Marmara Bölgesi Raporlar-Yorumlar

• sabah ogleden sonra 4 e kadar kocaeli korfez super yagis aldi lapa lapa yogun ve cimenler 45 cm buldumu aksama dogru yildiza hava dondu anlasilan yagis gelmemeye basladi normalde poyrazda pek yagis alamazken bubsefer tersi oldu su an cok kuvvetli ruzgar var ama ortada 4 saattir yagis yok .

• İsallah hocam suan bir kar yakaladik ruzgarda hafiflerse sabaha akar yağar gömer cok kisa,süreli tutmayan dekler haric 2 gündür bu hat tam bir bermuda seytanr üçgeni gibi. Boş kaldi

Hocam asıl beklentim ileriki saatler dün susurluk hattı uzun süreli bir dek yakalamıştı şuanda Silivri hattı bu bahsettiğim bölgeye akacak gibi eğer rüzgarda bir değişiklik olmazsa ve marmara denizinde gelen kütleler erimezse dün gece Susurluklu hemşerilerimizin yaşadığını biz yaşayabiliriz.

• Dışarı da ki havanın özeti.

Akşam işten geliyorsun. Yemeğini yiyip namazı kılıp evden çıkıyorsun. Bir zıkkım yakıyorsun. Kahveye gidip oturuyorsun. İçeride zıkkımlanmak serbest. Sene 1996. Ortalık dumanaltı. Arkadaşların batak oynuyor. Çekip bir sandalye yancı oluyorsun. Tavşan kanı demli çay geliyor. Tek şeker. Camlar buğulu. Dışarısı gözükmüyor. Hava buz gibi. Saat 11 de kahveden çıkıp eve doğru yürüyorsun. Kafada kasket. Paltonun yakaları kalkık. Kafa içeri doğru çekilmiş. Eller cepte. Eve giriyorsun. Soba yanıyor. Kestaneler cızbız olmuş. Iki tane atıyorsun ağzına. Sonra üzerini çıkartıp yer yatağına uzanıyırsun. Yorgan buzzzzzzzzzzz. Yatak zaten iglo gibi. Kendini ısıtman sabahı buluyor.

Herkese hayırlı akşamlar

• Benim merak ettiğim bu sistem törpülenmiş bircoğumuzun hayal kırıklığı olarak nitelendirdiği bir sistemm gözüküyordu.Acaba sistem beklendiği gibi gelse bide daha ne olurdu .Şükürler olsun tabi ki mükemmel bir sistem geçiriyoruz ama merak işte ^^

• Benim merak ettiğim bu sistem törpülenmiş bircoğumuzun hayal kırıklığı olarak nitelendirdiği bir sistemm gözüküyordu.Acaba sistem beklendiği gibi gelse bide daha ne olurdu .Şükürler olsun tabi ki mükemmel bir sistem geçiriyoruz ama merak işte ^^

Siklon bize sıkıntı yapmaması için - 25ler falan girmesi lazım. O zaman yağ babam yağ. Metreler yetmez. 48 saat aralıksız kar yağdığını düşün. Saatte 5 cm yapsa. 48×5=240 cm yapar. 100 cm yağsın bırak 240 yapmasın. 30 cm de dekler eklese 130 cm. Al sana rekor

• radarda yavaş yavaş oluşumlar mevcut, yarım saat sonra ya bariz belli olacak yada bi 3-4 saat daha erteleyeceğiz. Belki de bugün ki tren son trendi. Nasipte ne varsa onu yeriz :)

Beşten sonra bekliyordum ben ama rüzgar yıldıza döndü. Onu da geçtim kütleler Karasu açıklarında olaydı üzerimize akardı ama oluşmadı ilginç bir şekilde. Bakalım gece üçe kadar ayaktayım. Takibe devam.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (2021) 725

• Narsil
    2. Replies
      725
      Views
      15k
      725
    3. manasbalasy

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.2k

• Aytac
    2. Replies
      3.2k
      Views
      462k
      3.2k
    3. Aykut53

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 8.6k

• Interstellar
    2. Replies
      8.6k
      Views
      385k
      8.6k
    3. Aykut53

1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 6.8k

• Interstellar
    2. Replies
      6.8k
      Views
      691k
      6.8k
    3. 4 Şubat

1. Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 1.9k

• Samet
    2. Replies
      1.9k
      Views
      171k
      1.9k
    3. Interstellar

1. Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar 8.7k

• Samet
    2. Replies
      8.7k
      Views
      492k
      8.7k
    3. Vuslat20

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      198
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021) Genel Yorumlama 11

• Samet
    2. Replies
      11
      Views
      395
      11