­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Baz─▒ i┼čletmeler ├Ânlem alsa daha fazla zarar edece─činden ├Ânlem almay─▒p ceza ├Âdemeyi g├Âze alabiliyor.Ceza miktarlar─▒ att─▒r─▒lmal─▒.

├Âzelliklede i┼čletmelere, zaten hepsi para babas─▒ mafya, daya bunlara cezay─▒, kap─▒dan milleti maskesiz almas─▒n..

• Hadi ─░n┼čallah..Salg─▒n ba┼č─▒ndan beri iste─čimiz buydu bu millet rica minnetle bir ┼čey anlam─▒yor denetim ┼čart!

Halk─▒n (zor ama) bilin├ž kazanmas─▒ i├žin g├╝zel bir ├žal─▒┼čma olur.

• Salmalar─▒ de─čilde tarih vermek yanl─▒┼č, tarih verme ├žat diye denetleme yap, millet hep ne zaman denetleme yaparlar diye tedirgin olsun. B├Âyle haber vermi┼č oluyorsun

Valla abi biz s─▒k─▒ denetime raz─▒y─▒z tarih verseler de olur modunda..Ama habersiz yap─▒lmas─▒ daha verimli olur hakl─▒s─▒n.

• -CHP Manisa Milletvekili Bekir Ba┼čevirgen, Haziran'dan bug├╝ne vakalar─▒n 3 kat artt─▒─č─▒n─▒ ve hastanelerde yer kalmad─▒─č─▒n─▒ a├ž─▒klad─▒.

-Marmaris Belediye Ba┼čkan─▒ Mehmet Oktay: Koronavir├╝sten ilk ├Âl├╝m ger├žekle┼čti.

• D├╝┼č├╝nsenize 230.000 vakaya kadar gelmi┼čken ve yakla┼č─▒k 100 bin n├╝fuslu bir il├žede bu zamana kadar hi├ž ├Âl├╝m ger├žekle┼čmezken tatilcilerin y─▒─č─▒lmas─▒ sonras─▒nda ilk ├Âl├╝m ger├žekle┼čiyor. ┼×ehrin yerlileri bu zamana kadar bo┼čuna m─▒ uydu tedbirlere? ├ťlkede g├╝venli yer olarak sadece ├žok az n├╝fuslu ┼čehirler kald─▒ herhalde.

• Ki┼či ba┼č─▒ 100 bin TL'ye yak─▒n ceza varm─▒┼č Avustralya'da yasaklanan saatlerde soka─ča ├ž─▒kan ki┼čilere. Cayd─▒r─▒c─▒l─▒k dedi─čin b├Âyle olur.

• Eminim ki bu partiye kat─▒lanlar─▒n yar─▒s─▒ zaman─▒nda Luppocu abiye laf etmi┼čtir. Evet ben de ettim fakat adam bunlar─▒n yan─▒nda ├žok masum kal─▒yor.

• Eminim ki bu partiye kat─▒lanlar─▒n yar─▒s─▒ zaman─▒nda Luppocu abiye laf etmi┼čtir. Evet ben de ettim fakat adam bunlar─▒n yan─▒nda ├žok masum kal─▒yor.

├çok hakl─▒ maalesef... Sa─čl─▒k ├žal─▒┼čanlar─▒ zaten acayip stres alt─▒nda birde bu g├Âr├╝nt├╝leri g├Ârd├╝k├že iyicene sinirleniyorlar hakl─▒ olarak.Sonbahar ay─▒nda sa─čl─▒k├ž─▒lardan intihar haberleri gelir gibi e─čer hastal─▒k bu h─▒zda devam ederse.Sa─čl─▒k├ž─▒lar ba┼čkalar─▒n─▒n hayat─▒ i├žin kendi hayatlar─▒ndan vazge├žiyor, ailesini g├Ârm├╝yor aylard─▒r ama gelen g├Âr├╝nt├╝lere bak.├ľyle balkona ├ž─▒k─▒p g├Âstermelik alk─▒┼člamak ile destek olunmuyor sa─čl─▒k├ž─▒ya.Ger├žekten destek olmak istiyorsan her t├╝rl├╝ ├Ânlemi ciddiye alacaks─▒n ama nerde...

• kesinlikle! ben a├ž─▒k├žas─▒ evdeki ve ├ževremdeki b├╝y├╝klerime ent├╝be hastalar─▒n g├Âr├╝nt├╝lerini izlettiriyordum birara, anlas─▒nlar ├Ânlem als─▒nlar diye..

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamalar─▒ (Nisan-May─▒s-Haziran-Temmuz-A─čustos-Eyl├╝l-Ekim-Kas─▒m 2020) 445

• Samet
    2. Replies
      445
      Views
      51k
      445
    3. Interstellar

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 264

• Samet
    2. Replies
      264
      Views
      3.9k
      264
    3. Samet

1. Veri Payla┼č─▒m ve De─čerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      543k
      5.1k
    3. OnuR

1. Ankara ├ľzel Raporlar - Yorumlar 6.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6.1k
      Views
      397k
      6.1k
    3. GOJIRA

1. MGM Tahminleri De─čerlendirmeleri ve Yorumlamalar─▒ 3.4k

• UmuTCaN
    2. Replies
      3.4k
      Views
      213k
      3.4k
    3. Aykut53

1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      297k
      3.7k
    3. agger

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      90
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 1

• Samet
    2. Replies
      1
      Views
      76
      1