Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 15m euro ile daha cagnenin kazığı kapanmaz. Hala transfer manyağı bir bakış açımız var. Paran yok borçlusun kredi kartı limitinin arttığını gördüğün anda yapıştır transferi misali. Mert bir yönetim çıksa bu sene hatta önümüzdeki 5 sene şampiyon olmayacağız. Ama yetiştirdiğimiz oyuncuları iyi fiyatlara satarak hem bu borçlarımızı bitireceğiz hem de artık kıvama gelen oyuncularla peşpeşe şampiyonluklar kovalıyacağız. Ama yok oturdukları yerden para kazanan özellikle medya grubu transfer transfer diyerek pompalıyor z kuşağı da buna kolay kanıyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• 15m euro ile daha cagnenin kazığı kapanmaz. Hala transfer manyağı bir bakış açımız var. Paran yok borçlusun kredi kartı limitinin arttığını gördüğün anda yapıştır transferi misali. Mert bir yönetim çıksa bu sene hatta önümüzdeki 5 sene şampiyon olmayacağız. Ama yetiştirdiğimiz oyuncuları iyi fiyatlara satarak hem bu borçlarımızı bitireceğiz hem de artık kıvama gelen oyuncularla peşpeşe şampiyonluklar kovalıyacağız. Ama yok oturdukları yerden para kazanan özellikle medya grubu transfer transfer diyerek pompalıyor z kuşağı da buna kolay kanıyor...

Hangi Z kuşağı çıkıp ta top koşturacak emek harcıyacak hocam, survivor da gördük :D yarışma boyu el ense yata yata Şampiyon olanı. :P Ligdeki sıralamayı da sms ile belirleyecek isek o zaman tamam. :hfyeni (18):

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Hangi Z kuşağı çıkıp ta top koşturacak emek harcıyacak hocam, survivor da gördük :D yarışma boyu el ense yata yata Şampiyon olanı. :P Ligdeki sıralamayı da sms ile belirleyecek isek o zaman tamam. :hfyeni (18):

Zaten onu kastediyorum z kuşağının gücü çok yüksek. Medya yöneticiler vs hepsinin işine geliyor. Bugün bjkya gelen diyor ki taraftarlar ailemi arkadaşlarımı yakın çevremi aradılar evime hediye yolladılar diyor. Bu da transferine olumlu etki yaptı diyor. Medya daha gerçekleşmemiş bir transfer için taraftar olumlu bakıyor diyor bunu neye göre diyor sosyal medyaya bakıp söylüyor. Gs 30luk adam aldığı yetmiyormuş gibi 32lik adam alma durumunda. Ben bu transferlerin hiçbirine katılmıyorum. Ya taraftar değilim ya da z kuşağı...

• @4 Şubat abim, futbolcu satarak kronikleşmiş borç sarmalından çıkamayız. Galatasaray sol ayaklı stoperini Avrupa kupalarında mücadele etseydi 12M EURO'ya verir miydi. Yapılması gereken şampiyon olacak takımı kurmaktır. Amaç şampiyonlar ligine katılım, Gecen sezon beğenmediğimiz Galatasaray UEFA'dan 17 Milyon Euro para kazandı. Z kuşağı Galatasaray'da sökmez. Biz o hatayı Falcao'da Abdürrahim'in yüzünden yaptık ilk ve son kez.

Ağabey katılıyorum ancak ligimizin kalitesi ortada. Bu borçlar ne kadar akıllı yönetim olursa olsun sıfırlanmaz. Süper Lig'de 4 büyük kulüpte şampiyonluğa oynayacak kadro kurmak zorunda. Ligde şampiyon olan takıma verilen para, şampiyonlar liginde gruplara katılmaya hak kazanan takımlara verilen paradan daha az. Şampiyonlar liginde gruplara kalan takımlara verilen para 15-16 milyon euro iken, süper ligde şampiyon olan takıma verilen para yayın gelirlerini falan çıkartırsan 12-13 milyon Euro yapıyor. O yüzden biz mecbur Avrupa'ya katılmak için kaliteli transferler yapmak zorundayız. Marcao Avrupa'nın en iyi ilk 11 kadrosuna girdi. Bu başarıyı Galatasaray'da değilde başka bir kulüpte Avrupa'da yapmış olsa 15 milyon Euro gibi komik bir rakama mı satılırdı? Avrupa'da en dandik oyunculara bile 50-60 milyon Euro değer biçiliyor. Türkiye'de şuan en iyi genç futbolculardan biri Arda Güler. İsterim 40-50 milyon Euro'ya satılsın ancak hiçbir kulüp o parayı bizim ligde oynayan bir oyuncu için vermez. 20 milyon Euro'mu teklif ettiler? Hemen satarlar çünkü yönetimde farkında bu lig için baya iyi fiyat olduğunu. O yüzden şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak ve Avrupa'da mücadele etmek zorundayız. Ligimizde şampiyona verilen para komediden ibaret maalesef.

• @4 Şubat abim, futbolcu satarak kronikleşmiş borç sarmalından çıkamayız. Galatasaray sol ayaklı stoperini Avrupa kupalarında mücadele etseydi 12M EURO'ya verir miydi. Yapılması gereken şampiyon olacak takımı kurmaktır. Amaç şampiyonlar ligine katılım, Gecen sezon beğenmediğimiz Galatasaray UEFA'dan 17 Milyon Euro para kazandı. Z kuşağı Galatasaray'da sökmez. Biz o hatayı Falcao'da Abdürrahim'in yüzünden yaptık ilk ve son kez.

İmza :/8103*

• Mesut Özil oynadığı nerdeyse her maçta skor katkısı verdi oyuna katkısı beklediğimizden düşüktü bence söğüşlük bir durum yok. Arsenal'deyken sürünüyordu bir kumar oynadık tutmadı 4 milyon eurodan fazla bir para çıkmadı kulubün kasasından 1,5 yılda(yarım sezon Arsenal karşıladı maaşını) Mesut Özil gibi bir oyuncu için iyi rakam. Sadece onun adına forma satışlarından o zararı karşılamışızdır üstüne marka değerimizi de artırdı keşke başarılı olsaydı.. şimdi Başakşehir'e gideceği konuşuluyor Emre hocamla başarılı olur umarım. Gustavo'dan da kurtulmamız lazım o çok daha büyük bir sorun bence hiç oynamadan milyon eurolarımızı alıyor

• Şampiyonlar ligi sevdasından zaten bu borçlar yıllar yılı birikti. 1 uefa şampiyonluğumuz var tarihe geçen onu da sevilla peynir ekmek alır gibi yıllar içinde sayısız almışlığı var. Biz kendimizi aynada bir görelim. Şampiyonlar liginde boy gösterecek 1 takımımız yok. 4 büyükleri bir araya getirsek de çıkmaz. Ama gençlerimizden milyon euroluk oyuncular çıkar. O yüzden önce şu şampiyonluk sevdasını gençlerle yakalamaya çalışalım sonra şampiyonlar ligine sürekli katılabilen takımlar haline gelebiliriz...

• James Webb Uzay Teleskobu ilk görüntüsü bu geceye alındı!!

Gece 12'de yayınlanacak.

https://www.bilimma.com/joe-bi…otograflarini-paylasacak/

Şimdiye kadar çekilmiş en derin ve net fotoğraflar olucak. Milyonlarca galaksi,gezegen tek fotoğrafta. Gerçekten heyecan verici. 8)

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.

• Marcao'yu 15 milyon Euro'ya satmadık mı? Ne kadar istiyorsa verin alın şu adamı. 2-3 sene boyunca 6 numara sıkıntısı çekmeyiz en azından. Ayrıca alternatiflere bak Xeka falan dalga geçer gibi.

Bu adam feci underrated oyuncu eğer İngiliz olsaydı çok daha fazla değeri bilinirdi. Ben Galatasaray'ın alabileceğini düşünmüyorum İngiltere'nin orta sıra takımlarından birine gidebilir, alabilirseniz de üzülmem çok iyi hamle olur rekabet ve renk katar lige

• Bu adam feci underrated oyuncu eğer İngiliz olsaydı çok daha fazla değeri bilinirdi. Ben Galatasaray'ın alabileceğini düşünmüyorum İngiltere'nin orta sıra takımlarından birine gidebilir, alabilirseniz de üzülmem çok iyi hamle olur rekabet ve renk katar lige

Gueye'yi çok istiyorum. Seneler sonra adam akıllı bir orta saha hattımız olucak transfer gerçekleşirse. Oliveira - Gueye birlikte düşününce aklıma 2013 senesi Felipe Melo ve prime Selçuk İnan dönemi geliyor.

• Bu adam feci underrated oyuncu eğer İngiliz olsaydı çok daha fazla değeri bilinirdi. Ben Galatasaray'ın alabileceğini düşünmüyorum İngiltere'nin orta sıra takımlarından birine gidebilir, alabilirseniz de üzülmem çok iyi hamle olur rekabet ve renk katar lige

Gueye'nin PSG'den ayrılma isteği yeni sezon formalarının arkasında lgbt bayrağı bulunması hocam, hatta ülkenin önde gelenlerinden de tepki yemişti bu yüzden. İngiltere'de de lgbt'ye karşı görüş pek farklı değil o yüzden Müslüman da bir ülke olduğumuzdan dolayı Galatasaray şansını yüksek görüyorum biraz. Hayırlısı Olsun

• İyi geceler forum bayramın 3.gunu de bos geçti daha ailem dışında kimseyle bayramlasmadim ne bayram ama herkes birbirinden kopmuş akrabalık bitmiş herkes kendi halinde kıyamet galiba sandığımızdan yakın X/