Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rabbim Şehadetlerini kabul etsin!

Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin inşallah. Biz bir oldukça hiç kimse bizi yıkamaz bölemez parçalayamaz. En acı zamanlarımızda birlik olmasını çok iyi bilen bir milletiz çok şükür!

• 15 temmuz askeri bir darbenin ötesinde bir olaydı, meclisimiz ve özel harekat daire başkanlığımız bombalandı, ülkemizin birliğine ve dirliğine karşı bir girişimdi. Yüce Türk milleti buna izin vermedi, belkide tarihte bir ilk olarak darbeyi kendi elleriyle durdurdu. 1960 ve 80 darbelerinde ülkemizin ne kadar geriye gittiğini, o darbelerde yaşananları, insanlarımızın çektiği çile ve eziyetleri bilenler kendilerini sokaklara attı. Darbeye o zaman sessiz kalan, bankalar önünde para çekmeye çalışan, darbeden medet uman her kim vardıysa ve varsa benim gözümde vatan hainidir ve 2 cihanda elim yakasında olacaktır.

15 temmuzda şehit olan ülkesini koruyan korumak için sokağa inen, asker, polis, vatandaş hepsinin kalbimizde yeri ayrı olacak, Rabbim hepsinden razı olsun..0850278cd6d9fc321dfd20c.jpg

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fetö örgütü bu ülkeyi uzun yıllar geriye götürecek bir oluşumdur. Allahın yardımı milletimizin iradesi ve bu örgütün içine karışmayıp kahramanca şehit olan güvenlik güçleri sayesinde bu beladan kurtulduk. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dilerim. Hala bu örgütün temizlenmesi için çalışan siyaset gözetmeksizin herkese başarılar dilerim...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bana göre günün en anlamlı ve en güzel sözü.

Hayatında, fetullah denen haine bir defa dahi "hoca efendi" demeyen Türk Gençleri olarak gururluyuz.

15 Temmuz Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.Bu vatan hiçbir zaman sahipsiz olmadı.Olmayacak.

• “Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe, yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.”

-Mustafa Kemal Atatürk

Biz bir oldukça hiçbir kuvvet bize dokunamaz, yeter ki birbirimizi ayrıştırmayalım. Bu yolda mücadele etmiş, hain darbe girişiminin karşısında duran gazi ve şehitlerimizi saygıyla anıyorum.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Vatana ihanet sadece terör faaliyetleri ile olmuyor. Aşağıdaki videoda olduğu gibi milli servetlerimizi kasten kirletende bu vatana ihanet ediyor. Üzülerek söylüyorum ki WWF raporuna göre Akdeniz'i plastik atıklarla en çok kirleten ülkeyiz.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bana göre günün en anlamlı ve en güzel sözü.

Hayatında, fetullah denen haine bir defa dahi "hoca efendi" demeyen Türk Gençleri olarak gururluyuz.

15 Temmuz Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.Bu vatan hiçbir zaman sahipsiz olmadı.Olmayacak.

+1

15 Temmuz Şehitlerimize sonsuz minnetle anıyoruz.Her ne kadar kardeşler arası aile içi didişmeler olsa da genel bir tehlikede nasıl bir anda tek yumruk olduğumuzu yine gösterdik Dünya'ya.

• bir deplasmanda bu güzel adamı ziyaret ettik tekrardan böyle bir evlat yetiştiren ailesine ve zekai paşaya çok selamlar olsun makamıda Peygamberimize yakın olsun inşallah

• İlham Aliyev: "Orduya katılmak için sadece 150 kişi başvurdu. Bunların 60 tanesi Tovuz’dandı. Dün gece meydanda bağıranlar neredeler o zaman. Eğer gerçekten dürüst iseler buyursunlar orduya yazılsınlar."

Azerbaycan'ı ve Azerbaycan Türkleri kardeşlerimizi tabi ki çok seviyorum fakat yönetiliş biçimi,baştakiler özellikle Cumhurbaşkanı Aliyev gözümde sıfır halk adamı, sıfır lider.Bildiğim kadarıyla eşini yardımcısı yapmıştı ve bu tarz birkaç hadisesi daha var.Şahsen bana diktatörümsü yeller esiyor.

Hele ki bu açıklaması yanlış oğlu yanlış bir konuşma.

• TRT Belgesel'de 15 Temmuz belgeseli veriliyor geçen yılda görmüştüm insanın tüyleri diken diken oluyor o gece neler yaşanmış sabaha kadar uyumadığımı biliyorum Allah bir daha yaşatmasın.

• TRT Belgesel'de 15 Temmuz belgeseli veriliyor geçen yılda görmüştüm insanın tüyleri diken diken oluyor o gece neler yaşanmış sabaha kadar uyumadığımı biliyorum Allah bir daha yaşatmasın.

Özellikle boğaz köprüsünde yaşananlar.. Amin Rabbim bir daha fırsat vermesin böyle hainlere ..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İlham Aliyev: "Orduya katılmak için sadece 150 kişi başvurdu. Bunların 60 tanesi Tovuz’dandı. Dün gece meydanda bağıranlar neredeler o zaman. Eğer gerçekten dürüst iseler buyursunlar orduya yazılsınlar."

Azerbaycan'ı ve Azerbaycan Türkleri kardeşlerimizi tabi ki çok seviyorum fakat yönetiliş biçimi,baştakiler özellikle Cumhurbaşkanı Aliyev gözümde sıfır halk adamı, sıfır lider.Bildiğim kadarıyla eşini yardımcısı yapmıştı ve bu tarz birkaç hadisesi daha var.Şahsen bana diktatörümsü yeller esiyor.

Hele ki bu açıklaması yanlış oğlu yanlış bir konuşma.

Bu Aliyev ve ailesiyle ilgili sorunlar çok, yukarıdaki söylemse çok fahiş hata açıklaması yani..