Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Twitterdaki trollere inanmayınız. Milli savunma Bakanlığı gerekli açıklamayı yapacaktır şehit saklayacak halleri yok artık bi yola girdik şuana kadar İdlipte 28 şehit vermiştik toplamda hava sahası sorununu çözemedimiğimiz ve koruma kalkan görevi yaptığımız her vakit şehit sayısı artıyor ya askeri oradan çekeceğiz yada Resmen rejime savas ilan edeceğiz uçaklarımızın düşme pahasına o şamı o esadın başına yıkmak boynumuzun borcu olur eğer abartılan sayılar doğruysa inşallah fazla kayıbımız yoktur.

• Ekşide az önce iki üç kişiye sağlam giydirdim!

Twitter da her kafadan farklı ses çıkıyor 50-60 asker şehit diyorlar!!!

Arkadaşlar bu işin aslı nedir biri ALLAH aşkına aydınlatsın.

• Hala resmi açıklama yok ve havuz medyası devlete yakın kanallar aynı anda aynı saatte aynı 1-1 haberi servis etmeye paylaştı. Milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Haber yalan olsa ne olacak doğru olsa ne olacak zaten hergün suriyede 1 er 2 şer şehit veriyoruz.Artık ne olacaksa olsun.Rusya'nın arkasına saklanan Esad adisine unutamayaçağı bir ders verilmeli.

• Hala resmi açıklama yok ve havuz medyası devlete yakın kanallar aynı anda aynı saatte aynı 1-1 haberi servis etmeye paylaştı. Milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı.

Valla yandaş medya dediğin gibi aynı haberi yaptılar tweet atarak. Onları görünce taman şimdi kesin bir şey var dedim kendimce... Altyapı hazırlıyorlar kesin ..

• haritaci6741 bende şüpheleniyorum şayet Allah korusun haberler doğru ise bu yandaş medyanın yaptığı milletin aklıyla oynamaktır. Ayrıca şuan ekşi sözlük'e erişim sağlanamıyor. Sosyal medya çığırından çıktı milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı. Sanırsam Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonunu bekliyorlar.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Şuan neredeyse tüm haber kanallarında "Şu ana kadar 1709 Rejim milisi etkisiz hale getirildi." haberi var.
    ?_?

Bizde boş durmadık dercesine bir bülten var şuan.İnşallah sosyal medyada ki dedikodular doğru değildir ama bütün bunların üzerine imha edildi haberleri şüphe uyandırmaya başladı bende.

• Allahım bu gecenin yüzü suyu hürmetine ne dışardaki nede içteki düşmanlara fırsat verme bu milleti ve bu ümmeti hertürlü musibetten kazadan beladan muhafaza eyle kahraman ordumuzu her yerde Muzaffer eyle “amin”

• Reyhanlıya getirilen yaralı askerler arasında idlipte desteklediğimiz guruplardanda olma ihtimali yüksek askerlerimizin beklediği nöbet yaptığı kontrol noktalarında onlardanda var çünkü sayılar abartılıyor bencede. Utanmasalar 1 tabur asker şehit oldu diyecekler.

• Gaz alma çabası zemin oluşturuyorlar anlaşılan hepsi bi anda aynı haberi girdiğine göre. Uçak sokamıyoruz okadar sayıya bide milleti inandıracaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Hadi onuda geçtim millet can derdinde bunlarda top tüfek tank imha peşinde.

• Gaz alma çabası zemin oluşturuyorlar anlaşılan hepsi bi anda aynı haberi girdiğine göre. Uçak sokamıyoruz okadar sayıya bide milleti inandıracaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Hadi onuda geçtim millet can derdinde bunlarda top tüfek tank imha peşinde.

Söylenecek çok şey varda sabır çeke çeke taş oturdu içimize.