🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam benimde sadece uyurken biraz öksürük tutuyor ayaktayken olmuyor lanet şey ateş mates yok şükür

En Korkutucu Şey Ateş.Birkaç Gün Daha Geçmesse Giderim.Ama Benimki Arada İniyor Ve Yükseliyor.Şuanlık Sıkıntı Yok.

• Devlet bu maske dagitim işini belediyelere biraksa çok güzel olurdu anlaşılan maske gelinceye kadar olan olacak!:cursing:Ha bi de birsey ekleyim eczanelerde maske parayla satılıyor yasak filan da değil yani!

2 Mal editiert, zuletzt von Mert_35 ()

• Suudi Arabistan Sağlık Bakanı Tevfik er-Rabia:

"Ülkede yeni tip Koronavirüs (Covid-19) vaka sayısının gelecek haftalarda maksimum 200 bine ulaşmasını öngörüyoruz."

• Zonguldak virüsün en yoğun olduğu soğuksu mahallesinde vatandaşların umursamazlığı

Bizim millet takmaz demistim.suan dogu bolgeler daha pek haberlri yapilmiyor o yerlrde daha yuksektir sokaga cikma orani.helr kirsal hic durmaz

• Suudi Arabistan Sağlık Bakanı Tevfik er-Rabia:

"Ülkede yeni tip Koronavirüs (Covid-19) vaka sayısının gelecek haftalarda maksimum 200 bine ulaşmasını öngörüyoruz."

Bu saçma açıklamanın neresinden tutalım ki

Gelecek haftalar demek en çok 6-7 hafta demek , daha uzun süreler önümüzdeki aylar demek olur

6-7 haftada 200 bin nasıl olacaklarmış bu açıkladıkları ivmeye göre?

Zaten 7-8 haftada 2 binli sayıları ancak buldular

Bu ivmeyle 200 bini bulmaları aylar belki de yıl sürer . Hafta falan hikaye.

Yani baştan sona Yalan Yalan Yalan

Şimdi 200 bin vakamız var nasıl açıklarız derdindeler.

Çin’den sonraki belki de en büyük yalancı ve vebal sahibi zalim Suud yönetimidir

Ülkemiz dahil (ülkemizde etkisinin en çok yüzde 15 olduğu tezini kabul etsek bile) en az 20 ülkede Suud’un Umre sürecindeki başarısızlığının faturası ödendi

Madem virüsle baş edemeyeceksin Umreyi anında yasakla

Ayrıca umrecilerin ülkelerine ulaşıncaya kadarki süreçte de çok kötü bir yönetim sergiledi hain Suud yönetimi

Dolayısıyla bu yalancı devlet yönetimi islam dünyasına virüs yayılmasında 1.derecede sorumludur

Kendi ülkelerine yayılmış yüzbinlerce vakayı da alıştıra alıştıra açıklamaya çalışıyorlar , bakalım 200 bini nasıl yayacaklar zamana

Bir de maksimum 200 bin demiş ki oraya girmeyeyim iyice uzar mevzu

• İstanbul da yoğun bakım çökmüş canlı şahitliğini yapıyorum sabah 8 den beri. Annem bu sabah beyin kanaması geçirdi ayrıca kolon kanseri tedavisi görüyor. Kanser tedavisi Koç üniversitesi hastanesinde gördüğü için buraya acile getirdik. Sabah 10 dan beri boş yoğun bakım ünitesi olmadığı için bu saate kadar acilde bekletiyorlar. İstanbul genelinde aramadığım yer kalmadı ayrıca 112 den de cevap bekliyoruz 8 saattir. Yani yoğun bakım boş muhabbeti yalan. Sistem iflas etmiş

• İstanbul da yoğun bakım çökmüş canlı şahitliğini yapıyorum sabah 8 den beri. Annem bu sabah beyin kanaması geçirdi ayrıca kolon kanseri tedavisi görüyor. Kanser tedavisi Koç üniversitesi hastanesinde gördüğü için buraya acile getirdik. Sabah 10 dan beri boş yoğun bakım ünitesi olmadığı için bu saate kadar acilde bekletiyorlar. İstanbul genelinde aramadığım yer kalmadı ayrıca 112 den de cevap bekliyoruz 8 saattir. Yani yoğun bakım boş muhabbeti yalan. Sistem iflas etmiş

Çok geçmiş olsun hocam İstanbul çok facia bir durumda maalesef ki

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun :(

• İstanbul da yoğun bakım çökmüş canlı şahitliğini yapıyorum sabah 8 den beri. Annem bu sabah beyin kanaması geçirdi ayrıca kolon kanseri tedavisi görüyor. Kanser tedavisi Koç üniversitesi hastanesinde gördüğü için buraya acile getirdik. Sabah 10 dan beri boş yoğun bakım ünitesi olmadığı için bu saate kadar acilde bekletiyorlar. İstanbul genelinde aramadığım yer kalmadı ayrıca 112 den de cevap bekliyoruz 8 saattir. Yani yoğun bakım boş muhabbeti yalan. Sistem iflas etmiş.

Çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. Çok zor bir zamanda hastaneye gitmek zorunda kalmışsınız.

Arkadaşın açıklaması malumun ilanıdır. Hastanelere bugünlerde gitmeyenler (allah kimseyi düşürmesin) durumu tv lerde anlatıldığı gibi ,Başka ülkelerin sağlık sistemleri batmışken , bizimkini toz pembe sanıyor. Gerçek böyle değil. Buraya dün yazdım , her gün yazacağım gerekirse. Sağlık sistemimiz S.O.S veriyor.