İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • zaten boyle ucu ucuna sitemlerde istanbulun merkezi iyebilecegimiz yerlerde kar olmuyor her taraf deniz oldugundan dolayı . anca istanbulun catalca gibi kısmen karasal ile deniz iklimi arasaında kalmış kesimlerinde oluyor kar. istanbulda iyi kar olsa orda metre olur . bana gore bu sistem ortu bile yapmayacak gibime geliyor. şartlardan dolayı . hem zaman( şubat sonu) , hemde cografi konum dan dolayı .


  Bence bizim yanılgımız . o uzaktan gelen -16 -12 lerle gelen sitemlerin..onların goruldukleri yerlerde , kuzey enlemlerinde gecerli ve etkili oldukalrı oldukları . O sitemin bize inene kadar kuşa donecegini hesap ederek ( fire hesaplama ) , ona gore bir sistem beklemeliyiz heleki subatın sonu gibi bir tarihte.


  Daha basit bir ornekle .farzedelim yuruyerek seyahat eden bir adam adam moskovadan aldıgı 3 kilo buzu bulgaristan sınırına kadar hic erimeden getirebilir. ordan istanbula kadar buz falan kalmaz.


  Biz modelleri gorunce adam moskovadan 3 kilo buzla yola cıktı diyoruz ve sanıyoruzki o buz eriemden gelecek .. ama gelmiyor işte. hem dah aguneyde olmamız .etrafımızın denzi olması vs vs .

 • Ben sadece burdaki bazı arkadaşları hiç anlamıyorum kar yağınca gol gol diye söyleniyorlar en ufak bir durgunlukta beklentiye girmemek en iyisi sistem kuş oldu biraz sabredin arkadaşlar bu sistemden en fazla beklentimiz 5cm 10 cm arasıydı zaten sistemin bitmesine 1.5 gün var daha.

 • Kardeş saniye başı anlık durum atma anladık derece düşük cıvık kar tutmuş güzel ama saniye başı yazıyorsun.

 • CIVIK Kar tutmadı. ayrıca kimse hangi sayfaya kaç yorum atacağını kimseye soramaz.

  Forum yönetiminin belirlediği kurallar gereği sitemizde flood yapmak yasaktır. Yani 1 mesajda yazılabilecek şeyi; 10 farklı mesaja bölmek yasaktır.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...