Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 12. sınıfım sayısal öğrencisiyim açığa geçmek mantıklı mı? Sınıftaki herkes yavaş yavaş açığa geçiyor şu an sınıf 19 kişi geçen sene 38 kişiydik ve en az 5 kişi daha açığa geçecek. Okul eskisi gibi sarmadı yani hem arkadaşlık hem ders olarak diyorum. Çok kararsızım geçip geçmemek konusunda çünkü en yakın arkadaşlarım da gidiyor ve sayısal dersler harici diğerleri saçma ve sıkıcı gelmeye başladı

• 12. sınıfım sayısal öğrencisiyim açığa geçmek mantıklı mı? Sınıftaki herkes yavaş yavaş açığa geçiyor şu an sınıf 19 kişi geçen sene 38 kişiydik ve en az 5 kişi daha açığa geçecek. Okul eskisi gibi sarmadı yani hem arkadaşlık hem ders olarak diyorum. Çok kararsızım geçip geçmemek konusunda çünkü en yakın arkadaşlarım da gidiyor ve sayısal dersler harici diğerleri saçma ve sıkıcı gelmeye başladı

Bana saçma geliyor açıkçası açığa geçmek ama siz bilirsiniz

Hedef Hava Harp Okulu

• Bana saçma geliyor açıkçası açığa geçmek ama siz bilirsiniz

Bana da geçen sene saçma geliyordu hatta geçen haftaya kadar bile saçma geliyordu geçmeye karşıydım ama tüm arkadaşların geçince senin de geçesin geliyor sınıf zaten çok az kişi keşke geçen seneki gibi 38 kişi olsaydık o zamanlar daha iyiydi

Ben de tam bunu yazacaktım. Soru üstüne konuşayım. Geçen sene ablamın oğlunu açığa aldırıp özel kırsa verdik. Ayt ve tyt hallettler sabah 8 akşam 8 gidip. Sonuc 8000 ile Omu tıp.

Amam asıl iş öğrencide bitiyor. Tamamen sınav odaklı olacaksan açık iyidir.

Fatih abinin yazdığı gibi iş öğrencide bitiyor. Ben 11.sınıf öğrencisiyim şahsen açığa geçmezdim çünkü ben açığa geçersem ders çalışacağımdan şüpheliyim. Okul ortamı daha iyi geliyor. Kısaca iş sizde bitiyor.

• Fatih abinin yazdığı gibi iş öğrencide bitiyor. Ben 11.sınıf öğrencisiyim şahsen açığa geçmezdim çünkü ben açığa geçersem ders çalışacağımdan şüpheliyim. Okul ortamı daha iyi geliyor. Kısaca iş sizde bitiyor.

Evet açığa geçince bazı kişiler okul işlerini salıyorlar genelde ki ben de okulda örgün öğretim görmekten yanayım ama sınıf azalınca mecbur geçmek zorunda kalıyorsun

• Evet açığa geçince bazı kişiler okul işlerini salıyorlar genelde ki ben de okulda örgün öğretim görmekten yanayım ama sınıf azalınca mecbur geçmek zorunda kalıyorsun

Sizin kararınız hocam. Kendinize güveniyorsanız ister açık isterse normal okul eğitimi olsun yine kazanırsınız. Umarım sınavda başarılı olursunuz.

Bizim okulda aynı durumda 12.sınıf öğrencisiyim. mf'yim. özellikle sözel ders dayatmaları ve saçma okul kuralları beni okuldan soğuttu. Özellikle disiplin adı altında 21.y.y.da yapılan çoğu avrupa ülkesinde olmayan saçma dayatmalar ve maalesef okulda bazı konularda eşitsizliğe uğramam bu düşünceyi tetikledi fakat son senem olduğu için dişimi sıkıcağım.(Diplomayı 7 ayla kaçırmak istemiyorum)

• Bizim okulda aynı durumda 12.sınıf öğrencisiyim. mf'yim. özellikle sözel ders dayatmaları ve saçma okul kuralları beni okuldan soğuttu. Özellikle disiplin adı altında 21.y.y.da yapılan çoğu avrupa ülkesinde olmayan saçma dayatmalar ve maalesef okulda bazı konularda eşitsizliğe uğramam bu düşünceyi tetikledi fakat son senem olduğu için dişimi sıkıcağım.(Diplomayı 7 ayla kaçırmak istemiyorum)

Tamamen meraktan soruyorum ne tür dayatmalar bunlar?

• Hocam güzel ilgilenirseniz iyi seçim yalniz ömürleri cok yok, yani kedi kopek gibi degiller. Erkek olani secin ve kesinljkle eger konusmasini istiyorsaniz tek alin, kafesinedr aynali seyler koymayin..

2 adet yavru kus var suan cinsiyetleri belli degil birinden birini sececegiz bakalim ins erkek kus sansimiza gelir teşekkürler hocam.

• Muhabbet kuşu çok güzel bir neşe kaynağı olur. Yavru almışsınızdır umarım. Erkek olursa konuşma ve hareketlilik açısından çok daha iyi olur. İlgilenirseniz birçok kelimeyi rahatlıkla konuşuyorlar. Ancak hassas canlılar. En dikkat etmeniz gereken şey rüzgar. Kesinlikle cereyanda kalmaması gerekiyor. Hasta olduklarında kurtarılması çok zor oluyor.

Bizde oyle dusunuyoruz evin havasi degisir diye dikkatli olucagim hasta olmamasi icin teşekkürler

• Offizieller Beitrag

2 adet yavru kus var suan cinsiyetleri belli degil birinden birini sececegiz bakalim ins erkek kus sansimiza gelir teşekkürler hocam.

hocam gagasının üzerindeki burun deliklerinin olduğu yerin rengi cinsiyeti hakkında bilgi veriyor öbür türlü anlamanız zor:) Umarım erkek denk gelir