🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ölüm sayılarının azlığının düşüyor olması pozitif görünebilir ancak vaka oranları Batı Avrupa'da halen felaket boyutlarda öyle süper harika gibi sevinç çığlığı atanları hayretle takip ediyorum.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Ölüm sayılarının azlığının düşüyor olması pozitif görünebilir ancak vaka oranları Batı Avrupa'da halen felaket boyutlarda öyle süper harika gibi sevinç çığlığı atanları hayretle takip ediyorum.

Demkki artik baya enfekte insan var.artik italyanin ozellikle kuzeyinde olmak uzere ispanya da genel olarak suru bağışıklığı olmus durumda bence.

Bu saatten sonra artik yavas yavas azalmalar baslar veya belli sure duz egri gider.yapacak pek biseyleri kalmadi ingiltere de buna dahil

• İran'da son 24 saatte yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 136 artarak 3.739'a yükseldi.

• İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, evinde yardımcısında Koronavirüs (Covid-19) tespit edildiğini ancak eşi ile kendisinin testlerinin negatif çıktığını açıkladı.

kimsenin sevinç çığlığı attığı yok. Kimse evet bu iş bitti hadi kutlama yapalım demiyor. Vaka sayılarının aynı oranda artmasına rağmen ölüm oranının düşmesi elbetteki güzel bir gelişme. Hem bilimsel hem istatistiki olarak. Bunu dile getirmeyelim mi yani.

• Adalet Bakanı Gül:

"(Covid-19'la bağlantılı) Cumhuriyet Başsavcılıklarınca 66 ilde 750 kişi hakkında soruşturma başlatıldı."

• Arkadaslar ölen kişilerin sayısı gunden güne farklılık gösterilebilir dikkat edilmesi gereken nokta vaka sayısı ve iki gündür 3000 lerde artıyor test sayısı bizi kandirmasin.Avrupa ya gelince İspanya ve İtalya da hala vaka sayıları yüksek geliyor ölüm oranı dusmus olabilir ama kesin konuşmanız için bir sure daha beklememiz gerekiyor,Fransa ve İngiltere için daha zor gunler yeni başladı gibi duruyor.Abd daha kötüye gidiyor iki hafta en zor zamanları olacak felaket tellahligi yapmıyorum olanları anlatiyorum.

• İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu:

"Ne yazık ki ikinci personelimizi de Koronavirüs (Covid-19) salgınına kurban verdik. Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan personel sayımız 161’e çıkmıştır, tedavileri devam etmektedir."

• Adalet Bakanı Gül:

"12 Hakim ve Cumhuriyet savcısı ile 55 personelde yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bu kişilerin sağlık durumları iyi, bir kısmı hastanelerde bir kısmı da evlerinde tedavilerine devam etmektedir."

• Dünki ücretsiz maske için başvuru yapılan site kapanmış siteye düştükleri not bu şekilde. Acaba dün yapılan başvurular boşamı gitti.

Değerli Vatandaşlarımız,

Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.

Ücretsiz maske teminine ilişkin sistem e-Devlet Kapısı üzerinden kullanıma açıldığında gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağımızı bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.