2018-2019 Kış Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hocam biraz argo olacak ama saçmalamayın tahmininiz tutmadı diye forum mu bırakılır. Bazıları dalga geçer gibi kinayeli yorumlar yazıyorlar dertleri ne anlamadım herkes iyi niyetle bir şeyler öğretme peşindeyken buradaki kişilere küçümseyici, alaya alır şekilde yazan kişiler bence kendilerini küçük düşürüyorlar. Ne yazık.

Vallaha baktım ama kim öyle yorum yapmış diye bulamadım. :/

• Vallaha baktım ama kim öyle yorum yapmış diye bulamadım. :/

Tek tek hedef göstermek istemiyorum insanları ama bazen harf oyunları ile bazen de abartılı şekilde hazır metrelerimiz gibisinden yorumlar ile sadece bu sayfada olmamakla beraber bir çok yorum okudum. Bende öyle bir algı yarattı bunlar. Sizde yaratmamış olabilir. Yanlış anlamışsam da kusura bakmasınlar.

• Gerekirse forumu kapatırız

#osenebusene

Değerli yönetim ne kapatması görsel yazılı basında bu kışın ılık geçicegini söyleyenler vardı kar yağmıyacak diyorlardı hatta mgm de destek verdi yazılanlara ama bizler sizlere inandık onlara diğil ve bugün basında şöyle açıklamalar vardı bu kış sert geçicek uzmanlar uyarıyor devlet doğalgazda indirime gitmeli bizler bu forumu ve hocalarını çok seviyoruz ;(

• Semih hocam yaklaşık 3 senedir takip ediyorum sizi ve forumu, bu kadar uzak zaman diliminden verdiğiniz tahminler, sektiği de nadirdir. Bu tahminlere laf eden arkadaşları görünce aklıma Fatih Altaylı'nın "Kandırmayın Fenerbahçelileri" adlı yazısı geliyor, hatırlayan arkadaşlar vardır illaki. Netice de hava olayları bizim kontrolümüzde olan bir şey değil.Gelir gelmez elimizde değil.Gereğini yapacağım kararını tekrar gözden geçirmenizi dilerim

• Gerekirse forumu kapatırız

#osenebusene

Ben böyle birşey ne gördüm ne duydum gecenin şu saatinde bunu okuduktan sonra yaşadığım duyguyu inanın anlatamam. Yüce rabbim birliğimizi beraberliğimizi bozmasın inşALLAH🙏

• Futbol maçında bile çok kolay alınabilecek maç kaybedilebiliyor bu hayatımızın içinde olabilecek şeyler binde 1 bile olsa küçük bir ihtimal bile bütün planları altüst eder küçük olasılıklarda hayatımızı etkiliyor değerli hocalarımızın da yaptığı atmosferde oluşan hava olaylarını bilimsel verilere dayanarak kendi tecrübelerini üstüne katarak bizleri bilgilendirmek atmosfer hocalığını yapmak futbol hocalığını yapmaktan kat kat zor bu atmosfer ne yapacağı belli olmuyor yani ALLAH istenmeden ....yaprak...dahi kımıldayamaz..YUCE RABBİM herşeyin en güzelini versin bize..

• Hocam bişe soracağım yeri değil ama ayın 20 gibi hafif bi soğuma 23 gibi birazdaha ufak soğuma 25 ile 29 arası bi toparlanma var gibi ecmf de destekliyor gibi ama sonra1 gibi sert bi sistem gelme ihtimali kuvvetleniyor ecmf de destekliyor diyagramından belli oluyor nedersiniz hocam tabi ocak ilk haftasının sonundan itibaren sizin beklediğiniz sistem silsilesi başlıyor gibi hazırlık alalım hocam stok gibi🤔