Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben aydınlıyım ama iş gereği afyondayım,annem babam falan orda hepsi. Aydın bb sinin en büyük yanlışı su faturaları çok yüksek geliyor onu biliyorum. Diğer türlü hizmetler yapılıyor ufak aksamalar olsada.

Doğrudur hocam ben tatil amaçlı geldiğim için fatura olayını pek bilemem.Ancak sahil şeridine guzel hizmetler yapılmış belediye guzel imkanlar sağlmiş👍

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Afyon Belediyesinin devam eden projelerini gördüm.3 tane millet bahçesi projesi var.Umarım gerçekleştirirler.Şu an Ataköy'de geniş bir alanda yeşil alan , park ve piknik alanı yapıyorlar.En beğendiğim proje bu.

Örnekevler Millet Bahçesi:

karargah3-1024x576_09072019172508_575_350_id_162.jpg

Proje Detayları

Muhteşem bir millet bahçesi geliyor Kurum onaylarından sonra örnekevler mahallemiz sınırları içerisindeki garnizon komutanlığımızın bulunduğu alana Tüm mevcut yeşilin korunduğu,100.000 adet endemik ağaç ve bitkinin dikileceği ,göletlerin,büyükce piknik alanlarının,anfi tiyatronun,zooloji hayvan parkının,botanik bahçenin,aquaparkın,su oyunları parkının,savaş müzesinin,panaroma alanının,sosyal tesislerin,otoparkının,spor alanlarının,süs bahçelerinin,5 km yürüyüş yolu,4 km bisiklet yolunun ve daha nice güzelliklerin olacağı Tüm vatandaşlarımız gençlerimizin Çocuklarımızın buluşma yeri bundan sonra garnizon millet bahçesi.

Yapılacak alan ise burası baya büyük bir alan.Yeşille işaretlediğim alan.

0d6b1cddb1da2cb.png

• Su faturaları olayı biraz karmaşık Aydın'da. 4 kişilik aileyiz bize hep normal seviyelerde geldi su faturaları. Çevremde faturası çok yüksek gelene hiç denk gelmedim ama internette bazen denk geliyorum faturası yüksek gelenlere. Sayaçları arada kontrol ettirmekte fayda var.

• images?q=tbn%3AANd9GcQ3MvCS9nfnKIHqOpkS-g6kryPsXGqekbsWxEvtWjxuI9zl_hzb&usqp=CAU

Güzelim bursa'ya bakın. Arkası Uludağ göremiyorsun. Her yer beton yığını. Şehirin ortasına gökdelenleri rant uğruna diktiler. Bunlar TOKİ. Mevcut belediye başkanı seçim vaadi tokileri yıkmaktı 2 senedir hiçbir yasal faaliyeti yok bu konuda.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• images?q=tbn%3AANd9GcQ3MvCS9nfnKIHqOpkS-g6kryPsXGqekbsWxEvtWjxuI9zl_hzb&usqp=CAU

Güzelim bursa'ya bakın. Arkası Uludağ göremiyorsun. Her yer beton yığını. Şehirin ortasına gökdelenleri rant uğruna diktiler. Bunlar TOKİ. Mevcut belediye başkanı seçim vaadi tokileri yıkmaktı 2 senedir hiçbir yasal faaliyeti yok bu konuda.

Bu tam rezillik ya.Tophane'den bakınca kusası geliyor insanın baştan aşağı saçmalık..

Çok kötü hocam maalesef.Yeşil Bursa'ya yakışmıyor böyle betondan kuleler.

• Yunanistan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Stelios Petsas, Türkiye ile Atina yönetimi arasında Doğu Akdenizde yükselen tansiyon sonrası her türlü sonuca hazır olduklarını "Türkiye'den korkmadıklarını" söyledi.

Ölmeyi bayılmak sanmak.

• Yunanistan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Stelios Petsas, Türkiye ile Atina yönetimi arasında Doğu Akdenizde yükselen tansiyon sonrası her türlü sonuca hazır olduklarını "Türkiye'den korkmadıklarını" söyledi.

Ölmeyi bayılmak sanmak.

yav he he diyoruz bunlara, iha ya f16 kaldıran bu sersemler mi her sonuca hazırmış :):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sivas'ta vücuduna yapışan keneyi çıkartan 2 çocuk babası Bilal Selvi, Kırım Kongo Kanamalı Ateş tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.