Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sizede geçmiş olsun🌸 Bu ara çevremde çoğu kişi hasta çok dikkat etmek lazım..Hastalık bi geldi mi kolay kolay gitmiyor maalesef..😞

Çok teşekkür ederim. Ya valla bir ay dolmadan ikinci kez hasta oluyorum bırakmadı resmen yakamı önceden böyle değildim ama çok sık hasta olur hâle geldim. 😩

• Darknesspower gecmis olsun kardeşim ben de dün doktora gittim boğazında fena iltihaplanma var dedi antibiyotik ile birlikte 5 ilaç verdi içiyoruz işte ama onlarda yan etki yapıyor evde yatıyorum arada üşüme ve bulantı geliyor aman arkadaşlar dikkat edin bu ara kırılıyor ortalık..

• Hocam kanda iltihap rast gele mi çıktı acaba neden iltihap olmuş olabilir araştırılması gerekir. 🤔

vallahi çok garip hocam doktor her ihtimale karşı antibiyotik yazdı ama hasta hissetmiyorum.
    zaten iltihaptan haberim yoktu başka birşey için kan testi yapmıştım.
    Mert_35 geçmiş olsun hocam sizi takip ediyorum sizinki ciddi

• Evet kesinlikle özellikle d vitamini şart ama ben güneşe çok çıkamıyorum hemen migrenim tutuyor bu da yeni çıktı. 😒😩 O yüzden de d vitamini kullanıyorum daha yeni başladım bakalım. 😕

her türlü besini fazlasıyla yiyen birisiyim
    d ve b az çıktı doktor hap yazdı eksikliğini bile farketmiyordum.

• vallahi çok garip hocam doktor her ihtimale karşı antibiyotik yazdı ama hasta hissetmiyorum.
    zaten iltihaptan haberim yoktu başka birşey için kan testi yapmıştım.
    Mert_35 geçmiş olsun hocam sizi takip ediyorum sizinki ciddi

Anladım çok geçmiş olsun antibiyotik tedavisi işe yarar büyük ihtimalle iltihap seviyesi crp çok yüksek değilse sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu süreçte limon tüketin bol limonlu salata ve limon suyu kanı sulandirarak kanı temizler.Tekrar geçmiş olsun. 🙏

• Anladım çok geçmiş olsun antibiyotik tedavisi işe yarar büyük ihtimalle iltihap seviyesi crp çok yüksek değilse sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu süreçte limon tüketin bol limonlu salata ve limon suyu kanı sulandirarak kanı temizler.Tekrar geçmiş olsun. 🙏

crp 84,9 çıktı tesekkurler :)--

• Hocam ve hiç belirti vermedi ???? Çok enteresan bir durum gerçekten şaşırdım şuan. 8|

hocam size yazdıktan sonra farkettim crp 84 2023 eski testim yanına yazmışlar
    bu seferki 16.1 crp değeri pardon yanlış dedim.
    2023 yılbaşında çok fena hasta olmuştum onun kaydını tutup şuanki crpnin yanına yazmışlar
    şuankinde 16 çıktı hafif enfeksiyon herhalde

• hocam size yazdıktan sonra farkettim crp 84 2023 eski testim yanına yazmışlar
    bu seferki 16.1 crp değeri pardon yanlış dedim.
    2023 yılbaşında çok fena hasta olmuştum onun kaydını tutup şuanki crpnin yanına yazmışlar
    şuankinde 16 çıktı hafif enfeksiyon herhalde

Hocam bende şaşırdım çünkü o yükseklikte ki enfeksiyon değeri mümkün değil ayakta duramazsiniz ateş çok yüksek olur .O yüzden çok şaşırdım.Neyse ki çok yüksek değilmis. 🙏

• Hocam bende şaşırdım çünkü o yükseklikte ki enfeksiyon değeri mümkün değil ayakta duramazsiniz ateş çok yüksek olur .O yüzden çok şaşırdım.Neyse ki çok yüksek değilmis. 🙏

evet ateşim yılbaşında 39.4 kadar görmüştü hatta yazmıştım hatırlarsınız belki :hfyeni (18):