🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • CB Erdoğan: 5. ve 9. Sınıflar 2 Kasım itibarıyla yüz yüze eğitime başlıyor.

Avrupa okulları kapatacak bizimkiler ise okulları açıyor.:D2

• Bu işte anormallik var. Veriler aksini söylerken okul açılımları nasıl devam ediyor anlamak mümkün değil.

Biz yaptık demekle olmaz ki bu iş. Eğer gerçekten bir tehlike yok, gerekli bütün önlemleri aldım diyerek , sorumluluğu alıyorsan okulu açar ve mecburi tutarsın . Ama bu kararları alanlarda çok iyi biliyorlar ki ,sağlam zemine basmayan adımlar bunlar. Bu yüzden gönüllülük esası var.

Bu iş fazla uzun sürmeyecek ,atılan adımlar geri alınacak , biz yaptık en azından denedik olacak Özel okul kısmına girmiyorum bile.

Einmal editiert, zuletzt von karasah ()

• Sıra üniversitelere geliyor.Bir kaç hafta sonra da ikinci dönem üniversitesileri açılacak diye açıklama yaparlar muhtemelen

“Halkın” sesine kulak veriyorlar işte😀

Günde 10 tane tag açıyor gençler üniler açılsın diye , anlamak mümkün değil ama gerçek bu , toplumumuzun yaklaşımı bu

Hükümet de bahane arıyor zaten

• okullar açılsa ne olur açılmasa ne olur önce kafaya bakmak lâzım tamam okullar kapalı gençlerin büyük çoğunluğu nerede avmlerde cafelerde eğlence mekanlarında yada gezme tozma peşinde geçenlerde bir öğretmen arkadaşla muhabbet ediyorduk şöyle bir şey söyledi okullar niye kapalı anlamıyorum dedi neden dedim sanki okul kapalı diye gençler evde oturuyor ben çoğu öğrencimi avmde görüyorum demişti ve eklemişti avmde oturacağına sınıfta otursun hastalık bulaşırsa doğru dürüst bir sebebi olur demişti hak vermiyorda değilim

• okullar açılsa ne olur açılmasa ne olur önce kafaya bakmak lâzım tamam okullar kapalı gençlerin büyük çoğunluğu nerede avmlerde cafelerde eğlence mekanlarında yada gezme tozma peşinde geçenlerde bir öğretmen arkadaşla muhabbet ediyorduk şöyle bir şey söyledi okullar niye kapalı anlamıyorum dedi neden dedim sanki okul kapalı diye gençler evde oturuyor ben çoğu öğrencimi avmde görüyorum demişti ve eklemişti avmde oturacağına sınıfta otursun hastalık bulaşırsa doğru dürüst bir sebebi olur demişti hak vermiyorda değilim

Evet ben de hak veriyorum öğretmen arkadaşınıza ama bunun bir sınıflandırılması yapılmalı . Benim kızım 11 yaşında . Dışarı ile avm ile işi yok. Sabileri de aynı statüde tutmamak lazım.

• Evet ben de hak veriyorum öğretmen arkadaşınıza ama bunun bir sınıflandırılması yapılmalı . Benim kızım 11 yaşında . Dışarı ile avm ile işi yok. Sabileri de aynı statüde tutmamak lazım.

Zaten cevabı vermişsiniz 11 yaşında demişsiniz ben yazarken gençler diye yazdım çocuklar demedim

• Bence diğerlerini kapatıp sadece okulları açsınlar razıyım. Hem özele gönder hem evde sen hem öğretmen hem hademe hem yemekhane hem servis hepsini yapıyorsun 🙈

En sonunda şirayen kayıyor 🤪😜😋

• 6 yasındaki çoçuk kendini mükemmel korur maske değiştirir birlikte terler sarılır ama kimsenin umurunda degil hastalık caddeler eskisi gibi dolu sadece yüzlerinde maske var üniversite açılsın deyince atarlanan suçlayan bir kesim var

Einmal editiert, zuletzt von RedDawn ()

• Zaten cevabı vermişsiniz 11 yaşında demişsiniz ben yazarken gençler diye yazdım çocuklar demedim

Yorumumda ,sizin yorumunuzun üzerinden ,şuan devam eden okul açılım sürecini eleştirdim aslında . Devam eden açılım süreci genç ,çocuk ayırmıyor maalesef

• Bugün en az 20 tane Sıyırık maske rezilliği ile karşılaştım

Herif metrobüse binmiş Allah’ın belası

Maskeyi alt dudağı kapatacak kadar indirmiş , sorsan maskeli enfekte herif!

Üst dudak ve burun dımdızlak açık

Aynada milimetrik ayarlamış nerdeyse

Maskenin ağzı kapatma oranı yüzde 30 belki yada daha az

Şu pisliğe ne yapacaksın

Hangi birini uyaracaksın

Ve bu şekil binlerce insan var sokakta

Boş , gereksiz, gayrı ciddi ve sopalık hanzolar

• Onlar için çözüm var. Mahsun başkan hallediyor.:face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk