­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• hakl─▒ olsa bile polise devlete etti o s├Âzlerden sonra da─čdaki teroristden ne fark─▒ kal─▒yor?

Okudu─čunu anlamadan cevap vermi┼čsin. "Polise lanet okumak yanl─▒┼č " dedim zaten. Benim cevab─▒n─▒ istedi─čim ┼čey o kad─▒n─▒n di─čer otob├╝slerde olan vatanda┼člardan ne ayr─▒cal─▒─č─▒ varda karantina ara├ž─▒ndan ├Âzel araca al─▒narak ka├ž─▒r─▒l─▒yor bunu a├ž─▒klar m─▒s─▒n ? hani "olay─▒n asl─▒n─▒ bilmeden" gitmesine izin vermelerine savunmana y├Ânelik sorum var benim.Polisimize yaz─▒lan k├Ât├╝ s├Âzlere tamamen kar┼č─▒y─▒m.

• Polisler de emir kulu. Emir geldiyse hi├žbir ┼čey yapamazlar. O arkada┼č─▒n yapt─▒─č─▒ b├╝y├╝k bir yanl─▒┼č ve d├╝┼č├╝ncesizlik tabi. Ama kurallara isterse padi┼čah─▒n o─člu olsun herkes uymal─▒. ┼×u olayda bir torpil varsa cidden yaz─▒k, savunulacak hi├žbir taraf─▒ yok.

• Okudu─čunu anlamadan cevap vermi┼čsin. "Polise lanet okumak yanl─▒┼č " dedim zaten. Benim cevab─▒n─▒ istedi─čim ┼čey o kad─▒n─▒n di─čer otob├╝slerde olan vatanda┼člardan ne ayr─▒cal─▒─č─▒ varda karantina ara├ž─▒ndan ├Âzel araca al─▒narak ka├ž─▒r─▒l─▒yor bunu a├ž─▒klar m─▒s─▒n ? hani "olay─▒n asl─▒n─▒ bilmeden" gitmesine izin vermelerine savunmana y├Ânelik sorum var benim.Polisimize yaz─▒lan k├Ât├╝ s├Âzlere tamamen kar┼č─▒y─▒m.

olay─▒n asl─▒n─▒ benim bilmedigimi sizde benden iyi biliyorsunuz resmi makamlardan a├ž─▒klamay yap─▒lmad─▒kca kimse bilemeyecek belki kad─▒n fenela┼čt─▒ 1000 tane senorya var ben kad─▒n─▒n ayr─▒ araca bindirilmesini dogru bulddugumu dile getirmedim devletine polisine b├Âyle hakeret eden birinin bu olay─▒ ├žarp─▒tmadan payla┼čmayacag─▒n─▒ da ad─▒m kadar eminim

• O giden han─▒mefendi ve polise hakaret ki┼či ya da ki┼čiler g├Âzalt─▒na al─▒nmal─▒ ve haklar─▒nda soru┼čturma ba┼člat─▒lmal─▒ bu bir

Emri veren ve emri yerine getirenler g├Ârevden uzakla┼čt─▒r─▒lmal─▒ ve haklar─▒nda soru┼čturma ba┼člat─▒lmal─▒ bu da iki

Say─▒n Adalet bakan─▒m─▒z ve ─░├ži┼čleri bakan─▒m─▒z─▒n gere─čini yapacaklar─▒na eminim.

• Emir buyuk yerden ise yapamaz buna kolay kolay gormezden gelmez polis ...

Devlet b├╝y├╝kleri bu a├ž─▒klamay─▒ yapmalar─▒ laz─▒m hemen. Ama e─čer bir torpil olursa ger├žekten ├žok yaz─▒k.

• olay─▒n asl─▒n─▒ benim bilmedigimi sizde benden iyi biliyorsunuz resmi makamlardan a├ž─▒klamay yap─▒lmad─▒kca kimse bilemeyecek belki kad─▒n fenela┼čt─▒ 1000 tane senorya var ben kad─▒n─▒n ayr─▒ araca bindirilmesini dogru bulddugumu dile getirmedim devletine polisine b├Âyle hakeret eden birinin bu olay─▒ ├žarp─▒tmadan payla┼čmayacag─▒n─▒ da ad─▒m kadar eminim

Videodaki kad─▒n─▒n hi├žte fenala┼čm─▒┼č bir hali yok kusura bakmada :) Bildi─čin pa┼ča pa┼ča ├ž─▒km─▒┼č binmi┼č ├Âzel arac─▒na ve gitmi┼č.

Hadi dedi─čin gibi fenala┼čm─▒┼č olsun, ├Âzel ambulans ve ├Âzel havaland─▒rmas─▒ olan sedye ile ta┼č─▒nmas─▒ gerekiyor.

• Beyler muhabbet konu d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yor yava┼č yava┼č b─▒rakal─▒m gere─či yap─▒l─▒r zaten konu┼čmaya gerek yok.

• Bu olay hemen ayd─▒nl─▒─ča kavu┼čmal─▒. ┼×ayet karantinadan ka├ž─▒rma torpili varsa en ├╝stten en alta herkes yarg─▒lanmal─▒. Bakanm─▒┼č,milletvekiliymi┼č, oran─▒n m├╝d├╝r├╝ imi┼č,polisler falan hepsi hesap vermeli. Emir kulu olsanda g├Âz g├Âre torpile m├╝sade etmeyeceksin. ┼×u g├Âr├╝nt├╝ler tam bir rezalet. Hi├ž yak─▒┼čmad─▒ hi├ž. Video ├žekenin eline, akl─▒na sa─čl─▒k. Sosyal medya sayesinde hemen g├╝ndeme d├╝┼čt├╝.

• E─čer devletin polisi(olay─▒n do─čru oldu─čunu farz ederek s├Âyl├╝yorum) toplum sa─čl─▒─č─▒n─▒ ilginlendiren bir konuda b├Âyle hareket yap─▒yorsa o emir kulu de─čil,cinayete sebebiyet veren bir insand─▒r sadece.Polislikte t─▒pk─▒ pazarc─▒l─▒k gibi,taksicilik gibi bir meslektir,onurlusu onursuzu vard─▒r.Kutsamay─▒n bu kadar.