Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Örnek olarak, Trabzon diyagramına bakabilirsiniz. Ortalama -8, -10 dayanmış, yağışlı senaryolar oldukça fazla. Ve İstanbul diyagramına bakarsak evet ortalama -10 ama yağışlı senaryo oldukça az. “Şu an” ki görüntüde sistem Karadeniz’in.

Marmaraya -6 ortalama giris yaptigi saatte trabzonun ortalaması +3.8 Gfs diyagrami adina konusuyorum

• Örnek olarak, Trabzon diyagramına bakabilirsiniz. Ortalama -8, -10 dayanmış, yağışlı senaryolar oldukça fazla. Ve İstanbul diyagramına bakarsak evet ortalama -10 ama yağışlı senaryo oldukça az. “Şu an” ki görüntüde sistem Karadeniz’in.

Konu birden nasıl buna geldi anlamadım ama karadenize en ufak bir soğuk çarpsa zaten yağışı oluyor.Dediğiniz gibi sadece şu an ki görüntü .Nasıl sabah ECMWF 0z'de böyle bir tablo vardı akşamı değişti.İlk salınımın hareketi bile belli değilken üstelik ilki ikinciyi de tetiklerken daha çok sular akacak.

forum.havaforum.com/attachment/128815/

• Bursali dostlarim, bursada damacanaya icme suyu doldutabilecegim neresi var?

ve ucretlimidir?

Malum 1 damacana su 20 tl oldu altinsehirde, gidip doldurmaya karar verdim.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

ve ucretlimidir?

Bursa gibi su cennetinde bile 20 TL olmuşsa biz yanmışız. Dün damacana su ısmarladığım kişiye çemkirmiştim 17,5 yaptı diye.

Çocuktan özür diliyim bari

• Bursa gibi su cennetinde bile 20 TL olmuşsa biz yanmışız. Dün damacana su ısmarladığım kişiye çemkirmiştim 17,5 yaptı diye.

20 tl mi? eskişehirde 5 tl damacanası. Vallahi çok şaşırdım

31 Aralık 2014

• Yok 12 litre. Kalabak suyu üstüne su tanımam. Cidden başka su içemiyorum :hfyeni (18):

Çeşmeden sizin temiz akıyor hocam bizimkinde ne aktığı belli değil arada rakı akıyor diye dalğa geçen videolar vardı ya onlar kesin istanbuldadır yıllardır çeşmeye hasretiz.

• Bursa gibi su cennetinde bile 20 TL olmuşsa biz yanmışız. Dün damacana su ısmarladığım kişiye çemkirmiştim 17,5 yaptı diye.

vallahi bende anlamadim, once 13.5 oldu sonra 16.5 oldu 2 gun evvelde getirdi 20 tl oldu diye..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Abi arıtma alsana arıtma suyunu beğenmiyormusun ?

olmaz degil ama o aritma cihazlarida masallah baya tuzlu:)

• olmaz degil ama o aritma cihazlarida masallah baya tuzlu:)

Abi tuzlu fakat taksit imkanı çoğunda var bende 14 verirken 18 oldu kayınpeder aldı hepte ondan almak olmuyor ayıp aklıma koydum bu ay veyahut diğer ay almayı düşünüyorum biraz tatlı oluyor ama çok iyi cebe yararı çok abi ticaretede dökerim belki :hfyeni (18):

ve ucretlimidir?

Hocam Cumalıkızık'ta korusu var biliyor musunuz orayı? Herkes orada dolduruyor. Biz britra musluk filtresi aldık normal arıtıcıdan farklı çok basit ve çok güzel süzüyor su lezzetli oluyor karbon filtresi var sanırsam. 600lt falan oluyor 3 ay gidiyor yaklaşık. 3 ayda bir yeni filtre almak gerekiyor ama böyle damacana almak,su taşımaktan çok daha hesaplı ve güzel kesinlikle öneririm. Normal filtreler pahalı oluyor senelik bakımı falan bu çok rahat ve kullanışlı.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

ve ucretlimidir?

Hocam Cumalıkızıkta korusu var oradan dolduruyor herkes gecen sene 19 lt damacana 2.5 tl idi şimdilerde ne kadar bilmiyorum.Su Bursanin en güzel sularindan konumu atıyorum.

Korusu Doğal Kaynak Suyu

FutbolArena on Twitter
    “⏳ Galatasaray & Shomurodov. #TransferArenası”
    twitter.com

forum.havaforum.com/attachment/128914/

forum.havaforum.com/attachment/128913/

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊