HF yönetiminden şüphe duyan ve adam kayırdığını düşünen arkadaşlarada bu günlerde yönetim olarak dolaylı yoldan iyi mesaj verilmiştir umarım. Forum büyüklüğünü ve gücünü ilk önce sağlam kadrosundan sonra biz üyelerden alıyor. Sürekli bu kadroyu eleştirmek için fırsat kollayan üyeleride biliyorum ve sıkı takip ediyorum şimdi diyeceksiniz bu senin işinmi herşeye burnunu ne sokuyorsun diyeceksiniz fakat gerçekten forumu seviyorsanız ve değer veriyorsanız bazı tehlikeleri ve olumsuzlukları üye sıfatındada sezmelisiniz ve açıkça dile ggetirmelisiniz şiddeti ne olursa olsun. Bunu yapmak için illa yönetim kadrosunda olmanıza gerek yok. Adminlerin modların hata olarak gördüğünüz bazı davranışlarını bas bas bağırarak dile getiriyorsanız bu dediğim seyleride yapmalısınız.
Konu Dışı [Genel Sohbet]
- KarTutkusu03
- Geschlossen
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
-
-
aaa! oooo! 3 gün ayrı kaldım neler neler olmuş, fırtına olmuş, hortum oluşmuş, tufanlar tayfunlar daha neler neler! Geçmiş olsun diyip bir kenara çekileyim 🤓
-
Şu anda Bakırköy'deyim. Gebze-Halkalı hattı için çevre düzenlemeleri bu saatte devam ediyor umarım kazasız belasız açılır ve kullanılır.
-
-
Takuma_Sato evet doğrudur. bu konu üzerinden yazabilirsin aşırı gereksiz bir şey değilse
-
HAYIRLI sabahlar olsun
-
09 MART 2019 CUMARTESİ
⚽ FUTBOL
11:00 | U17 Gelişim Ligi | Bursaspor - Ankaragücü | Bursaspor Youtube
11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - M.Başakşehir | FB TV
11:50 | Avustralya A Ligi | CC Mariners - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - M.Başakşehir | FB TV
13:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Afjet Afyonspor | Bein Sports Max 2
13:30 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Boluspor | Bein Sports Max 1
15:00 | İspanya La Liga | Alaves - Eibar | Bein Sports 2
15:30 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Brighton | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Osmanlıspor | Bein Sports Max 1
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Akhisarspor | Bein Sports 1
17:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Wolfsburg | S Sport Plus
17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Stuttgart | S Sport Plus / S Sport 2
17:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Hertha Berlin | Yayın Yok
17:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Augsburg | Yayın Yok
18:00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - West Ham | Bein Sports Max 2
18:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Bournemouth | Bein Sports beIN Connect
18:00 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Fulham | Bein Sports 4
18:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Everton | Bein Sports 3
18:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Tottenham | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
18:00 | İspanya La Liga 2 | Mallorca - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | WBA - Ipswich Town | Bein Sports beIN Connect
18:15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Leganes | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Bursaspor | Bein Sports 2
19:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Fenerbahçe | Bein Sports 1
19:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Lyon | Bein Sports beIN Connect
20:00 | İtalya Serie A | Parma - Genoa | Bein Sports 4
20:00 | İspanya La Liga 2 | Sporting Gijon - Almeria | La Liga 123 Youtube
20:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - B.M.Gladbach | S Sport Plus / S Sport 2
20:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Watford | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
20:30 | İspanya La Liga | Barcelona - Rayo Vallecano | CBC Sport / Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match Tv Rusya
20:30 | İngiltere EFL League 1 | Charlton Athletic - Portsmouth | Bein Sports Max 2
21:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - NAC Breda | TVT
22:00 | İspanya La Liga 2 | Gimnastic - Albacete | La Liga 123 Youtube
22:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - Bordeaux | Bein Sports Max 1
22:30 | İtalya Serie A | Chievo - Milan | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Tv Rusya
22:30 | İspanya La Liga 2 | Elche - Cadiz | La Liga 123 Youtube
22:45 | İspanya La Liga | Getafe - Huesca | Bein Sports 3
22:45 | Fransa Ligue 2 | Lens - Auxerre | Bein Sports beIN Connect
23:30 | MLS | FC Dallas - LA Galaxy | S Sport 2
📺 BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - İstanbul BB | Tivibu Spor 2
16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Tofaş | Tivibu Spor
18:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - İTÜ | TBF TV Youtube
20:00 | NBA | New York Knicks - Sacramento Kings | S Sport Plus
20:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD
02:00 | NCAA | North Carolina - Duke | S Sport Plus / S Sport 2
03:00 | NBA G-League | Greensboro Swarm - WC Bulls | NBA G-League Twitch
04:30 | NBA | LA Lakers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus
05:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV
📺 TENİS
07:00 | ATP Indian Wells | N.Jarry - F.Tiafoe | Bein Sports 3
22:00 | ATP Indian Wells | S.Tsitsipas - F.Auger Aliassime | Bein Sports beIN Connect
00:00 | ATP Indian Wells | G.Monfils - L.Mayer | Bein Sports beIN Connect
02:00 | WTA Indian Wells | P.Kvitova - V.Williams | Bein Sports 3
05:00 | ATP Indian Wells | N.Djokovic - B.Fratangelo | Bein Sports 3
📺 VOLEYBOL
13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Fenerbahçe OPET | Voleybol TV
13:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - İnegöl Bld. | Voleybol TV
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Eczacıbaşı | TRT Spor
15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Kula Bld. | Voleybol TV
16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İstanbul BB | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İlbank - Halkbank | Voleybol TV
18:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Afyon Bld. | Voleybol TV
📺 HENTBOL
17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yenimahalle Bld. - Polatlı Bld. | Hentbol Web TV
📺 BUZ HOKEYİ
23:00 | NHL | Colorado Avalanche - Buffalo Sabres | FOX Sports HD
📺 DÖVÜŞ SPORLARI
21:55 | Glory Kickboks Serisi | C.Doumbe - H.Grigorian | Dmax Türkiye
22:30 | Glory Kickboks Serisi | A.Meksen - T.Van Soest | Dmax Türkiye
23:00 | Glory Kickboks Serisi | A.Nabiev - M.Groenhart | Dmax Türkiye
06:00 | UFC Dövüş Serisi | D.Lewis - J.Dos Santos | S Sport Plus
📺 ESPOR
13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - HWA Gaming | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - Royal Youth | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
📺 SNOOKER
21:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası-Yarı Final | M.Allen - R.Osullivan | Eurosport
📺 DİĞER SPORLAR
11:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
12:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Çek Cumhuriyeti | Eurosport
14:15 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Slovenya | Eurosport
15:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Çek Cumhuriyeti | Eurosport
20:15 | Serbest Kayak Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
18:30 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
14:30 | Strade Bianche Bisiklet Turu | İtalya | Eurosport 2
16:00 | Strade Bianche Bisiklet Turu | İtalya | Eurosport 2
16:30 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Norveç | Eurosport
10:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
12:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
15:30 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Norveç | Eurosport 2
23:45 | Snowboard Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
📺 TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
11:00 | Basketbol Programı | beIN Euroleague | Bein Sports 3
11:00 | Spor Programı | Spor Bahane | TRT Spor
12:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor
13:15 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | Bein Sports 1
13:30 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
14:00 | Futbol Programı | Süper Lig Analiz | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
14:45 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
15:30 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | Bein Sports 1
16:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
16:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
16:45 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
17:30 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
18:00 | Futbol Programı | beIN Asist | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor
18:00 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
18:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor
19:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Maç Havası | FB TV
19:15 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
19:45 | Futbol Programı | beIN Asist | beIN Sports Haber
20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
20:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport
20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Asist | Bein Sports 1
21:00 | Futbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
22:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
22:15 | Futbol Programı | beIN Extra Time | Bein Sports 1
23:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
23:45 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
01:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor
-
Günaydın, Mutlu hafta sonları dilerim cümleten
-
Günaydın HF. Ilık ve bahar tadında güzel ve keyifli bir hafta sonu diliyorum hepinize.
-
Sabahınız hayırlı olsun hf. ailesi...
-
Günaydınlar-tünaydınlar HF ailesi, hava bugün İstanbulda çok güzel, buarada 4 gözle halkalı-gebze hattının açılmasını bekliyorum kazasız belasız inşaallah açılır, anadolu yakası için bulunmaz bir nimettir tren, benimde işime çok gelecek, okulun içinde tren istasyonu var:)
-
Sporda bugün listesine baktım da Başakşehir / Fenerbahçe maçı çok enteresan duruyor 🐣
Nasıl bulacak orta yolu bu maç 😊
-
Günaydın hf ailesi herkesin güzel bir hafta sonu geçirmesi dileğiyle
-
Sporda bugün listesine baktım da Başakşehir / Fenerbahçe maçı çok enteresan duruyor 🐣
Nasıl bulacak orta yolu bu maç 😊
Alacağız başka yolu yok hocam:)
-
Tünaydın arkadaşlar....
-
Günaydın. Kerem hocayı forumda göremiyorum uzun zamandır ama sebebini bilen varsa aydınlatabilir mi ?
-
Günaydın. Kerem hocayı forumda göremiyorum uzun zamandır ama sebebini bilen varsa aydınlatabilir mi ?
387 den itibaren eski mesajları okuyalım lütfen.O zaman sorunuza cevap bulabilirsiniz.
-
387 den itibaren eski mesajları okuyalım lütfen.O zaman sorunuza cevap bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim.
-
09 MART 2019 CUMARTESİ
📺 SNOOKER
21:55 | Snooker Oyuncular Şampiyonası-Yarı Final | M.Allen - R.Osullivan | Eurosport
Bu maçı şiddetle tavsiye ediyorum. Her ne kadar herkes gibi Dünya Şampiyonası'na sakladığını düşünsem de O'Sullivan 1000. yüzlük serisini bu maçta yapabilir. Şu an 997 yüzlük serisi var.
-
Fotoğraf Alıntı
Halkalı-Gebze hakkında dün de mesaj attım ama ben yakından takip ediyorum bu yüzden kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın.
Açılış tarihi net olmasa da ücret sistemi belli olmuş.
Trenler araba aracılığıyla taşınıyor.