Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu gecede takipteyim.Atmosfer de hareketsizlik olmaz , 2020-2021 can sıkıntısına ayaz takip sezonu açılmıştır :hfyeni (18):

02 Kasım - 20.15

Susurluk Balıkesir

Açık

8,8 °C

• dün gece 4 dedim ama 2.5 a kadar düşmüş Nilüfer..

bakalım bu gece ne olacak?

02 Kasım - 20.27

Nilüfer Bursa

Açık

9,4 °C

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ayazlı gecelere devam. ^^

02 Kasım - 20.36

Gönen Balıkesir

Açık

7,4 °C

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Önceki gecenin - li konumları bu akşamda hızlı başladı

BAYRAMİÇ/KARAKÖY KÖYÜ

02 Kasım - 20.36(Yükseklik: 310m)
    A-gece.svg 4,2

YENİCE/AŞAĞIÇAVUŞ KÖYÜ

02 Kasım - 20.36(Yükseklik: 317m)
    A-gece.svg 5,5
  • ripjaws sistem olsada canlansak diyeceğim ama.Biz Batı Karadenizliler kışın bile suskun kalıyoruz biraz :D2. Gerçi üniversiteler açık olsaydı bu başlıkta olmazdım.

Bi efsane alırız inşallah hocam ozaman Canlanır Düzce-Zonguldak-Bartın üçlüsü olarak metrelik sistem özlemimiz var o hasret bu sene son bulacak inşallah 2016da olduğu gibi

• Konu 30 Kasım 2019'da açılmış neredeyse senesi gelmiş.Ben muhabbete mahalleden adam topluyorum,senede bir konu açtıramadı dedirtmem sayın moderatörler :boat: Narsil  Vintersaga

Konuya 10 numara pozisyonunda oynayan Narsil abiyi transfer ettiniz, daha ne olacak yav. :hfyeni (18):

Belki bende Trakya tarafına kaçabilirsem o zamanda etkili olur. :evil::evil:

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bi efsane alırız inşallah hocam ozaman Canlanır Düzce-Zonguldak-Bartın üçlüsü olarak metrelik sistem özlemimiz var o hasret bu sene son bulacak inşallah 2016da olduğu gibi

Umalım ki alalım. Geçen kış Düzce'de 40 cm birikim yapan bir sistem olmuş Şubat ayında. O sistemde de ben yoktum. Bu sene güzel bir sistem yaşanırda gözümüz gönlümüz açılır beyaz aşka kavuşuruz inşallah.

• Umalım ki alalım. Geçen kış Düzce'de 40 cm birikim yapan bir sistem olmuş Şubat ayında. O sistemde de ben yoktum. Bu sene güzel bir sistem yaşanırda gözümüz gönlümüz açılır beyaz aşka kavuşuruz inşallah.

Düzce Konum olarak çok şanslı biraz içte kalıyor ve dekde alıyor sağlam bir şekilde..Ama Zonguldakta hep sıcaklık sınırında kalıyor 1 derece ile yoğun yağmur alırken düzce yoğun kar alıyordu Karabük yoğun kar Bartında bile sınırda kalıyor.Yağışda sıkıntı yok bol bol yağış düşüyor her mevsim buralara ama sıcaklık konusunda çok sıkıntılı bir konumdayım rakımım da yetersiz 120 rakımım var

• Bu gecede takipteyim.Atmosfer de hareketsizlik olmaz , 2020-2021 can sıkıntısına ayaz takip sezonu açılmıştır :hfyeni (18):

02 Kasım - 20.15

Susurluk Balıkesir

Açık

8,8 °C

Yarım saatte 1 derece düşüş,takibe değer bir gece daha :chinese:

02 Kasım - 20.57

Susurluk Balıkesir

Çok Bulutlu

7,8 °C

• Ahaha başta fitili ateşlemezsem olmaz abi huyum kurusun:boat:

canın saolsun bu kış güzel takiplerimiz olacak bu konuda hareketlilik tavan yapar:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN