Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Merhaba arkadaşlar son zamanlarda yaşadığım garip bir durumu size anlatmak istiyorum, acaba aynı durumu yaşayan var mı çok merak ediyorum. Özellikle 38 derece üstü ateşliyken bir anda kendimi odaya sığmıyormuş gibi hissediyorum her şey küçük geliyor, örneğin odamda ki gitarı sanki tek elimle tamamen kavrayabilirmiş gibi hissediyorum. Bazen ise kalabalık bir yerdeymiş gibi hissediyorum. Sanki burnum ile boğazımın arasına tüm kainat sığıyor gibi geliyor ve bu genelde gece oluyor. Bu durumu yaşayan çıkar mı acaba yoksa bana özel mi ?

• Merhaba arkadaşlar son zamanlarda yaşadığım garip bir durumu size anlatmak istiyorum, acaba aynı durumu yaşayan var mı çok merak ediyorum. Özellikle 38 derece üstü ateşliyken bir anda kendimi odaya sığmıyormuş gibi hissediyorum her şey küçük geliyor, örneğin odamda ki gitarı sanki tek elimle tamamen kavrayabilirmiş gibi hissediyorum. Bazen ise kalabalık bir yerdeymiş gibi hissediyorum. Sanki burnum ile boğazımın arasına tüm kainat sığıyor gibi geliyor ve bu genelde gece oluyor. Bu durumu yaşayan çıkar mı acaba yoksa bana özel mi ?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun sizin gibi olmasada bende geçen sene ateşim 39, civariyken yaşamıştım böyle bir durum ayağa kalktığımda sanki boyum çok uzunmuş gibi hissetmiştim eşyalar küçük gibi gelmişti sanırım artan vücut ısısına bağlı beyinde gelişen halüsinasyonvari bir durum söz konusu olabilir. Yinede doktora danışmak ya fayda var. Geçmiş olsun.

• Merhaba öncelikle geçmiş olsun sizin gibi olmasada bende geçen sene ateşim 39, civariyken yaşamıştım böyle bir durum ayağa kalktığımda sanki boyum çok uzunmuş gibi hissetmiştim eşyalar küçük gibi gelmişti sanırım artan vücut ısısına bağlı beyinde gelişen halüsinasyonvari bir durum söz konusu olabilir. Yinede doktora danışmak ya fayda var. Geçmiş olsun.

Rahatlattınız beni valla, sadece bende oluyor sanıyordum, sanki her şey uzakmış gibi de oluyordu. Teşekkür ederim :) :)

• Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın, an itibarıyla resmi olarak bir teknik direktörü bulunmuyor.

Çok üzücü çok kırıcı. ?(

Çok eğlenceli 😂

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın, an itibarıyla resmi olarak bir teknik direktörü bulunmuyor.

Çok üzücü çok kırıcı. ?(

30 yıldır Fener maçlarında tansiyon sorunubyasar bazen sevinçten bazen üzüntüden ağlardım. Hala büyük fenerliyim ama heyecanımı çaldı koç ve avanesi.

Hakkım helal değil...

• 30 yıldır Fener maçlarında tansiyon sorunubyasar bazen sevinçten bazen üzüntüden ağlardım. Hala büyük fenerliyim ama heyecanımı çaldı koç ve avanesi.

Hakkım helal değil...

Bu adama bişe olmalı abi biri bişe yapmalı bu adam yapıştı kanını emiyor fenerin için içimi yiyor bizi bu hale düşüren kim varsa ben topunun

Allah bildiği gibi yapsın.

• Ulan

Dayı bu sene Trabzon sampiyon olacak ya harbi diyorum helal ya bu senede biselik var :)

Amerikan başkanı dahil herkes devrede. Bu sene bizi şampiyon yapacaklar. Bizi kolluyorlar çaktırma

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.