Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Biz böyle gördük test edildi onaylandı.:hfyeni (18): :hfyeni (18):

Ben seni çok önemli ve çok güzel bir yere götürecem diyerek Sakaryaspor maçına götürdüm. Tatangaların arasına soktum bir de maraton da. Kız 90 dk küfür duydu. Maçtan sonra kız bana ayrı dünyaların insanıyız demişti. Sanki sabancının torunuydu haspam . Çarşamba pazarından 10 liraya aylaynır alıyordu ben de stad önünde 10 liraya tükürük köfte yiyordum yani 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Vay be forumda benden başka aşk acısı çekenlerde varmiş ben aşkta hicbir zaman kazanan taraf olmadım maalesef.. MARMARA.KAZIM kardeşim eğer bir muhabbetiniz varsa hele ki aileler birbirini taniyorsa ve son olarak kızın sosyal medya hesabının olmaması sana buyuk artı sağlar o yüzden seviyorsan git konuş bence :saint:

Ben de vardım ama artık çekmiyorum biri gider biri gelir :)

• Ben seni çok önemli ve çok güzel bir yere götürecem diyerek Sakaryaspor maçına götürdüm. Tatangaların arasına soktum bir de maraton da. Kız 90 dk küfür duydu. Maçtan sonra kız bana ayrı dünyaların insanıyız demişti. Sanki sabancının torunuydu haspam . Çarşamba pazarından 10 liraya aylaynır alıyordu ben de stad önünde 10 liraya tükürük köfte yiyordum yani 😂

Muazzam hayatlar kız fütursuzca haksızlık etmiş sana :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• 26 / 23

Direkt yüz yüze girme muhabbete. Kız yalandan da olsa hayır der. Seni sınar bakalım peşinden ne kadar koşacaksın diye. Hatun milleti süründürmeyi sever 😂. Varsa sosyal medya hesabı ve ya numarası ( yoksa da bul) inceden inceye yürü. Eğer daha önceden muhabbetiniz yoksa bu şekilde yap.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Aşiret keleşlerinin önüne atma beni hocam 😄. Yok değil de, ailesine ayıp olur laf söz olur o yüzden

Kardeşim işin içinde aşiret varsa önce vasiyetini kaleme alman lazım.... Heeee 5 kg altın cazip geliyorsa onu bilemem 😂 😂 😂

• Aşiret keleşlerinin önüne atma beni hocam 😄. Yok değil de, ailesine ayıp olur laf söz olur o yüzden

Hiç birşey olmaz yaşın gelmiş hocam.

Korktuğun şey bunlar olmasın düğün masrafları olsun

Oturma odası yatak odası yemek odası al sana orta şeker 60 bin

20 gramdan altın 95 binde oraya gitti mi

Kolye yüzük küpe onada gittimi 30 40 bin

Düğün salonu gelinlik çekim vs orayada bi 50 bin bıraktık

Düğün günü cebinde bi 2 bin kalsın bizim ülkenin bitmeyen adetleri malum.

Neyin sevgisi neyin evliliği bırak kardeşim bu işleri :boat: :boat:

• Kızın abisi misin doğru de

• He bu arada acele et altına güven olmaz kelle başına on ar binden olma bekleyerek uzatma işi hahaa :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• Doğruya doğru da ferman işte...