Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

Üstadım ortak arkadaşınız var mı varsa ortak arkadaşınız aracılığıyla bir araya gelmeye çalışın eğer yok ise bence merhaba diyip bir yere davet edin veya zamanınız var mı diyip konuya girin hanımefendiye herşeyi en başından açıklayabilirsiniz. Naçizane görüşüm budur hocam.

tecrübeler hemen belli oluyor :)

• Offizieller Beitrag

Sedat hocam telefonda seninle konuşurken de kötü hissettim inşallah Hakan abimiz dualarımızla daha iyi olup bizlere tekrar buraya kavuşacak inancım bu yönde. Sende aracı oldun bizi temsilen gittin ziyaret ettin senden de Allah razı olsun. Dularımız güzel niyetlerimiz Hakan abimizle..

• Abiler ablalar kardeşler. Size bir şey danışacağım. Pek kimseyle derdimi paylaşabilen biri değilim. En azından burada içimi dökmek akıl almak istedim. Ben bir kızdan hoşlanıyorum. Yaklaşık 2.5 senedir kızdan hoşlanıyorum. Aynı semtte oturuyor ve ailelerimiz iyi kötü birbirini tanıyor. Kızla bazı bazı denk geliyoruz merhaba merhabadan öteye geçmiyor muhabbetimiz. Sanki o da benden hoşlanıyor ama gözlerinden anlam çıkarmaya çalışıyorum ama emin olunacak bir mevzu da değil. Kızın herhangi bir sosyal medya hesabı olmadığı gibi zaten sosyal medyadan birine yazan biri de olmadım. Yüz yüze konuşsam bir bir sakince duygularımı anlatsam onu korkutur muyum? Abes veya ayıba kaçar mı? Geri dönüşü tepkisi kötü cerayen eder mi? Binbir ihtimali düşünmekten kılı kırk yarmaktan aylar yıllar kovaladı. Bana bir yol gösterin tecrübelerinizden bir yol kılavuzu çıkarayım istedim.

Merhabalasiyorsaniz eğer bütün cesaretiniz ile onunla konuşmak istediğinizi söyleyin. Durumu anlatın :)) Hayırlısı olsun hocam :)

• MARMARA.KAZIM belirsizlik içerisinde içi içini yemek deyimi gerçekleşeceğine , uygun bir zamanda uygun bir yerde duygularınızı hanımefendi ye anlatmanız sizin açınızdan çok daha rahatlatıcı olacaktır hocam şahsi fikrim . Zaten hayatında veya gönlünde başka birisi varsa teklifi geri çevirecektir. Karakterden karaktere değişir tabi verilen tepkiler, tepkiden korkmayın öldürecek hali yok . Bakışların her zaman bir anlamı olmuyor genelde hoşlanan kişi karşındakinden hoşlandığı için her şeye anlam katabiliyor bu da bir gerçek bana göre . Umarım gönlünce olur hocam . Gelişmelerden bizide haberdar et bari :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• MARMARA.KAZIM belirsizlik içerisinde içi içini yemek deyimi gerçekleşeceğine , uygun bir zamanda uygun bir yerde duygularınızı hanımefendi ye anlatmanız sizin açınızdan çok daha rahatlatıcı olacaktır hocam şahsi fikrim . Zaten hayatında veya gönlünde başka birisi varsa teklifi geri çevirecektir. Karakterden karaktere değişir tabi verilen tepkiler, tepkiden korkmayın öldürecek hali yok . Bakışların her zaman bir anlamı olmuyor genelde hoşlanan kişi karşındakinden hoşlandığı için her şeye anlam katabiliyor bu da bir gerçek bana göre . Umarım gönlünce olur hocam . Gelişmelerden bizide haberdar et bari :)

Teşekkür ederim. Haklısınız. Benim kuruntum da olabilir. Bakışlar her daim gerçeği yansıtmaz. Ben beni boğan yükü atayım da kısmet ne gösterir onu bilemem. Haber edicem yazarım bu konuya tekrardan 😄

• MARMARA.KAZIM Direk gördüğünde sana aşığım seni seviyorum de karşılık verirse bil ki senindir vermezse Allaha emanet de.

Yönetmen : Natuk Baykan

Oynayanlar : Kadir İnanır, Türkan Şoray, Kadir Savun, Nubar Terziyan, Aliye Rona

Ya benimsin Ya Kara toprağın Sinemalarda.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Vay be forumda benden başka aşk acısı çekenlerde varmiş ben aşkta hicbir zaman kazanan taraf olmadım maalesef.. MARMARA.KAZIM kardeşim eğer bir muhabbetiniz varsa hele ki aileler birbirini taniyorsa ve son olarak kızın sosyal medya hesabının olmaması sana buyuk artı sağlar o yüzden seviyorsan git konuş bence :saint:

• Hocam bi buluşma teklif edeyim önce gelsin oturalım konuşalım anlatayım. Samimi şekilde sevdiğimi söyleyeceğim dediğiniz gibi.

Hacı abi yaşlarınız kaç ayıptır sorması

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Vay be forumda benden başka aşk acısı çekenlerde varmiş ben aşkta hicbir zaman kazanan taraf olmadım maalesef.. MARMARA.KAZIM kardeşim eğer bir muhabbetiniz varsa hele ki aileler birbirini taniyorsa ve son olarak kızın sosyal medya hesabının olmaması sana buyuk artı sağlar o yüzden seviyorsan git konuş bence :saint:

Ailesini bilirim. Hepsi gibi kızlarını da güzel yetiştirmişler. O yönüne zaten vuruldum. Yoksa güzellik başlı başına bir etken değil. Benim de kazanan tarafta olduğum söylenemez. Bi mağlubiyet daha da gelebilir bilemiyorum henüz. Napalm hayat. Vardır dostum hepsinde bir hayır. Kader gayrete aşıktır. Biz de çabalayalım.