HF 2019 Yaz Ligi Yarışması 12 (12.10.2019)

• Gündüz tahminlerinde 21-22 konsensusu görülüyor ama gece tahminleri dağınık...

Hocam özellikle gece tahmininde kendi adıma konuşacak olursam 9 ile 9,5 arasında bir değer girmeyi uygun buldum. Mgm 11 demiş ama google hava durumu uygulaması 8 bekliyor. ikisi de haklı çıkabilir. O yüzden en temizi ortalama 9,5 civarı bir değer girip bonusu kurtarmak.

• Hocam özellikle gece tahmininde kendi adıma konuşacak olursam 9 ile 9,5 arasında bir değer girmeyi uygun buldum. Mgm 11 demiş ama google hava durumu uygulaması 8 bekliyor. ikisi de haklı çıkabilir. O yüzden en temizi ortalama 9,5 civarı bir değer girip bonusu kurtarmak.

Hocam çok kafa yoruyorsun kazananlardan birinin sen olmanı isterim samimi olarak söylüyorum :)

• Gece sıcaklığının 11,3 derecenin altına düşmemesini beklemekten başka yapacak bir şey yok. Düşmesin ki ilk iki arkadaş geceden sıfır çeksin. :P:S

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126

• Valla bu hesap kitap işleri belli olmaz.üst tarafın tahminleri birbirine yakınsa kalan 4 haftada 2 hafta boş geçmeleri alttan gelebilecek süpriz isimleri devreye sokar.Zaten Samet zor istasyonu bulmada zorluk çeken biri değil^^^^^^ Benim tahmin sistemi oturamadı bu yarışmada hep 1 gün önce yada sonraya kayıyor yaz ligine kadar oturur inşallah...

• Gece sıcaklığının 11,3 derecenin altına düşmemesini beklemekten başka yapacak bir şey yok. Düşmesin ki ilk iki arkadaş geceden sıfır çeksin. :P:S

Hocam bende 7,9 derecenin üstüne çıkmasın diye bekliyorum. Hatta gündüzde 23,4 olursa yemede yanında yat. Sizler 0 çekerken ben 34 puanla haftanın en kârlısı olurum. Nasıl fikir ama hocam:evil:

• Hocam bende 7,9 derecenin üstüne çıkmasın diye bekliyorum. Hatta gündüzde 23,4 olursa yemede yanında yat. Sizler 0 çekerken ben 34 puanla haftanın en kârlısı olurum. Nasıl fikir ama hocam:evil:

Gece ye katılırım ama gündüz 20 derece nin bile üstüne çıkmaz hepimiz patlarız hocam. :D

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler. hava-kars323uzays3271653126