­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Habert├╝rk Ankara Temsilcisi B├╝lent Aydemir : Gidi┼čat okullara verilen aran─▒n yaz tatiliyle birle┼čece─čini g├Âsteriyor.

• ─░talya ve Fransa'n─▒n verileri girilmedi─či halde toplam yeni vaka say─▒s─▒ 9995 yeni ├Âl├╝m say─▒s─▒ 305.Bug├╝n yine rekor tazelenecek gibi g├Âz├╝k├╝yor.

• Anlamad─▒─č─▒m durum ┼ču. ─░lk vaka 54 ya┼č─▒nda esnaft─▒. D├╝n sa─čl─▒k bakan─▒ vefat eden hastan─▒n 89 ya┼č─▒nda eczac─▒ oldu─čunu s├Âyledi. Cumhurba┼čkan─▒ ilk vakam─▒z olan vefat eden hastaya rahmet diliyorum dedi. Kafam iyice kar─▒┼čt─▒.

• Bence online sinav olabilme ihtimali olabilir e─čer a├ž─▒lmazsa.

Online s─▒nav ne kadar mant─▒kl─▒ ki? Kopyan─▒n ├Ân├╝n├╝ alamazlar. Google'dan yapar adam.

• Ben bu ak┼čam vaka say─▒s─▒n─▒n 200'├╝n ├╝st├╝ne ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum

• https://drive.google.com/file/ÔÇŽPeLPZppTPNvyEdrnQVGi/view Cumhurba┼čkan─▒ hala konu┼čuyor ama konu┼čma metni bir ┼čekil internete d├╝┼čm├╝┼č. Okumak isteyenler okuyabilir.├ľnlemler,uyar─▒lar hakk─▒nda bilgi sahibi olmak isteyenler olabilir.

• Yaz tatiliyle birle┼čilece─či s├Âyleniyor okul tatillerinin yak─▒nda yani 23 marttan sonra a├ž─▒klan─▒r b├Âyle bir karar y├╝ksek ihtimalle

• Online s─▒nav bana ├žok ve ├žok sa├žma geliyor online s─▒nav ┼čimdiye kadar oldumu acaba bilgim yok ama g├╝ld├╝r├╝yor

Ba┼čka ne yapabilirler ki anca b├╝t├╝n ├Â─črenciler s─▒navs─▒z ge├žirirler ├Âyle bi┼čeyde olmaz.