Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Galatasaray'ı iki haftadır iyi gördüm. Taylan çok iyi oynuyor. Fatih Terim kendini oyuna verince rakipsiz oluyor. Taylan'dan regista yarattı. Seri'nin görevlerini yapıyor. Transfersizlik,orta saha eksiğine rağmen büyük iş. Çok iyi hoca hakikaten. Şu geçişler falan çok güzel.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• GS maçları bu arada seyir zevki olarak lig ortalamasından yüksek gidiyor, izlemenizi tavsiye ederim.

Benim cok suphelerim var. Ilk haftadaki o guclu oyun yok son iki mactir, pek su goruntude isik gormuyorum. Penalti olmasa gol de atamayiz gibi.

• Benim cok suphelerim var. Ilk haftadaki o guclu oyun yok son iki mactir, pek su goruntude isik gormuyorum. Penalti olmasa gol de atamayiz gibi.

Hocam ilk yarıda iyiydik bence, Başakşehir tamamen oynatmamaya yönelik bir kadro çıkarmasına rağmen oyunumuzu oynamaya çalıştık fakat 2. yarı bambaşka maç oldu.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• belhandanin gol atmasina cok sevindim:love:

Artik Galatasaray yonetiminin pazarliklarda eli daha guclu<3

El habibi, he is the best habibi. The best player in the world besides messi and ronaldo

Futbolu biraktiktan sonra da piyasaya atilirsan ne yaptigini ogrenicem ve oradan uzak durucam younes.

• Hocam ilk yarıda iyiydik bence, Başakşehir tamamen oynatmamaya yönelik bir kadro çıkarmasına rağmen oyunumuzu oynamaya çalıştık fakat 2. yarı bambaşka maç oldu.

Hocam Galatasaray'da iyi kötü bir oyun ve atak becerisi var.Fener'de yıllardır çözülememiş bir hücum ve ceza sahasına top çıkarma sorunu var.Ve paslar hep yatay veya geriye dönük.Benim gözümde zorunlu olmadıkça geri pas yapan topçu sıfırdır.Misal Tolga Ciğerci veya Hasan Ali..O kadar transfere rağmen ilk hafta da aynı kronikleşmiş sorun devam ediyor.Bakalım yarın napacak takım..

• Hocam Galatasaray'da iyi kötü bir oyun ve atak becerisi var.Fener'de yıllardır çözülememiş bir hücum ve ceza sahasına top çıkarma sorunu var.Ve paslar hep yatay veya geriye dönük.Benim gözümde zorunlu olmadıkça geri pas yapan topçu sıfırdır.Misal Tolga Ciğerci veya Hasan Ali..O kadar transfere rağmen ilk hafta da aynı kronikleşmiş sorun devam ediyor.Bakalım yarın napacak takım..

Hocam bu dediğiniz insanı kanser eder kanser. Geçen sene Nzonzi-Seri-Lemina gelince rüya takım dedik, onlarda tam bu dediğinizi yaptı tüm sezon. Bu sene dikine oynayan bir GS var bunu en iyi yapan kimsenin beklemediği Taylan. Ve bu hareketlenmeyi getiren asla statik durmayan sol iç orta saha Emre Kılınç.

Fenerbahçe'de de Gustavo usta ayak, bu dikine pası kesinlikle yapar fakat kanatların hareketine ek sol iç veya sağ içe hareketli kesinlikle bir oyuncu lazım. FB bu konuda şanslı hem bu konuda maharetli MHY hemde Ozan var. İkisinden en az biri kesinlikle sahada olmalı. Tolga Ciğerci-Gustavo asla yanyana oynamamalı, bende yarın kadroya göre FB'nin ne yapacağını çok merak ediyorum.

• Hocam bu dediğiniz insanı kanser eder kanser. Geçen sene Nzonzi-Seri-Lemina gelince rüya takım dedik, onlarda tam bu dediğinizi yaptı tüm sezon. Bu sene dikine oynayan bir GS var bunu en iyi yapan kimsenin beklemediği Taylan. Ve bu hareketlenmeyi getiren asla statik durmayan sol iç orta saha Emre Kılınç.

Fenerbahçe'de de Gustavo usta ayak, bu dikine pası kesinlikle yapar fakat kanatların hareketine ek sol iç veya sağ içe hareketli kesinlikle bir oyuncu lazım. FB bu konuda şanslı hem bu konuda maharetli MHY hemde Ozan var. İkisinden en az biri kesinlikle sahada olmalı. Tolga Ciğerci-Gustavo asla yanyana oynamamalı, bende yarın kadroya göre FB'nin ne yapacağını çok merak ediyorum.

Valla hocam dürüst olmak gerekirse MHY'yi milli maçta hiç beğenmedim.Emre daha dinamik geldi.Ama ligde iyi olduğunu da duymuştum bakalım ne göreceğiz..

• d626952af14196b7d8a.jpg

Vintersaga hocam kadro olarak geçen maçtaki diziliş bu şekildeymiş.Bence ilk önce kesinlikle Tolga yerine Ozan/MHY ikilisinden biri gelmeli.Önde de Deniz yerine Sosa geçer muhtemelen.Thiam'ı da santrafora çekip sağ açığa Valencia düşünülebilir.Defansa da yeni transfer eklenir muhtemelen.Bu dediğim kadroyu da bir görmek lazım:slightly_smiling_face:

• d626952af14196b7d8a.jpg

Vintersaga hocam kadro olarak geçen maçtaki diziliş bu şekildeymiş.Bence ilk önce kesinlikle Tolga yerine Ozan/MHY ikilisinden biri gelmeli.Önde de Deniz yerine Sosa geçer muhtemelen.Thiam'ı da santrafora çekip sağ açığa Valencia düşünülebilir.Defansa da yeni transfer eklenir muhtemelen.Bu dediğim kadroyu da bir görmek lazım:slightly_smiling_face:

Hocam şu kadro birebir çıkarsa(orta saha olarak) inanın maçı izlemem bile, Rize ilk yarısı gibi hareketsiz bir maç olur. Kesinlikle 6 numarada Gustavo yalnız kalmalı. Önüne sol iç ve sağ iç olarak Sosa-MHY yada Sosa-Ozan konuşlanmalı hatta Sosa hazır değilse Ozan-MHY'de olur.

Thiam'ı geçen maç kanatta etkisiz buldum,santrafor olarak değerlendirilebilir hocam katılıyorum, Frey'i de izlemek zorunda kalmayız. :hfyeni (18): Ben geçen maç Sinan'ı da hareketli buldum, Valencia'da ilk 11 kondisyonu yoksa kanatta değerlendirilebilir sanki.

• Olabilir hocam orta saha arkasında sadece Gustavo mantıklı geldi.Ben Sinan'ı izlemedim zaten rezil geçen maçı gol yedikten sonra kapattığim için.Deniz-Tolga ikilisi olmasın da başka bir şey istemiyoruz artık.Deniz de geçen sene fena değil derdim ama geçen hafta orta sahanın önünde inanılmaz kötüydü..Bu arada bu hafta solda Ferdi yerine Caner-Novak hattıyla başlayabilir gibi düşünüyorum.Bu tip denemeler yapılmalı bence Galatasaray derbisinden önce. Vintersaga

• Fenerbahçe çok uzun yıllardır top gezdirme ve geriden iyi oyun kurmayla oynayan bir takım, bunu sadece Ersun Yanal ile bozup o sene şampiyon oldu, gelen bütün hocalar temkin oyununu seçen ve oynatan TD'ler, öyle olunca bu oyun üzerimize çullanmış vaziyette, atak futbolundan çok kontrol oyunu oynuyoruz, bu durumunda fazla değişeceğini sanmıyorum genellikle seçtiğimiz antrenörlerde bu tip oyunu seven antrenörler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fenerbahçe çok uzun yıllardır top gezdirme ve geriden iyi oyun kurmayla oynayan bir takım, bunu sadece Ersun Yanal ile bozup o sene şampiyon oldu, gelen bütün hocalar temkin oyununu seçen ve oynatan TD'ler, öyle olunca bu oyun üzerimize çullanmış vaziyette, atak futbolundan çok kontrol oyunu oynuyoruz, bu durumunda fazla değişeceğini sanmıyorum genellikle seçtiğimiz antrenörlerde bu tip oyunu seven antrenörler..

Fatih terimin dunku ciktigi kadroya benzer kadroyla cikmayali heralde 13 sene olmuştur beki zico çıkmıştır.hele deplasmana ne pareira ne aykut nede son olarak ersun tobe dusunemezler oysa bunu senol gunes de yapiyor bir fb macina tolgay on liberosuyla cilacaktim demişti dusnun tolgay ön libero.

Ne yazikki eril da o cesaret yok bir gun gustavo sosa ferdi 3 lusiyle ciksin ne olur yani