Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • malesef gene adam gibi yağış alamadı bursa :(( 10 dk yağdı kesti 1. 7. kg yağmış gece yağarsa bilemem.

• Bursa'da akşamüstü çok basık ve berbat bir hava vardı, halada tam geçmiş değil ara ara rüzgar esiyor.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bursa hazır ol

How I Met Your Mother Reaction GIF

Neye hocam:) Bu arada hangi şehire gidiyorsunuz ve kalıcımı gidişiniz yoksa bir süre sonra dönecekmisiniz Bursa'ya?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Neye hocam:) Bu arada hangi şehire gidiyorsunuz ve kalıcımı gidişiniz yoksa bir süre sonra dönecekmisiniz Bursa'ya?

Hocam maalesef 25 yıllık işletmeyi kapatma kararı aldık. Şu an işsizler ordusuna katılmış durumdayım. Şimdilik Antalyaya gidiyorum. 1200 tl kirada olduğum eve 27.50 tl isteniyor. Elektrik su vs eklersen işin içinden çıkılacak gibi değil. Allah herkese kolaylık versin. Hele ki çoluk çocunu okutmaya çalışanlara. Görükle de daha yaz başı 800 1000 TL olan evler bile 2500 tl...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hocam maalesef 25 yıllık işletmeyi kapatma kararı aldık. Şu an işsizler ordusuna katılmış durumdayım. Şimdilik Antalyaya gidiyorum. 1200 tl kirada olduğum eve 27.50 tl isteniyor. Elektrik su vs eklersen işin içinden çıkılacak gibi değil. Allah herkese kolaylık versin. Hele ki çoluk çocunu okutmaya çalışanlara. Görükle de daha yaz başı 800 1000 TL olan evler bile 2500 tl...

Hocam geçmiş olsun, Allah işinizi rast getirsin.

• Hocam maalesef 25 yıllık işletmeyi kapatma kararı aldık. Şu an işsizler ordusuna katılmış durumdayım. Şimdilik Antalyaya gidiyorum. 1200 tl kirada olduğum eve 27.50 tl isteniyor. Elektrik su vs eklersen işin içinden çıkılacak gibi değil. Allah herkese kolaylık versin. Hele ki çoluk çocunu okutmaya çalışanlara. Görükle de daha yaz başı 800 1000 TL olan evler bile 2500 tl...

Hocam uzuldum, hakkinizda hayirlisi, gercekten ev kiralari inanilmaz hale geldi, umarim tekrar Bursa'ya donersiniz..

• Bursa'da yine basık ve rahatsız edici bir hava var, rüzgar yok..

Abi geçmiş olsun dedigin gibi kira durumu heryerde büyük sıkıntı bende bi iş için Bursa'ya gelecektim kira ve faturalar vesair muhabbeti yüzünden vazgeçtim en azindan evim var burada okuduğum bölüme gore iş bulamasamda başka işlerle idare ediyoruz mecbur. İşinizi kaybettiginiz için üzüldüm. Allah bu sıkıntılı dönemde herkezin yardımcisı olsun.

yuhh ben kurtbasanda oturuyorum müstakil ev kiralar 500 600 burda. 600 e bulursun burada kiralık ev. evim var benim kiracımda var . 500 e oturuyor ortalama 600 diyelim. biz biraz güzellik yapıyoz. din iman para olmuş. 2500 lira kiramı olur be he tamam orası modern elit kesim eyw daire ama bu kadarda olmaz. Allah yardımcın olsun reis.

• Abi geçmiş olsun dedigin gibi kira durumu heryerde büyük sıkıntı bende bi iş için Bursa'ya gelecektim kira ve faturalar vesair muhabbeti yüzünden vazgeçtim en azindan evim var burada okuduğum bölüme gore iş bulamasamda başka işlerle idare ediyoruz mecbur. İşinizi kaybettiginiz için üzüldüm. Allah bu sıkıntılı dönemde herkezin yardımcisı olsun.

valla kardeş kenar mahallelerde 600 e bulursun. görükle modern elit kesim uçmuş onlar merkez yıldırım müstakil ev 600 tl civarı hadi 700 olsun

Einmal editiert, zuletzt von Paez ()

• valla kardeş kenar mahallelerde 600 e bulursun. görükle modern elit kesim uçmuş onlar merkez yıldırım müstakil ev 600 tl civarı hadi 700 olsun

700e çok zor. Onlar daha önceden beri oturan kişiler için gecerli olabilir veya konumu bana uymayacak kenar mahalle kesimi dedigin gibi ama şu dönemde 1400-1500den assagı zor. Önemli olan istedigin civardan uygun fiyata bulabilmek ayrıca ailemide getirecektim yani konumu ve evin durumu önemli. Örnek vereyim şuan oturdugum yerden 1 buçuk sene önce 900 tl olan kira şimdi 1300 1500tl civarı eşyalı 2000+ fark ortada. Neyse zaten vazgeçtigim için Bursa planı benim için bir süreligine ertelendi.

• Emlakçılar kadar bilgim oldu bu süreçte.Aslında ekonomideki basit arz talep kuralı işliyor.Bir anda 15 bin üniversite öğrencisi akın edince tabiki önce öğrenci bölgesi Görükle fiyatlarını arttırınca diğer semtler de nasibini aldı.Sağlık olduğu sürece herşey eskisine döner.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• 700e çok zor. Onlar daha önceden beri oturan kişiler için gecerli olabilir veya konumu bana uymayacak kenar mahalle kesimi dedigin gibi ama şu dönemde 1400-1500den assagı zor. Önemli olan istedigin civardan uygun fiyata bulabilmek ayrıca ailemide getirecektim yani konumu ve evin durumu önemli. Örnek vereyim şuan oturdugum yerden 1 buçuk sene önce 900 tl olan kira şimdi 1300 1500tl civarı eşyalı 2000+ fark ortada. Neyse zaten vazgeçtigim için Bursa planı benim için bir süreligine ertelendi.

reis 700 e burda konumumda bulursun. her türlü % 100 burda kiralar böyle ortalaması. kenar mahalle ama .yaşadığım yerı biliyorum yani. müstakil tarzında orta halli bulursun. . faktör çok. konum çevre cadde muhiti .vs. bende ev sahibiyim 500 e oturuyor kiracı tanıdık diye . 700 e her türlü . yani senin ev beklentine bağlı faktörde çok semte göre ev tipine muhütüne cadde merkeze yakınlığı.na göre durum değişiyor.

• @4 Şubat sağlık olsun abi umarım herşey yoluna girer. Ev kiraları baş edilebilecek boyutta değil.Görükle'de haziran başında 1200 liraya tuttuğum evin karşı dairesi şu an 1600-1700 lira gel de işin içinden çık.

• Bende altınşehirdeyim maalesef kiralar acayip, geçen yıl 1700 lira olan apartmanımdaki daire bu yıl 2500 tl kira ile tutuldu, Üstelik çıkması olmadığı için diğer dairelerden küçük ve giriş katı sayılır..

İstanbuldaki kiraları söylemiyorum bile, tuzlada sitede 2750 tl lik evi bu yıl 5000 tl ye kiraladılar ve anında tutuldu..

Geçtiğimiz hafta hoca arkadaşlarımla konuşurken şu noktaya değinmiştik 1995 ten sonrada binalar ve daireler böyle uçuk bir şekilde zamlanmıştı, taki 99 a kadar. Bu işe tabiat dur dedi resmen..