Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Trump, şöyle devam etti:

"Generallerime dedim ki, neden düşmanımızın toprağını korumak adına Suriye ve Esad için savaşalım? Kürtleri korumak adına Suriye’ye yardım etmek isteyen biri varsa bana uyar; bu, Rusya, Çin ya da Napolyon Bonaparte olabilir. Umarım her şey iyi gider, biz 7 bin mil uzaktayız!"

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Türk futbolcu Enver Şahin'in sözleşmesi St.Pauli takimi tarafindan fes edilmiş.. İnsan haklarında bizden çok ilerdeler ya ahh ahh bu ülkede batı, ABD ve terör seviciliği ne zaman son bulacak merak ediyorum..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bizde vatan sevdası karşılıksız kalmaz.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

Einmal editiert, zuletzt von Besiktas ()

• Herkese günaydın, hava forum ailesi. İşe gidenlere allah kolaylık versin. Okula gidenlerede zihin açıklığı versin.:)

Hayırlı günler,

Sağlıcakla kalın.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Türk futbolcu Enver Şahin'in sözleşmesi St.Pauli takimi tarafindan fes edilmiş.. İnsan haklarında bizden çok ilerdeler ya ahh ahh bu ülkede batı, ABD ve terör seviciliği ne zaman son bulacak merak ediyorum..

Batı YALAKALARI bu haberi iyice okuyup Twitter’da adil Avrupa diye tag açsınlar

• İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Londra'daki NATO toplantısı sırasında 'Türkiye'nin kendisini savunmak için bazen yapmak zorunda kaldığı şeyi yapması gerekir' sözlerini sarf etmesi katılımcılarda büyük şaşkınlık yarattı.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• İngiltere birkaç yıldır çoğu olayda Türkiye'nin yanında oldu, ki zaten en başından beri Almanya ve Fransa kadar PKK destekçisi bir devlet değildi İngiltere. En azından sade bir vatandaş olarak gördüğüm bu yönde, perde arkasında neler dönüyor bilemem.

• Sınıra yine havan topu atılmış .Çaresiz bir biçimde hedef gözetmeksizin saldırıyor teröristler tükendiklerinin resmi bu .Tsk ile bu coğrafyada kimse baş edemeyeceği açık ve net gösteriyor herkese.

• Volkswagen Türkiye yatırımını erteleyebileceğini ifade etmiş ve marka imajını bahane göstermiş.

Ulan siz değil misiniz, fazla NOx salınımı yapıp, aracın fazla performans göstermesini sağlayan? Siz değil misiniz bunu herkesten saklayan? Siz değil misiniz Dünya'nin geleceğini çalan? Neyin imajından bahsediyorsun? Zaten hep böyleleri ahlak lafı yapar ya..

Bu adamlar Türkiye'ye Hindistan standartlarında 2 havayastıklı araç gönderen adamlar. Emisyon skandalından sonra en ufak bir ödeme bilede yapmadılar.

O zaman bizde Türkiye'de VW araba alımını erteleyelim. Para kesilince neler oluyor bakalım...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu terör koridoru nasıl bir önemdeymiş ki utanmasalar Türkiye düşmanlığından dok yiyecekler , yakında onu da yaparlar

Dünya savaşı da çıkarırlar

Trampet kafa rahat durmaz demiştim

Çünkü o bir kullanışlı aygıt

Operasyon bir iki hafta daha devam eder ve sarı kafa bizi engelleyemezse bence azil süreci hızlanır

• Sevgili kardeşim;

Eski işim ve "meraklı turşucu" özelliğim sayesinde,

baya uzun zaman önce Bulgaristan ve AB ülkelerinin Bulgaristan yatırımları

hakkında bir şeyler yazmıştım diye hatırlıyorum. Şunu söyleyeyim;

uızun süredir, VW yan sanayisi denilebilecek firmalar Bulgaristan da yapılanıyorlar.

Hatta bir kısmı üretime geçip, ürünlerini ihraç etmeye bile başladı Almanya tarafına.

Daha sonra VW'nin Manisa fabrika kararı ortaya çıkınca, ilginç olan bu adamlar hiç istiflerini

bile bozmadılar. Daha da ilginci, Romanya veya Bulgaristan da tüm Avrupayı besleyecek ve "Bulgaristan fabrikasına" destek

verecek lojistik merkezi yapılanma çalışmaları var. daha da ilginci, tedarik.ilerin ana üretim lokasyonuna uzak mesafede olması

VW üretim konsepti ile bağdaşmıyor.

Diyeceğim o ki, o fabrika işi biraz ilginç. Ben çok uzun yıllardır sektörde olan bir

çalışan olarak anlama veremezken, halen sektörde olan arkadaşlar bile hayretlerle izliyorlar.

ilginç durum vesselam.