­čÜĹ Coronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu // #EvdeKal

• T├╝m ─░spanya karantina alt─▒na al─▒nd─▒. ├ťlkede vatanda┼člara sadece i┼če gitmek, market ile eczane al─▒┼čveri┼či yapmak ve hastaneye gitmek i├žin evden ├ž─▒kma izni verilecek.

• Yar─▒n oynanacak Galatasaray-Be┼čikta┼č derbisi ├Âncesi T├╝rk Telekom Stadyumunda a├ž─▒k ve kapal─▒ t├╝m alanlar dezenfekte edildi.

• Yak─▒n zamanda yurtd─▒┼č─▒ seyahati ger├žekle┼čtirmi┼č t├╝m yabanc─▒ futbolcular risk te┼čkil ediyor. Bu gibi durumlarda tak─▒m─▒ etkiliyor ayr─▒ca.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Yar─▒n oynanacak Galatasaray-Be┼čikta┼č derbisi ├Âncesi T├╝rk Telekom Stadyumunda a├ž─▒k ve kapal─▒ t├╝m alanlar dezenfekte edildi.

Ne gerek var bu ma├žlara

Akl─▒m alm─▒yor

Bir sayfa geride elin ─░ngilizÔÇÖi hayat toptan ├žok daha ├Ânemli diyor

Biz burda ma├ž muhabbeti yapacaz yar─▒n.

Top├žu olsam rakibi engellemem , omuz omuza bile m├╝cadele etmem ­čśŐ

• Erdo─čan-Aliyev g├Âr├╝┼čmesinde, koronavir├╝s ├Ânlemleri kapsam─▒nda kargo hari├ž kar┼č─▒l─▒kl─▒ kara ve hava yolu ula┼č─▒m─▒n─▒n ge├žici durdurulmas─▒ kararla┼čt─▒r─▒ld─▒.

• Galatasaray ba┼čkan─▒ Mustafa Cengiz basketbol tak─▒m─▒ndan ismini vermedi bir oyuncu y├╝ksek ate┼č Corona ┼č├╝phesi ile 10 g├╝nd├╝r m├╝┼čahede alt─▒ndaym─▒┼č testi negatif ├ž─▒km─▒┼č. Oyuncular oynamak istemiyor. Rakipler biri Fransa'dan yurt d─▒┼č─▒nda gelmi┼čti. Futbol, basketbol hepsi 2 hafta en az─▒ndan ertelenmeliydi. ┼×imdi Nisan'da so─čuk hava ile art─▒┼č olabilir. Hay─▒rl─▒s─▒ bakal─▒m. Umar─▒z vaka say─▒s─▒ b├Âyle kal─▒r zor ama.

• Hem avukat olacaks─▒n hem de milletvekili ama uyar─▒lar─▒ ald─▒rmay─▒p umreden d├Ânen ki┼čiyi ziyaret edeceksin.Yorumsuz...

• sura16 Bu hesab─▒n ├žo─ču att─▒─č─▒ ┼čey yalan, whatsapp mesajla┼čmalar─▒ payla┼č─▒yordu ilk sayfas─▒n─▒ a├žt─▒─č─▒ zaman b├Âyle sa├žma sapan kayna─č─▒ belli olmayan ┼čeyleri payla┼čma dedim diye engelledi :)

• sura16 Bu hesab─▒n ├žo─ču att─▒─č─▒ ┼čey yalan, whatsapp mesajla┼čmalar─▒ payla┼č─▒yordu ilk sayfas─▒n─▒ a├žt─▒─č─▒ zaman b├Âyle sa├žma sapan kayna─č─▒ belli olmayan ┼čeyleri payla┼čma dedim diye engelledi :)

Aa bilmiyordum hocam ama yabanc─▒ haber kaynakl─▒ link payla┼čm─▒┼č. ├çinli hasta olay─▒ do─čru galiba linki atay─▒m.

https://t.co/nqyqdCIWGu?amp=1

• Aa bilmiyordum hocam ama yabanc─▒ haber kaynakl─▒ link payla┼čm─▒┼č. ├çinli hasta olay─▒ do─čru galiba linki atay─▒m.

https://t.co/nqyqdCIWGu?amp=1

┼×imdi d├╝zeltmi┼čtir belkide kendini, sayfas─▒ ilk a├žt─▒─č─▒nda sa├žma sapan whatsapp mesajlar─▒n─▒n ekran g├Âr├╝nt├╝lerini at─▒yordu :)