6-9 Ocak Arası Sistemi

• Sayın hocam Doğu Karadeniz ne olur. Bunalıma girmeye çok az kaldı. Son ull sisteminden sonra biz mahvolduk. Bölge olarak sizden tahmin istiyoruz. Saygılar.

• Benimde sahsi düsüncem yüksek kesimlerin yarın 09:00-13:00 araları saf kar yağışı alacağı ve sahile yakın kesimlerin ise kky ve aralıklarla kar yağışı göreceğidir. 13:00 den sonra da İstanbulda herhangi bir kar yağışı beklemiyorum. Gerçekler bunlar arkadaşlar kusura bakmayın gerçekçi olmak gerekir bazı şeylerde.

yahu güzel insan burda senelerın tahmıncısı emıh hoca bırsey dıyorsa vardır bir bildiği he yanıladabilir bu en doğal hakkı lakın sızın gıbı burda şahsi düşüncesini yazmayıp verileriyle bilgisiyle konusuyor kımse sıze olumsuz konustugunuz da nıye olumsuzsun dmeıyor mesela ben örn. istanbulda 13den sonra kar beklemıyorum demişssin neye gore kıme gore verın varmı ? yağmayabılır ama burada 1 hocadan duydugun seyı gelıp burda bu işi biliyormus gıbı lütfen konusmayın

üstteki arkadaş bunu yazmış

(Olumsuz birsey söylemek bos konusmak degil hava durumu tahminine bak hava 6 derece ve yağmurlu istanbul için) daha sıstem gırmemıs sıklon girmemiş hava durumu soyle boyle dıyor 6 derece zaten kar yağmaz .konuşmak için konuşmayın bır sıstemı gorelım baktınız olmadı vardır allahın bir bildiği var deyin geçin olumsuz bırsey soylıyeceksenızde tekrarlıyorum bak gfsnın su modelınde 13ten sonra sıcaklık artıyor su sekılde yer soguklu orn:-5 gırıyor egeden gelen akım soguk cepheyle carpısıyor guneyden degılde sıcak cephe kuzeye cıkıyor der anlarız daha sıstem gırmeden 6 derece ıst yagmur demek mantıksız

• Arkadaşlar bu kadar emin yorum yapıyorsunuz bari bir veri sunun, boş yere konuyu kirletmeye gerek yok, insanlar buraya bilgi almak için giriyor.

• Arkadaşlar sadece Semih hocam için bile siteyi takip edenler var lütfen konuyu kirletmeyelim bilgi almak isteyen arkadaşlara saygı gösterelim.Semih hocam konunuz hayırlı olsun umarım tahmin ettiğiniz gibi bir sistem olur :)

• Konu bir süre daha kapalı kalacaktır, İstanbul konusu her önüne gelenin şahsi tahminini paylaşacağı bir konu değil, bunlar için "karalama tahtası" var dedik defalarca. O yüzden konu açıldıktan sonra bence şahsen vs şeklindeki bütün yazıları sileceğiz. Durum paylaşabilir model yorumlayabilirsiniz ancak tahmin işi herkesin harcı değil.

iyi forumlar

ben dun gece bu konuda ayni seyleri yazdim ama ciddiye alinmadi ustune karsi atak yedim :) tekrar diyorum istanbul konusuna sadece hocalar bolge ve sehir sorumlulari yazsin yorum silmekle olmaz malesef

• @MeteorolojiMeraklisi Arkadaşım kendi fikrini paylaştın bir beklentin yok tamamdır tahminine saygı duyuyoruz. Fakat sabahtan beri aynı şeyi yazmaktan bıkmadın mı amacın ne troll müsün ? 1 kere söylesen yeter sürekli aynı şeyi yapıyorsun hayır anlamadım aklınca totem felan mı yapıyorsun. İstanbul konusunu açıyorum adam akıllı bir mesaj yok hep tartışma sohbet, bilgi içeren bir tane mesaj yok . Lütfen yazma artık insanlarında modunu düşürme.

• abi herkes bisey yazıyor bi bırakın sistemin içine girmeye az kaldı zaten bekleyip görücez hocalar akşam gerekli detayları aciklicaktir zaten