Ankara Özel Raporlar - Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gudubet baldızın evine, yaşamkente geldik harika bir manzarası. Ama Büyük ev de başka oluyormuş oğlanlar baldızın lavaboyu görünce baba burası bizim evden büyük dediler. Hiç bir yerde rahat yok. Ev büyük olsa ne yazar 10 cm kar var….

• Gudubet baldızın evine, yaşamkente geldik harika bir manzarası. Ama Büyük ev de başka oluyormuş oğlanlar baldızın lavaboyu görünce baba burası bizim evden büyük dediler. Hiç bir yerde rahat yok. Ev büyük olsa ne yazar 10 cm kar var….

Hacı fırsat bu fırsat ele geçirmişken çıkmayın bence, çok ısrar ederlerse çoluğu çocuğu keserim diye tehdit et, bu sene daha bebelerden kurban vermedin hiç nasıl olsa. Duvardan duvara vurup telef edene kadar hayırlı bir işe kurban gitmiş olur bebelerden birisi. Nasıl?

• konumumda 1 gün aralıksız kar yağdı sabah yenimahalleden uyandıyımda şakır şakır yağmur yagıyordu sabah koye geldim 10cm kar vardı... simdi cetvel gömüldü 30 cm var

• Hacı fırsat bu fırsat ele geçirmişken çıkmayın bence, çok ısrar ederlerse çoluğu çocuğu keserim diye tehdit et, bu sene daha bebelerden kurban vermedin hiç nasıl olsa. Duvardan duvara vurup telef edene kadar hayırlı bir işe kurban gitmiş olur bebelerden birisi. Nasıl?

Üstad sorma üstad rezil kepaze olduk evin kirası 18 bin liraymış. Hayırlı olsun iyi fiyata satın almışsınız dedim. Kahkaha patlattı herkes. Hayrlı bir işe kurban gitmiş olur dediğin oğlanlar varya hani kar görünce kafa üstü atlayan sinan. Nejat enişte benim babam olsana dedi. Bugün ancak bu kadar bitebilirdi. Bir dahaki yağışa kadar bana müsade.

Edit: nejat, baldızın zengin kocası.

• Bu arada sistem sona erdi teşekkür etmeden geçmeyelim

ANGARALI  kipcak

Hocalarım çubuk için 20-22 cm tahmininde bulunmuşlardı şuan 19cm civarı bi örtü mevcut öğleden sonraki erimeyi de hesaba katarsak tam yerinde bi tahmin yaptılar. Tebrikler👌🏻👏

• Bugün şu sayfayı en az 1000 kere yenilemişimdir. Karımdan daha çok şu ekranı görüyorum. Ha benim için daha iyi sorun yok. Site bağımlılığı diye bişey var mı? Yoksa artık var galiba. Aklıma bu takıldı kar yağışından sonra boşluğa düştüm.

• Bugün şu sayfayı en az 1000 kere yenilemişimdir. Karımdan daha çok şu ekranı görüyorum. Ha benim için daha iyi sorun yok. Site bağımlılığı diye bişey var mı? Yoksa artık var galiba. Aklıma bu takıldı kar yağışından sonra boşluğa düştüm.

bende şuan büyük bir boşluktayım hocam :D

• Üstad sorma üstad rezil kepaze olduk evin kirası 18 bin liraymış. Hayırlı olsun iyi fiyata satın almışsınız dedim. Kahkaha patlattı herkes. Hayrlı bir işe kurban gitmiş olur dediğin oğlanlar varya hani kar görünce kafa üstü atlayan sinan. Nejat enişte benim babam olsana dedi. Bugün ancak bu kadar bitebilirdi. Bir dahaki yağışa kadar bana müsade.

Edit: nejat, baldızın zengin kocası.

Bak sen şu sinan'a🤔

Paşa bu çocuk olmamış. Bayrak inmez, ezan dinmez bilmiyorda gidiyor nejat'amı yanlıyor? potansiyelinin farkında değil herhalde, şuna bi anlat, 2 böbrek 1 ciğer, 2 retina, kalp, dalak falan 10 kere satın alır nejat'ı. Forumda takılıcam diye çocukların eğitiminimi aksattın nedir?

• Bak sen şu sinan'a🤔

Paşa bu çocuk olmamış. Bayrak inmez, ezan dinmez bilmiyorda gidiyor nejat'amı yanlıyor? potansiyelinin farkında değil herhalde, şuna bi anlat, 2 böbrek 1 ciğer, 2 retina, kalp, dalak falan 10 kere satın alır nejat'ı. Forumda takılıcam diye çocukların eğitiminimi aksattın nedir?

Çocuk zaten olmadı hocam. Kar küreme araçlarının önünü keser mi küçük çocuk. Kar bitiyormuş, hoşuma gitmiyor değil kesmesi ama olmaz. Bu arada nejat sülalemi satın alır gibi geliyor üstat. Yaşanan diyaloğu anlatayım. Sinsi baldız salon takımı 100 bin tl ye aldık falan dedi. Ben tabi hemen baldızım kar yağıyor mu? Az yağıyor sanki sizin burlara diye konuyu değiştirdim. 100 bin lirayı ben 25 seneye toplayamam.

• Çocuk zaten olmadı hocam. Kar küreme araçlarının önünü keser mi küçük çocuk. Kar bitiyormuş, hoşuma gitmiyor değil kesmesi ama olmaz. Bu arada nejat sülalemi satın alır gibi geliyor üstat. Yaşanan diyaloğu anlatayım. Sinsi baldız salon takımı 100 bin tl ye aldık falan dedi. Ben tabi hemen baldızım kar yağıyor mu? Az yağıyor sanki sizin burlara diye konuyu değiştirdim. 100 bin lirayı ben 25 seneye toplayamam.

Paşa sendede hata var,

"Çıkar baldız faturayı" demeyende ne bileyim.

Olmaz böyle bi kabullenmişlik, bi bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık. Neyse ne diyelim, forumdan banlanmadan iyi geceler diliyorum.

Haa birde Nejat'ın telefon varmı?