İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Değerli arkadaşlar... Bu konuda konuşmama kararı almıştım ama birkaç şey söylemek istiyorum. Buradan ayrılmış, herhangi bir bağı kalmamış, üstelik yönetim nezdinde hukuki zemine taşınmış veya taşınmaya yüz tutmuş diyalogların muhatabı olan kişinin yorumlarını mümkünse burada paylaşarak kendisine prim vermeyin. Bırakın herkes istediğini yazsın söylesin, bizlere ve buraya hakaret etmediği sürece herkes dilediği meteorolojik tahmini yapmakta serbesttir. Samet  Aytac lütfen bu önerimi dikkate alın dostlarım.

Hocam haklısınız. Ama gerçekten eğlenceli başlıklar olduğu için ve bir nebze gülmek maksadıyla paylaştım. Ama haklısınız prim vermiş oluyoruz ister istemez. Hakaret etmeden eğlenelim istedim 😊.

• Değerli arkadaşlar... Bu konuda konuşmama kararı almıştım ama birkaç şey söylemek istiyorum. Buradan ayrılmış, herhangi bir bağı kalmamış, üstelik yönetim nezdinde hukuki zemine taşınmış veya taşınmaya yüz tutmuş diyalogların muhatabı olan kişinin yorumlarını mümkünse burada paylaşarak kendisine prim vermeyin. Bırakın herkes istediğini yazsın söylesin, bizlere ve buraya hakaret etmediği sürece herkes dilediği meteorolojik tahmini yapmakta serbesttir. Samet  Aytac lütfen bu önerimi dikkate alın dostlarım.

İnanın hocam hiç kimsenin umrunda bile değil ama arkadaş geçen herkesin anasına küfür etti. Yetmedi öncesinde sürekli saldırdı sürekli yalan konuştu manipülasyon yaptı. Biz de artık bıçak kemiğe dayandı ve gerekeni yapmaya karar verdik zaten bireysel olarak da bir kaç üye sikayet ettiğini bize bildirdi. Sonuç olarak kendi ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor ama dayanamayıp o leş ağzına bizi alıyor ve bunu yaparken aklına gelen bütün yalanları sıralıyor.

• Tek korkum 1 haftalık sistemin 2-3 günlüğüne düşmesi. Bu yorumlar bana tulpardan tanıdık geliyor ne zaman görsek sistem ya kuş oluyor yada ömrü kısalıyor. Efsaneymiş ^^

tulpar cidden fobi oldu bende yani ciddi tarihi bir blokaj ve sistem öngörüyordu modeller -16 girince soğuk kırpılmış diyorduk ama sonra ortalama bir İstanbul sisteminin bile altına indi özellikle şehrin 100 metre altında ve adım adım kırpıldı sistem, yarın akşama kadar bekleyelim havaya girmek için ve efsane falan gelmiyor o kadar da uçmayalım ortalama bir İstanbul sistemi görüntüsü var kıyılar 10-15 cm yüksekler 20-30cm öngörüyor ukmo-icon-ecmwf ve son derece makul bir öngörü artık herkeste illa yarım metre kar olacak beklentisi olduğu için beğenilmiyor

• Malum şahsın reklamını çok iyi yapıyoruz malesef adam 100 k takipçi yapmış sayemizde yazık

Sayemiz de yapmadı.850Hpa da her gördügü soğuk havaya 1987 - 2004 - 1768 2 metre kar geliyor dedi halen de diyor. Bilgisiz veriler den anlamayan insanları kandırıp hayal satıp takipçi kastı halen de devam ediyor

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• Sayemiz de yapmadı.850Hpa da her gördügü soğuk havaya 1987 - 2004 - 1768 2 metre kar geliyor dedi halen de diyor. Bilgisiz veriler den anlamayan insanları kandırıp hayal satıp takipçi kastı halen de devam ediyor

Hiç bilmeyenler burdaki ismi duyup gidip bakıyor ben o yüzden hiç ismini kullanmiyorum sizde öyle yapın bence