Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • KARcanavarı hocam ben forumun yenilerindenim ve model şuan yorumlayamıyorum hocam geldiğimden beri gerek forumdan gerek özelden bana sürekli cevap verdi hocam siz gerçekten çok iyi bir insansınız size kimse birşey söyleyemez burda

rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

• Bölge sorumluluları adı üstünde sorumlu oldukları için görünenin aksine çok fazla uç tahmin yapamazlar, gelmediği taktirde çok tepki görürler. Cengiz kral hoca ise farklı tarzından dolayı bi de rahat olduğundan risk alarak tahminde bulunuyor ve başarılı da oluyor. Cengiz hocanın tahminci ve yazar olarak görülmesi daha uygun. Bölge sorumlularımızdan da çok memnunuz, sorumlulukları çerçevesinde görevlerini yapmaya çalışıyorlar.

• karsever benim yada buzmavisi hocamızın Cengiz hocayla bir alıp veremediği yok..Biz bu sayfanın ilk 5 10 üyesindenizzz...Ve aramız emin ol senin düşündüğünden çok çok daha iyi...Bizim derdimiz kral dan çok kralcı geçinenlerde....Bak ben bir duyuru yaptım kral hocamı yazar olarak görmek istiyorum diye ...Buna UmuTCaN hocam cevap verdi sağolsun ...Fakat 2014 girişli bir arkadaş kerç edercesine üslupsuzca zaten eski sorumluydu demesi benimde ona usulünce cevap vermeye çalışmam durumu idare etmeye çalışmam bir yere kadar sürdürülebilir... Fakat artık sürdürülebilir olmaktan çıktı... Bana göre Bu laf sen ne konuşuyorsun demekle eş değer .... Bana bunu hatırlatması hem komik hemde art niyet ....Bu hareket benim buradaki tüm akıttığım tere kafa yormalarına küfürdür.... Bu yazıyı bazı arkadaşlarda yazdı ama ben o arkadaşların niyetlerinin Halis olduğunu biliyorum...Neyse ben niyet okuculuğu yapmak istemem ama yaptırıyorlar... Bundan sonra Herkes kartını açık oynasın Aranızda kimi sorumlu görmek istiyorsanız yönetime iletin ... Benim diyecek başkada bir lafım yok ..,HAKKINIZI HELAL

Tabi ki işin iç yüzünde yaşanılanları bilemeyiz. Sabah gösterdiğim tepkinin sebebi arkadasın bir başka kişiyi dogrudan hedef almasiydi. Sizin yorum ve dusunceleriniz benim icinde cok degerli. Bisey bildigimiz yok zaten agziginizdan cikacak iki kelimeye bakiyorum burda acikcasinida istersen. Durum boyleyken bu sene gordugum tek kar yagisini 10 gun onceden mujdeleyen ve surekli sorulara "dogru ya da yanlis bilemem" cevap veren kisinin o siralar forumda "yanlissam duzeltin" yorumuna denk gelmedigim bi baska kisi tarafindan topa tutuldugunu gorunce biseyler yazmak istedim duramadim. Yalnız bu yazdiklarim sizden bagimsizdı. Siz vardiniz.

• karsever benim yada buzmavisi hocamızın Cengiz hocayla bir alıp veremediği yok..Biz bu sayfanın ilk 5 10 üyesindenizzz...Ve aramız emin ol senin düşündüğünden çok çok daha iyi...Bizim derdimiz kral dan çok kralcı geçinenlerde....Bak ben bir duyuru yaptım kral hocamı yazar olarak görmek istiyorum diye ...Buna UmuTCaN hocam cevap verdi sağolsun ...Fakat 2014 girişli bir arkadaş kerç edercesine üslupsuzca zaten eski sorumluydu demesi benimde ona usulünce cevap vermeye çalışmam durumu idare etmeye çalışmam bir yere kadar sürdürülebilir... Fakat artık sürdürülebilir olmaktan çıktı... Bana göre Bu laf sen ne konuşuyorsun demekle eş değer .... Bana bunu hatırlatması hem komik hemde art niyet ....Bu hareket benim buradaki tüm akıttığım tere kafa yormalarına küfürdür.... Bu yazıyı bazı arkadaşlarda yazdı ama ben o arkadaşların niyetlerinin Halis olduğunu biliyorum...Neyse ben niyet okuculuğu yapmak istemem ama yaptırıyorlar... Bundan sonra Herkes kartını açık oynasın Aranızda kimi sorumlu görmek istiyorsanız yönetime iletin ... Benim diyecek başkada bir lafım yok ..,HAKKINIZI HELAL EDİN.., ALLAH ‘A Emanet olun

Asıl siz hakkınızı helal edin hocam çok emeğiniz var üstümüzde sizi her daim bu forumda görmek isteriz sorumluluğunuzu elinizden geldiğince yapmaya çalışıyorsunuz allah razı olsun sizden...

• KARcanavarı hocam asıl siz hakkınızı helal edin. Siz de buzmavisi hocamızda bi mecburiyetiniz olmadığı halde gönüllü olarak işlerinizden feragat edip burda bizlere sistemler hakkında her türlü açıklamayı yapıyorsunuz. Biz sizden gayet memnunuz. Mehmet Cengiz hoca da 13 Şubat civarındaki sistemi çok önceden bilmişti. Siz de biliyorsunuz kendisi bu konularda en az sizin kadar tecrübelidir. Ki onunla bi alıp veremediğiniz yok bunu da çok iyi biliyoruz. Bizim için burdaki bütün üstadlar çok değerlidir.

• the weather channel gibi siteler bu geceye kar yağışı vermişler, aldanmayın arkadaşlar. elazığ, malatya, tunceli ve bingöl'de bu gece kar yağışı olmayacak. 850hPa müsait değil.

• Eklemek istediğim şey bu forumda bölge sorumluları zamanından feragat edip ellerinden geldiğince yorum yapıyorlar. Eski yeni üyeler daima olacaktır. Unutulmaması gereken şey: bölge sorumluları aktif olmak zorunda değil, her soruya cevap yazmak zorunda da değil. Ellerinden geldiğince yazıyorlar zaten.