Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • An itibariyle Avrupa sınır kapıları açıldığı, kara ve deniz denetiminin bırakıldığı haberleri var. Umarım doğrudur şu Suriyeliler azda Avrupa'ya bela olur.

Amaç bela olmaları değil Avrupalıların kendine gelmesi bizi dinlemesi.

• Şehitlerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dileriz.Doğru ya da yanlışı şimdi tartışma vakti değildir.Birlik ve beraberliğimizi gösterme zamanıdır.Vatandaşlar olarak moralimizi yüksek tutup TSK ya güvenip dualarımızı eksik etmemeliyiz.Sosyal medyanın etkisinde kalmayınız.Allah bu zor günlerimizde yardımcımız olsun...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Şehitlerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dileriz.Doğru ya da yanlışı şimdi tartışma vakti değildir.Birlik ve beraberliğimizi gösterme zamanıdır.Vatandaşlar olarak moralimizi yüksek tutup TSK ya güvenip dualarımızı eksik etmemeliyiz.Sosyal medyanın etkisinde kalmayınız.Allah bu zor günlerimizde yardımcımız olsun...

Amin hocam🇹🇷

• Yalan haber değil Memleketim hatay da ki arkadaşımı aradım bir sürü jetler uçuyormuş.

Diyarbakırdaki arkadaşım 1-1bucuk saat once 1-2 jet kalktı demişti okadar ard arda 10-15 jet felan kalkmadı yani ayrıca Sınırı geçen herhangi bi jetde yok şuanlık olursa zaten paylaşılır görüntü ve haberler. Kendi sınırımızda uçması önemli değil Rusyanın hava sahasını açıp sınırı geçmemiz önemli burda.

• Diyarbakırdaki arkadaşım 1-1bucuk saat once 1-2 jet kalktı demişti okadar ard arda 10-15 jet felan kalkmadı yani ayrıca Sınırı geçen herhangi bi jetde yok şuanlık olursa zaten paylaşılır görüntü ve haberler. Kendi sınırımızda uçması önemli değil Rusyanın hava sahasını açıp sınırı geçmemiz önemli burda.

Galiba eksik Bilgi vermiş hocam biraz evvel mesajı yazarkende uçak kalktı ama nereye gitti onu şuan için hiçbirimiz bilmiyoruz doğal olarak

• Diyarbakırdaki arkadaşım 1-1bucuk saat once 1-2 jet kalktı demişti okadar ard arda 10-15 jet felan kalkmadı yani ayrıca Sınırı geçen herhangi bi jetde yok şuanlık olursa zaten paylaşılır görüntü ve haberler. Kendi sınırımızda uçması önemli değil Rusyanın hava sahasını açıp sınırı geçmemiz önemli burda.

Rus hava üssünü vurmuşlar hocam söylendi bu sınırı geçmişiz zaten. ve görüntü nereden paylaşılacak adamlar bütün sosyal medyayı kapattı maalesef interneti kapatmadılar diye seviniyorum artık

• hava sahası rusya'nın kontrolünde suriye'de.. yazacak çok şey var ama silinir büyük ihtimal. şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum. allah oradaki askerlerimizin yardımcısı olsun ayağına taş değdirmesin.

• Vali konuşuyor malesef şehit sayısı 22 olmuş. Sabaha kadar sayı artacak gibi. Umarım artmaz. Allah rahmet eylesin çok yazık çok. Niye hiçbir devlet büyüğü yada msb açıklama yapmaz anlamıyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bundan 8-9 sene önceydi galiba: Filistin bir İsrail li askeri esir almıştı. Evet sadece 1 askeri esir almıştı, bakın öldürmüş tü demiyorum esir almıştı. Ve İsrail ne yapmıştı; neredeyse Filistini haritadan silecekti ve bütün dünya izlemistik.

Bizim duruma gelirsek : şuan buraya yazamam anlayan anlar

• Şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum,Türk Milletinin başı sağolsun. Soçi mukabatı sonucunda sınırlarını korumak ve barışı sağlamak üzere orada bulunan askerimize yapılan, kalleşce bir saldırı daha Rusya haddini aşmıştır 1 kere saldırdın yanlışlıkla oldu dedin 2 oldu ,3 oldu yeter!

Yıllardır sahada bulunan Rusya’ya ve Suriye rejim güçlerine karşı yapacağımız karşı saldırılar belli bir sınırda öteye gitmez gidemez önlemleri çoktan alınmıştır ne uçak uçurabilirsin ne karadan ilerleyebilirsin. Söz NATO’da bitiyor ya müttefiği olduğumuz bu oluşum arkamızda durup destekleyecek yada ilk adım olan sınırların açılması gibi belalarla uğraşacaklar Milletimizin sabrı kalmadı şehit sayısıda 9 değil ne yazık ki daha fazla..