Uzun Vadeli Goruntu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayırlı olsun Hava_Forum üstadım.Sayende tutku haline getirdiğin bu alışkanlık için teşekkürler. Şimdiden kanalına abone oldum. Başarılarının devamını orada da dilerim. Benim de son kışım olacak sitede güzel bir final olur inşallah...

Son kış derken hocam?

• Profesyonelliğe geçiş olarak algılamak lazım. Daha geniş kitlelere hitap etmek sizin de hakkınız. Çok daha iyi yerler de görmek dileğiyle. Kar,Kahve,Forum,Radar takibi hepsi bir aradayken güzel siz ve burada ki değerli insanlar olmadan birşeye benzemez. Bizleri de mahrum etmeyin bunlardan.

Hava_Forum

• Hayırlısı olsun herkes için. Anladığım kadarıyla semih hoca forumu bırakmıyor. Youtube üzerinden uzun tahminlerini paylaşacağını,ara sıra buraya da yazacağını,öncedendir aklında olan bir şey olduğunu söylüyor. Evet semih hoca bu forum ile çok özdeleşti. Kendi adıma üzüldüm. Heyecanla semih hoca tarafından açılan konuları burada okumak güzel his uyandırıyordu. Şahsen kendi adıma söyleyim ben bu forumu çok daha eskiden takip ediyordum ama üyelik açmamıştım. Sırf semih hocanın tahminlerini okumak için 2017 senesinde hesap oluşturdum derken 3 senedir buraya bağlı kaldım. Online sürem bir hayli yüksek hava konularına yazmasamda, çünkü anlamıyorum :) Kanala abone oldum,merakla tahminleri bekleyeceğiz. Hayırlısı ne ise o olsun.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• semıh hocam yolunuz acık olsun tabıkı..15 yıldır gıyaben tanırım sızi.cok guzel sıstemler paylastınız bızımle.tesekkurler.bu arada ay sonu sıstemı ıcın bence bekeleyın bıraz daha.baksanıza ortalıkda elde tutulur dogru duzgun bır sey yok.kısmet.

• Vay be bir dönem kapanıyor, başka bir dönem açılıyor. Hayırlı olsun, ben de sizin yerinizde olsam YouTube tercih ederdim. Bu forumda sistemler 48 saate gelse bile herkes sizin söyleyeceğiniz son sözleri bekliyordu. Bunda tutarlı tahminleriniz ve sık sık forumda bulunmanız etkiliydi. Artık buralar eskisi gibi olmayacak ;(:bawling:

• Vay be bir dönem kapanıyor, başka bir dönem açılıyor. Hayırlı olsun, ben de sizin yerinizde olsam YouTube tercih ederdim. Bu forumda sistemler 48 saate gelse bile herkes sizin söyleyeceğiniz son sözleri bekliyordu. Bunda tutarlı tahminleriniz ve sık sık forumda bulunmanız etkiliydi. Artık buralar eskisi gibi olmayacak ;(:bawling:

Arkadaşlar daha önce de yazdım. Bir dönemin kapandığı yok. Neden böyle farklı yöne çekilebilecek, algıya neden olabilecek cümleler kuruyorsunuz.

Hocamız youtube kanalı açtı. İlk abone olanlardan biri de benim zaten.

Youtube'dan video yayınlayacak, o videoları buradan da yayınlayacağız.

Olay basit, youtube kanalı açıldı.

Hem ara ara youtube video yayınlayacak,

hem de ara ara buradan yazmaya devam edecek.

Bu tür mesajlarınız kafa karışıklığına yol açıyor, herkes aynı soruyu soruyor. Forum amacından uzaklaşıyor.