahın 4 ünde dışarı çıktık 😂

• Dün Samsun Atakum'da kısa süreli etkili olan sağanak ve doluda 33.8 mm yağış düşmüş. Bazı noktalarda taşkınlara neden olmuş.

dbnrqm8.jpg

sqn9o9c.jpg

bc4nhh8.jpg