Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • sizin anlattıklarınıza benim yaşım yetmez, kendinizce haklısınızdır da bir şey diyemem, hayırlı forumlar diliyorum hocam.

Sizi yaş olarak küçümseyecek birşey yazmadım aklı başında bir adamsın kimseye hakaret etmem yanlış anlaşılma olmasın kişiliğinize tek bir lafım yok

• Bence her takımın adaletten şikayet edecek onlarca pozisyonu vardır.

Bu sene, hakem atamalarıyla-hakem kararlarıyla-var’ın çağırdıkları ve çağırmadıklarıyla-tehditlerle-sahadan çekilmelerle-hakem dövmelerle-sahaya girip oyuncuları dövmelerle-arabistan süper kupa skandalıyla futboldan soğuduğumuz bir sene oldu.

Hocam dedikleriniz doğru, ama fenerbahçe aleyhine tecelli eden genel bir adaletsizlik bu sene kesinlikle yok

şu lanet trabzon maçı yüzünden trabzon maçına kadarki süreç unutuldu gitti

tarafsız olacağım diye de gerçekleri söylememek olmaz, siz de artık abartmayın şu tarafsızlığı bence

o haksız penaltılar olmasa çoktan lig bitmişti.

ben bu zamana kadar bir şey demedim

ama trabzon maçından önceki özellikle birkaç haftalık süreçte yaşananları kendileri de gördükleri halde hala adaletsizlik oluyor, kapalı kapılar ardında galatasaraya şampiyonluk hediye ediliyor denince de bir hop demek lazım

trabzon maçını bahane edip önceki yaşananları unutturamazsınız, ben unutmam. hala daha adaletten bahsederseniz de sessiz kalamam öyle

kapalı kapılarmış. çamur at izi kalsın

• evet haksız alınan puanlar olmasa lig bitermiydi bitmezmiydi hesap kitap yapmak lazım size göre sadece haksız penaltı kırmızı kart vs.sadece fenere olduğunu düşündüğünüz için ligi bitirebiliyorsunuz sonrada objektiflikten bahsediyorsunuz işte sizin adalet anlayışınızın temelide bu hep bana hep bana bunu adalet sanıyorsunuz

• Sizi yaş olarak küçümseyecek birşey yazmadım aklı başında bir adamsın kimseye hakaret etmem yanlış anlaşılma olmasın kişiliğinize tek bir lafım yok

Eyvallah hocam.

Maksat muhabbet uzamasın ve saha içerisinde kalalım.

• evet haksız alınan puanlar olmasa lig bitermiydi bitmezmiydi hesap kitap yapmak lazım size göre sadece haksız penaltı kırmızı kart vs.sadece fenere olduğunu düşündüğünüz için ligi bitirebiliyorsunuz sonrada objektiflikten bahsediyorsunuz işte sizin adalet anlayışınızın temelide bu hep bana hep bana bunu adalet sanıyorsunuz

Hocam çok uzatmaya gerek yok

siz fanatiklikten ne söylediğinizi bilmiyorsunuz. başarısızlığın nedenini kendi içinizde değil de böyle hayali düşmanlarda ararsanız da sittin sene şampiyon falan da olamazsınız. artık fenerbahçe için özeleştiri zamanı.

BORN IN WINTER

• Eyvallah hocam.

Maksat muhabbet uzamasın ve saha içerisinde kalalım.

Şu mesajların altına gülücük atmayı bırakıp sadece cevap verseler ortamda sıkıntı yok herkes kendi düşüncesini yazıyor hakaret olmadıkça isteyen istediğini yazar bende sıkıntı yok

Muhabbetin için teşekkür ederim

• Hocam çok uzatmaya gerek yok

siz fanatiklikten ne söylediğinizi bilmiyorsunuz. başarısızlığın nedenini kendi içinizde değil de böyle hayali düşmanlarda ararsanız da sittin sene şampiyon falan da olamazsınız. artık fenerbahçe için özeleştiri zamanı.

Buradaki en az fanatik fenerli bendirim şampiyonluklada işim yok alıştık biz şampiyon olamamaya kendimize göre gördüklerimizi anlatıyoruz ben kendi adıma fenerde şampiyon olsaydı bileğinin hakkıyla oldu diyemezdim Galatasaray içinde aynısını diyorum ortada adalet yok ve bu adalet kimse için yok

• bu yazdığıma gülücükler atan beyefendiler komik tarafı neresi yoksa başka bir yerinizemi gülüyorsunuz

Hemen söyleyeyim, ben Teknik direktörünüzün yaptığı açıklamayı paylaşıyorum, adalet aleyhimize işledi diye, ya penaltı olduğunu kabul ediyor ya da ne dediğini bilmiyor hocanız, ben bunu paylaşıyorum siz gelmiş ne anlatıyorsunuz, öz eleştiri yapmayıp her fırsatta, anlamsız yerlerde şampiyonluk yarışında olduğunuz rakip takıma laf yetiştirme çabanıza güldüm ben diğer arkadaşları bilemem

• Hemen söyleyeyim, ben Teknik direktörünüzün yaptığı açıklamayı paylaşıyorum, adalet aleyhimize işledi diye, ya penaltı olduğunu kabul ediyor ya da ne dediğini bilmiyor hocanız, ben bunu paylaşıyorum siz gelmiş ne anlatıyorsunuz, öz eleştiri yapmayıp her fırsatta, anlamsız yerlerde şampiyonluk yarışında olduğunuz rakip takıma laf yetiştirme çabanıza güldüm ben diğer arkadaşları bilemem

Ne dediğini bilmediğini sizde biliyorsunuz ancak huyunuz kurusun söyleneni başka yere çekmek gibi bir alışkanlığınız var adam iyi antrenör olmadığı gibi konuşmayıda beceremiyor işinize geldiği gibi davranıyorsunuz size göre fenere kötü diyen çok iyi iyi diyen tu kaka bir hafta fener pozisyonuna aleyhte konuşan adamı hemen paylaşır öbür hafta lehine konuşursa görmezden gelirsiniz bak daha önceki haftalarda paylaştığınız Bahattin Duran deniz çoban Bülent Yıldırım Fırat aydunus kör olmuşlar dün akşam ki pozisyonda Penaltı yok diyorlar çıkar at gözlüğünü öyle bak

• Ne dediğini bilmediğini sizde biliyorsunuz ancak huyunuz kurusun söyleneni başka yere çekmek gibi bir alışkanlığınız var adam iyi antrenör olmadığı gibi konuşmayıda beceremiyor işinize geldiği gibi davranıyorsunuz size göre fenere kötü diyen çok iyi iyi diyen tu kaka bir hafta fener pozisyonuna aleyhte konuşan adamı hemen paylaşır öbür hafta lehine konuşursa görmezden gelirsiniz bak daha önceki haftalarda paylaştığınız Bahattin Duran deniz çoban Bülent Yıldırım Fırat aydunus kör olmuşlar dün akşam ki pozisyonda Penaltı yok diyorlar çıkar at gözlüğünü öyle bak

Yav ben neye gülüyolar dediğiniz mesaja cevap veriyorum siz gelmiş bana ne anlatıyorsunuz, yani bu sezon fenerin lehine bir tane bile hata yapılmamış gibi dünkü pozisyonu konuşuyorsunuz hala, ayrıyetten banane fıratmış bahattinmiş ben bir kere bile paylaşmadım o adamları burda bana ne anlatıyorsunuz, 10 yıldır bu forumdayım 10 yıldır kimseyle ne futbol ne siyaset ne de başka bir konuyla ilgili ikili polemiğe girmedim girmem de ama insanı zorla polemiğe çekiyorsunuz sizin gibiler yüzünden konu arşive alınıyor sürekli uzatmayalım, mesajımı alıntılamayın.

• Gerçekten şaşılacak bir durumunuz var sizin güldüğünüz benim sizi alıntılamadığım mesajdada kendi düşüncelerimi anlattım niye güldünüz dedim zahmet ettin cevap verdin ben yine kendi düşüncelerimi anlattım sen paylaştın demedim çoğul olan siz paylaştınız dedim okuduğunu daha iyi anlamanı dileyerek çoklu olarak üzerime gelmeye devam etmeyin ne siz beni ne ben sizi alıntılıyayım emoji koyayım böylesi daha iyi olur herkeste kendine göre doğrusunu yazsın bu herkesin hakkı

• Adalet boş kaleye gol atmayan eski futbolcunla işlemiyor adalet topu elle kesip rakibine penaltı verilmeyincede işlemiyor adalet sana başka bana başka oynayan takımlarlada işlemiyor adalet birisinden güle oynaya beş yiyip diğerini linç etmeye çalışmaklada işlemiyor organize işler bunlar klasik söz o adalet birgün herkese lazım olur

Hocam tartışma yaratacak subjektif yorum yapıyorsunuz. Siz bunu yazarsanız sadece 1 örnek olarak ben de Hataylı Recep Burak Yılmaz'ı yazarım. Kendisi Fenerbahçe altyapısından yetişen bir stoper. Koca sezon toplam 7 maça ilk 11'de çıktı 2'si Fenerbahçe maçlarında. Bariz hatasıyla goller yendi. Kendisi Galatasaray maçlarında oynatılmadı. Volkan'ın ilk maçtaki bariz yanlış taktikle oynattığı oyunu da ekleyeyim.

• Gerçekten şaşılacak bir durumunuz var sizin güldüğünüz benim sizi alıntılamadığım mesajdada kendi düşüncelerimi anlattım niye güldünüz dedim zahmet ettin cevap verdin ben yine kendi düşüncelerimi anlattım sen paylaştın demedim çoğul olan siz paylaştınız dedim okuduğunu daha iyi anlamanı dileyerek çoklu olarak üzerime gelmeye devam etmeyin ne siz beni ne ben sizi alıntılıyayım emoji koyayım böylesi daha iyi olur herkeste kendine göre doğrusunu yazsın bu herkesin hakkı

Yazdık ama duyan geliyor

• Hocam tartışma yaratacak subjektif yorum yapıyorsunuz. Siz bunu yazarsanız sadece 1 örnek olarak ben de Hataylı Recep Burak Yılmaz'ı yazarım. Kendisi Fenerbahçe altyapısından yetişen bir stoper. Koca sezon toplam 7 maça ilk 11'de çıktı 2'si Fenerbahçe maçlarında. Bariz hatasıyla goller yendi. Kendisi Galatasaray maçlarında oynatılmadı. Volkan'ın ilk maçtaki bariz yanlış taktikle oynattığı oyunu da ekleyeyim.

İşte ben kabul ediyorum tam bir soru işareti hiçte hoşnut değilim ama siz mesela gözünüze sokula sokula gol yerken gülen kaleciyi kabul etmiyorsunuz olay tamda bu yazmayın bana yazdığıma gülücük atmayın hep beraber susalım

• İşte ben kabul ediyorum tam bir soru işareti hiçte hoşnut değilim ama siz mesela gözünüze sokula sokula gol yerken gülen kaleciyi kabul etmiyorsunuz olay tamda bu yazmayın bana yazdığıma gülücük atmayın hep beraber susalım

Orta noktayı bulamıyoruz hocam çünkü hoşnut değilim dediğiniz konuyu biz dile getirdiğimizde burada Fenerbahçeli arkadaşlar kabul etmediler. Aleyhimize de olsa gerçeği kabul etme işi karşılıklı olmalı.

• Ayrıyetten ben bu forumda kimseyle senli benli konuşmuyorsam kimsenin de benimle konuşmasını istemem, at gözlüğünü çıkarda bak nedir?

• Aykut53

Hat das Thema geschlossen.
  • Aykut53

Hat das Thema geöffnet.