Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu senenin şampiyonu şampiyonlar ligine son katılan takım olabilir.Elemelerden gelebilecek takım olacağını sanmıyorum.Gs ile başladı Fenerle bitsin...Sonra doğruları bulmaya çalışırız...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• TÜRK milletinin kötü bir özelliği vardır birçok şeyi cok abartır cabuk unutur.biz kendimizi o kadar cok abartıyoruz ki bazen sanırsın cıty real ayarında takımlarız mesela karşımıza molde partizan basel gibi takımlar cıkınca ohoo rahat geceriz diyoruz ama aslında o takımlarla aynı hatta tanınmışlık bakımından hemen hemen aynı olduğumuzu unutyoruz.ve avrupa da nasıl oynanır bilmiyoruz futbolcular kötü mü hayır ama oynayamıyor nerde duracagını bilmiyor yürek ve güçle de bu iş olmuyor.semih kaya zamanında söyle bişey söylemişti" bi oyuncuyu bana vermişlerdi markaj için o adam orta sahaya gittiğinde bende onla orta sahaya koşuyordum ufaliji uyardı beni ceza sahasından cok ayrılma diye çünkü bilmiyordum öğretmediler" demişti.bu adam gs da oynadı işte bence esas sıkıntı bu

• Gun icinde avrupa maclarinin skorlarini dogru tahmin edenlere puanlarini yollayacagim ama gecikmeden haftasonu maclarini baslatalim,

Fenerbahce-Antalyaspor

Genclerbirligi-Galatasaray

Besiktas-Aytemiz Alanyaspor

Çaykur Rizespor-Trabzonspor

Mac basina dogru tahmin odulu 3000 HF dir. Maclar basladiktan sonra yapulan tahminler gecersizdir.Bol sans..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Maçı izlemiştim ama şimdi özeti izleyince daha iyi görünüyor Uğurcan yediği 2 golde de pozisyon hatası yapmış.

• Abi 4'te 2 yapmışsın :S

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor

Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray

Beşiktaş 2-1 Aytemiz Alanyaspor

Çaykur Rizespor 2-2 Trabzonspor

La Galibe İllallah

• Abi 4'te 2 yapmışsın :S

oylemi olmus:) keske 4 te 4 bileydik,ulke olarak takimlarimizin puan almasi lazim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fenerbahçe 2 - 2 Antalyaspor

Genclerbirligi 1 - 2 Galatasaray

Beşiktaş 2 - 1 Aytemiz Alanyaspor

Çaykur Rizespor 1 - 3 Trabzonspor