Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hava buz gibi . klima 30 da üflüyor :) elektrik faturası 1 metre gelir her halde :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• yagiş o kadar azdikı bursada uludağa dahada az duştü örtü bile yapamadi be arkadaş kuru soğuk bugün zirveye baktım kar falan yok temiz.

23 eylülde oteller bolgesi ortülü kardan sonra ekim ayını ortüsüz karla fiyaskoyla kapatıyor.

Uludağa Düsen yagıs 0.7 kg. Bursada 1.8 kg aldı

Einmal editiert, zuletzt von Paez ()

• 2011 ekim ayında eki m sonu gibi çk sağlam soğuk yakalamıştık edirne şehir merkezine kar yağmıştı. yüksek yerlere ciddi derecede örtü yapmıştı. yağışta çoktu bursada gündüz 7 dereceye düşmüştü kar atmadı ama çok yaklaşmıştı varmı hatırlayan o sistemi ?

2011 ekim tam bu zamanlar .

• Marmaralilar pusuda kışı bekliyor:)

Yüzyüze derslerin başlamasiyla 3 haftadir sabah erken yola düşüyorum özellikle 10 gündür Bursada sabah baya serin hatta okuldaki odam pek güneş almıyor bildiğin ayaklar donuyor..Ama mis gibi hava özellikle kuzeyli rüzgarlar varsa çok mutlu oluyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Marmaralilar pusuda kışı bekliyor:)

Yüzyüze derslerin başlamasiyla 3 haftadir sabah erken yola düşüyorum özellikle 10 gündür Bursada sabah baya serin hatta okuldaki odam pek güneş almıyor bildiğin ayaklar donuyor..Ama mis gibi hava özellikle kuzeyli rüzgarlar varsa çok mutlu oluyorum..

abi inan eski videolara bakmaktan beynim dondu ya hu :D bir an önce gelsin şu kış

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• sisli bir güne merhaba dedik .. dün ki günün tıpkısının aynısı :D

• Diagramme GEFS

9-10 kasım gibi bazı çalıştırmaların aşağıya meyili olduğu gibi ay ortasından sonra sert bir sistem sinyali var. Kar ihtimallerini de görüyoruz şehrimiz Bursa adına..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kırklareli'de giderek yoğunlaşan sis var.

Şehir stadyumu kayboldu:)

Lüleburgaz ve Babaeski gibi çukur bölgelerde sis daha yoğundur diye düşünüyorum dikkatli olunmalı.

Ul2Q9Rcidn%20%20%20content_copy

• Bursa Altinsehir taraflarinda da yoğun sis vardı ama sehir merkezine yaklastikca sis kayboldu..