İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Semt semt suraya kar yagacakmı buraya kar yagacakmı diyen kişilere cevap veren hocalarda vallahi billahi takdir ediyorum Allah sabır vermiş ben okurken kufur edesim geliyor sonra tovbe Tovbe dıyorum gecıyorum

• Semt semt suraya kar yagacakmı buraya kar yagacakmı diyen kişilere cevap veren hocalarda vallahi billahi takdir ediyorum Allah sabır vermiş ben okurken kufur edesim geliyor sonra tovbe Tovbe dıyorum gecıyorum

Geçen biri sormuşki,18 ocak da falanca ilçeye kar yağarmı.

• Yarın öğleden sonra etkisini arttırması bekleniyor rüzgarın ve salı günü 09:00-12:00 saatleri arası rüzgarın en sert eseceği aralık olarak gözüküyor

Scientia potentia est

• Yarın öğleden sonra etkisini arttırması bekleniyor rüzgarın ve salı günü 09:00-12:00 saatleri arası rüzgarın en sert eseceği aralık olarak gözüküyor

Herkese tek tek cevap ne dıyımkı helal olsun BUYRUN ornek

• sarıyer zekeriyaköy acarlar sitesinde, eski uyum evlerinin oraya kar yağar mı acaba? Hatta 5. Katta havada görebilir miyiz?

Oldu olacak böyle soralım. Millet iyice sapıttı.

• Bu gece yarısından itibaren rüzgarın kuzeyli yönlerden (poyraz) güçlenerek il genelinde kendini hissettireceğini özellikle avrupa yakasında daha güçlü olacağını söyleyebiliriz. Bu durum önümüzdeki 2 gün boyunca etkili olacaktır. Güçlü poyraz deniz ve hava ulaşımında aksamalara neden olabilir.

grwindb20010609.png

Özellikle karadenize kıyısı olan ilçelerimizde poyraz fırtınası kendini çok daha fazla hissettirecektir. Bofor ölçeğine 8 yer yer 9 şiddetine yani saatte 41-47 knot (75-88 km/h) esecek rüzgarlara dikkatli olunmasında fayda vardır. Poseidon ve U-WRF sınırlı alan modellerinden gerek rüzgar ve yağış durumlarına bakabilirsiniz.

iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• sarıyer zekeriyaköy acarlar sitesinde, eski uyum evlerinin oraya kar yağar mı acaba? Hatta 5. Katta havada görebilir miyiz?

Oldu olacak böyle soralım. Millet iyice sapıttı.

BU guzeldı işte guzel insan :)