Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2004....sen ne guzel bir seneydin öyle...

Aşığım aşık 2004 e :) patates kadar büyük kar yağmıştı. 4 gün aralıksız.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• ben o zamanlar istanbulda yasiyordum.univ 3.siniftaydim.genclik ve 2004 kisini istanbulda yasamistim..unutulmazdi..hala sayikliyorum o kisi..

Trakya'da subay dayımı arabayla almaya gitmiştik ford mondeo araçla 2 km yolu gelemedik yürüyerek daha rahat gelirdik herhalde:)

Acayip bir tipi vardı ayna gibi buzdu karın altı 20-25 cme yakın karın altında4-5 cm buz(kar veya kırç değil) olur mu yahu acayip birşey yürünmüyordu bile.

• İzmit'te otobüse binip İstanbul'a doğru yola çıktık tem komple buzlu ve tipi seklinde kar var otobüs yavaş yavaş geldi takur tukur sesleriyle otogara indik her yer buz kar ve inanılmaz soğuk. Bayrampaşada metrodan inip yürüyerek gideceğimiz yere gitmiştik eve vardığımızda ellerim ayaklarım yüzüm buz tutmuştu. Hey gidi sen neydin öyle 2004

bir daha görürmüyüz ömrü hayatımızda böyle hava koşullarını acaba 😔

• İzmit'te otobüse binip İstanbul'a doğru yola çıktık tem komple buzlu ve tipi seklinde kar var otobüs yavaş yavaş geldi takur tukur sesleriyle otogara indik her yer buz kar ve inanılmaz soğuk. Bayrampaşada metrodan inip yürüyerek gideceğimiz yere gitmiştik eve vardığımızda ellerim ayaklarım yüzüm buz tutmuştu. Hey gidi sen neydin öyle 2004

bir daha görürmüyüz ömrü hayatımızda böyle hava koşullarını acaba 😔

ah hocam ocak sisteminde bende aynısını yaşadım,Kocaeki üniversiteisnde 3.sınıf öğrencisiydim, vizelerin bittiği gündü o gün otobüs bulmak bile zordu bulduğumuz otobüs kardan o kadar zor yol alıyordu ki, meşhur perşembe gecesiydi kurtlar vadisi, İstanbulda yenisahrada inip uzun süre otobüs bekledik gelmedi, sonra minibüse binip bostancı köprüsünde inmiştim ve oradan aşağıya inanılmaz tipide yürümüştüm, muazzamdı.. Ama 2004 ün bana göre baba sistemi şubatta gelendi, o kar yağını ve kar birikimini uzun süre görmedim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Ooo hemşerim ne güzel.Valla inanır mısın sisi bile özledim. Burada sis miste yok. 2 gündür güneşli hava ile başlayıp bulutlu hava ile noktalıyoruz.Bildiğin ısınmaya bağlı bulutlanmalar oluyor bahar ayı gibi.^^

• Ooo hemşerim ne güzel.Valla inanır mısın sisi bile özledim. Burada sis miste yok. 2 gündür güneşli hava ile başlayıp bulutlu hava ile noktalıyoruz.Bildiğin ısınmaya bağlı bulutlanmalar oluyor bahar ayı gibi.^^

Karı kaptın sen çokta konuşma yahu:hfyeni (18):

• Sis gibisi yok tüm trakya ovasına bu sene acayip şekilde yoğun sis çöken günler oldu çukur bölgelere ama Kırklareli yüksek diye hiçbiri uğramıyor buraya burada da öyle bir terslik var:)

Çukurda birikiyor sis.

Bir temmuz sabahı uyandığım sisli hava aklıma geldi.

Temmuz sabahı montla dışarı çıktım diye bir anım var ama gelecek nesilin olur mu bilmem😂IAAKcC.jpg">

• Arkadaş bu sabah Balıkesir Bursa arasından tam 230 km hiç bitmeyen sisle yol gitmiş. Adam deliriyor . Sisi çok severim ama bu kadar da değil ya araba kullanırken Kasılmaktan belime boynuma ağrı girdi 44 yasindayim böyle bir şey hayatım boyunca görmedim delirdim diyor :D2