İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bu hava koşullarında sabah 6.20'de okul için evden çıkarsam epey küfür ederim gibi gözüküyor.

• hocam yani bütün örtü eriyecek mi ?
    2.srou dekler hakkında düşünceniz ve 8 ocak gündüzü sıcaklık sorunu merkezi istanbul için ? cevaplar içi teşekkürler şimdiden.

• Hocalarım kolay gelsin, saat 17.00'dan sonra Anadolu yakası ataşehir civarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şu anda kayışdağının zirvesi hafif beyaza bürünmüş durumda.

• Hocam icon gibi geleceğe benziyor bana göre, karasunun hafif batısından.

• Teşekkürler, açıklayıcı bir şekilde de yazmışsın. Eline sağlık.

Takipteyim.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• şükürler olsun bee.. ❤️🙏🙏

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• gözüken o ki sıcaklık sınırlarda olacak. 2 derece bile çok önemli oldu. Kar yada yağmur umarım sağlam yağış alırız. Tercihim elbette kar. Bu arada Yağışın beklediğim kadar kuvvetli olmadığını belirteyim.

• Arkadaslar israrla lokasyonsuz foto atiyorsunuz hobi olarak yine atarsiniz ama , yagis sekliyle ilgili paylasilan fotolar bu sekilde gume gidiyor.

Ne kadar zor olabilir fotonun bi kenarina altina ilistirmek bizde durum soyle boyle diye iki satir yazmak.

• hocam yani bütün örtü eriyecek mi ?
    2.srou dekler hakkında düşünceniz ve 8 ocak gündüzü sıcaklık sorunu merkezi istanbul için ? cevaplar içi teşekkürler şimdiden.

Onu kimse kestiremiyor şu an. Belki de hiç yağmura çevirmez sadece ıslak kara çevirir örtüde çok bir erime olmaz yaşayıp göreceğiz ama bence bir kky başlar sonra tekrar kara çevirir. 8 Şubatta sanırım yine siklondan dolayı sıcaklıklar yükseliyor onu da takip edeceğiz bu haliyle bu gece yaşanacaklara benzer. Deniz Etkisi yağışların tüm istanbulu ihya edeceğini düşünüyorum

• Onu kimse kestiremiyor şu an. Belki de hiç yağmura çevirmez sadece ıslak kara çevirir örtüde çok bir erime olmaz yaşayıp göreceğiz ama bence bir kky başlar sonra tekrar kara çevirir. 8 Şubatta sanırım yine siklondan dolayı sıcaklıklar yükseliyor onu da takip edeceğiz bu haliyle bu gece yaşanacaklara benzer. Deniz Etkisi yağışların tüm istanbulu ihya edeceğini düşünüyorum

teşekkürler hocam cevaplar için <3
    Anlık radar:

• Onu kimse kestiremiyor şu an. Belki de hiç yağmura çevirmez sadece ıslak kara çevirir örtüde çok bir erime olmaz yaşayıp göreceğiz ama bence bir kky başlar sonra tekrar kara çevirir. 8 Şubatta sanırım yine siklondan dolayı sıcaklıklar yükseliyor onu da takip edeceğiz bu haliyle bu gece yaşanacaklara benzer. Deniz Etkisi yağışların tüm istanbulu ihya edeceğini düşünüyorum

Kesinlikle. :thumbup:

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk