Ankara Özel Raporlar - Yorumlar

• Yarın ki hafif yağış geçişlerinden sonra , yağışsız günlere geçiş yapacak gibiyiz . Gündüzleri ortalama 15 derece geceleri ise 2-3 derecelere kadar düşüş görülecek .

• Kaç gündür evdeyiz, belki haftalardır. Canımız sıkıldı. Hanımla dün atladık arabaya. Yakubabdal üzeri Elmadağ zirveye çıktık. Oradan dağı aşıp arkadan kömürcü köyü üzerinden gölbaşına geldik.

Çok iyi geldi valla.

Zirvede baya kar vardı. Dehşet rüzgar vardı. Zirveden kömürcüye inerken yol kenarındaki çeşmelerden birinden su doldurduk. Kömürcüyü geçtikten sonra başka bir köyden yumurta, süt aldık.

Biraz karantina stresi attık. Herkese tavsiye ederim.

• İyi akşamlar Ankaralı dostlarım,zannettiyorum ki şimdilik en net veriler bunlar,ben de ilçe ilçe bu konudan atmak istedim Corona Vırus konusunu rahatsız etmemek için.Kendi bölgenize girip inceleyebilirsiniz.En altta kaynak da belirteceğim.

Keçiören-Pursaklar

Etimesgut-Sincan

Mamak

Yenimahalle

Çayyolu

Kaynak(İnstagram:Ankaradasondakika)

• Gölbaşında var mı acaba gözükmüyoda

• Renkler ne anlama geliyor?

Hocam bununla ilgili bir açıklama yapılmadı henüz.Yeşil-Normal Vaka,Mavi-Yoğun Bakım,Mor-Entübe,Kırmızı-Vefat olduğu konusuluyor.Veya hepsinin normal vaka sayısı olduğu ve yeşil-mavi-mor-kırmızı sırasıyla vakaların kümelenme durumunun arttığı düşüncesi de var.Bunlar tabi iddia kesin bilgiler değil.

• Hocam ben de oralara yakınım . Haberim olsa davet eder köy ekmeği , yumurta , süt verirdim .