­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Baz─▒lar─▒ haticeye de─čil neticeye bak─▒yor hala ─░talya gibi olmay─▒z korkmay─▒n bu kadar kuzenim daha yeni ─░talya'dan d├Ând├╝ vir├╝sle ilgili neler anlatt─▒ bilseniz adamlar hi├ž tedbir almad─▒lar sonucuna katlan─▒yorlar

Karantinada m─▒ peki? Ayr─▒ca evet hi├žbir ┼čekilde ├Ânlem almad─▒lar ilk ba┼člarda.

• Karantinada m─▒ peki? Ayr─▒ca evet hi├žbir ┼čekilde ├Ânlem almad─▒lar ilk ba┼člarda.

Bir g├Ârevdeydi karantinadan ├ž─▒kal─▒ birka├ž g├╝n oluyor 3 test yap─▒l─▒yormu┼č galiba neyse fazla bilgi veremem :whistling:

• Valencia tak─▒m─▒n oyuncular─▒n─▒n y├╝zde 30'una vir├╝s├╝n entegre oldu─čunu a├ž─▒klad─▒. Su├žlu olarak uefa'y─▒ g├Âr├╝yorlar. Ma├ž─▒ oynamak istememi┼čtiler ve ─░talya ekibi atalanta ile oynad─▒lar. Vir├╝s├╝n b├Âyle ge├žti─čini iddia ediyorlar bir nevi.

• Kayg─▒lar─▒m yeniden uyan─▒yor

Bu duygular beni ├╝rk├╝t├╝yor

Yeniden ya┼čamak m─▒ gerekiyor

Yine ac─▒lar yine korkular

Yine a┼čk

EV─░NDE kal EV─░NDE kal

Vir├╝sler ula┼čmaz bana

EV─░NDE kal EV─░NDE kal

├çok ge├ž kalmadan daha...

• Bu ne sa├žma bir istek

• Yar─▒n say─▒n Cumhurba┼čkan─▒m─▒z─▒n yapaca─č─▒ toplant─▒ sonucunda a├ž─▒klayaca─č─▒ ┼čeyi az ├žok tahmin ediyorum bu bir tek benim akl─▒ma gelmiyordur heralde ??? Yoksa yan─▒l─▒yor muyum??

• Yar─▒n say─▒n Cumhurba┼čkan─▒m─▒z─▒n yapaca─č─▒ toplant─▒ sonucunda a├ž─▒klayaca─č─▒ ┼čeyi az ├žok tahmin ediyorum bu bir tek benim akl─▒ma gelmiyordur heralde ??? Yoksa yan─▒l─▒yor muyum??

Neymi┼č o kadar gizem yapt─▒n aw, soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ve ohal olur en fazla. Vir├╝se yakalananlar─▒ ├Âld├╝recek de─čiller.

• Neymi┼č o kadar gizem yapt─▒n aw, soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ve ohal olur en fazla. Vir├╝se yakalananlar─▒ ├Âld├╝recek de─čiller.

ne alaka herkesin akl─▒na ohal, soka─ča ├ž─▒kma geliyor zaten aksi olamaz ama senin akl─▒na vir├╝se yakalananlar─▒ ├Âld├╝rmek gelmi┼č herhalde

Ohal ve k─▒smi sokaga cikma yasa muhtemelen.

• kimse bahsetmiyor ancak havalar ─▒s─▒n─▒nca sivrisinekler ├ž─▒kacak ve bu vir├╝s├╝n yay─▒lmas─▒n─▒ h─▒zland─▒r─▒r m─▒ acaba hi├ž bununla ilgili bir yorum ├žal─▒┼čma var m─▒...

• kimse bahsetmiyor ancak havalar ─▒s─▒n─▒nca sivrisinekler ├ž─▒kacak ve bu vir├╝s├╝n yay─▒lmas─▒n─▒ h─▒zland─▒r─▒r m─▒ acaba hi├ž bununla ilgili bir yorum ├žal─▒┼čma var m─▒...

Ben Bir Ka├ž kez de─čindim bu konuya.Kan emdi─či i├žin kandan bula┼čt─▒rma olas─▒l─č─▒ kesin gibi