­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• yasal ama twiterda yapilan teste kim guvenebilir?cogunlugun bana gore bos seyler paylastigi bir yer.yani neye referans olabilirki?agzi olanin konustugu ve bana gore copluk bir yer

• ─░sim veya ┼čehir belirtmedi─či i├žin yasal olabilir fakat hasta tan─▒d─▒─č─▒ olmayanlar─▒n proveke etmesiyle abart─▒ say─▒ ├ž─▒kt─▒─č─▒nda k├╝├ž├╝k bir ihtimal olsa da halk─▒ galeyana getirmek vicdanlar─▒ sarsan bir┼čey olur. Yap─▒lmamas─▒ gereken bir┼čey bence

• Trump:G├Âr├╝nmez d├╝┼čman ile olan sava┼č─▒m─▒z─▒n sonuna geliyoruz.T├╝nelin sonundaki ─▒┼č─▒k g├Âr├╝nmeye ba┼člad─▒.Ba┼čkan─▒n─▒z olmaktan gurur duyuyorum.

• Trump:G├Âr├╝nmez d├╝┼čman ile olan sava┼č─▒m─▒z─▒n sonuna geliyoruz.T├╝nelin sonundaki ─▒┼č─▒k g├Âr├╝nmeye ba┼člad─▒.Ba┼čkan─▒n─▒z olmaktan gurur duyuyorum.

Gecen gunde asisini bulduk diye yaygarayi kopardi kendisi.keske dogru olsa ama fikrimce yine piyasayi rahatlatmak icin yine yem atiyor.

• arkada┼člar herkese iyi geceler,

AlmanyaÔÇÖda corona vir├╝sle ilgili 8 y─▒l ├Ânce haz─▒rlanan bir rapora dair haber var. Sizce do─čru mudur? ├ç├╝nk├╝ 8 y─▒l ├Ânce ├žizilen tablonun ayn─▒s─▒ ya┼čanmakta d├╝nya genelinde. Haber linki a┼ča─č─▒da...

https://www.sozcu.com.tr/2020/ÔÇŽoru-ortaya-cikti-5700592/

Yak─▒n zamanda hasta say─▒s─▒ ├çin'in ├╝zerine ├ž─▒kaca─č─▒ i├žin vatanda┼člar─▒na oynuyor bu aralar. Ekonomileri alt ├╝st oldu, soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒n─▒ gev┼četmeyi konu┼čuyorlard─▒ en son. ABD b├╝y├╝k kaosa do─čru s├╝r├╝kleniyor. Kuzenim Amerika'da ya┼č─▒yor ve vaat edilen 1000 dolar─▒n ask─▒ya al─▒nmas─▒ g├╝ndemdeymi┼č, d├╝n konu┼čtu─čumda ├Âyle s├Âyledi. Yak─▒n zamanda bu hastal─▒k hakk─▒nda sadece ABD konu┼čaca─č─▒z.

• ├╝lkelerin yapmis oldu─ču testlerin say─▒s─▒n─▒ DS├ľ'ne bilgi verme y├╝k├╝ml├╝l├╝─č├╝ var mi? Bilgisi olan var bu konuda?

Vintersaga┬á Storm Chaser┬á Interstellar g├Ârmemi┼č olabilirsiniz belki bu sorunun cevab─▒ mevcut mu?

• arkadaslar kimseyi korkuya panige suruklemek istemem ama ankarada gorev yapan bir saglik personeli olarak sizlere uyarim istanbuldaki arkadaslar cok dikkat etsinler.cunku istanbuldaki vaka sayisi gercekten cok fazla.bize ankarada artik eve gitmeden konaklayabilmemiz icin yerler ayarlanmaya basladi bir cok saglik personeli ne yazikki enfekte olarak virusu kapmis durumda.

• D─▒┼či┼čleri Bakan─▒ ├çavu┼čo─člu, koronavir├╝s nedeniyle yurtd─▒┼č─▒nda 32 T├╝rk vatanda┼č─▒n─▒n ya┼čam─▒n─▒ yitirdi─čini duyurdu. Allah rahmet eylesin:(