Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Günaydın HF hayırlı pazarlar herkese, benim gibi çalışanlara da hayırlı işler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hakkari kırsalında devam eden operasyonda acı haber geldi, 3 asker şehit 1 asker yaralı, rabbim şehadetlerini kabul etsin..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yunan medyasında Doğu Akdeniz’de 200 milyar metreküplük doğal gaz rezervi bulduğumuz ve S400 lerin birini Kıbrıs’a kuracağımız şeklinde haberler çıkıyor

Umarım doğrudur yada doğruluğu an meselesidir

Enerji zengini bir ülkenin vatandaşı olarak dolaşmak havalı olsa gerek

Şimdilik Hayal bile olsa bir enerji kongresine katılıp Şımarık bir Suudlu yada Dubaili petrol şeyhinin ensesine şaplak patlatıp , naber Şakir bizim de var sizde olandan demek hoş olsa gerek

• Günaydın HF, haftanız güzel ve mutlu geçsin inşaallah..

• Vintersaga KKTC nin haklarını korumak zaten doğal bir olayda işte konu Türkiye olunca maşallah herkes birşeyler söylüyor

• Doğu Akdeniz Enerji konusundaki devletimizin hamlelerinden dolayı gururluyum , en azından Batı çıldırıyorsa iyi yoldayız demektir

Ha bu gemileri yüzdürmek ve güvenliğini sağlamak günlük ciddi maliyet ülkemiz için

Ama zahmetsiz rahmet olmazmış

Baskılara , günlük politik gelişmelere yada konjöktüre bakmadan o denizde o enerjiyi aramalı ve bulmalıyız

72 millet Kıbrıs’ımızın çevresine çöreklenmiş , biz seyredip kalamayız

• Dün uzun süre sonra(Schumacher'den) F1 izleme şansım oldu İngiltere'de yapıldı gerçekten bu kadar rekabetçi bir yarış izlemedim. Özellikle Vettel'in Vertstappen'e çarptığı an çok heyecan vericiydi.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Dün uzun süre sonra(Schumacher'den) F1 izleme şansım oldu İngiltere'de yapıldı gerçekten bu kadar rekabetçi bir yarış izlemedim. Özellikle Vettel'in Vertstappen'e çarptığı an çok heyecan vericiydi.

Eskisi gibi zevk vermiyor f1 mercedes dominasyonu devam ettiği sürece zevk vermeyecek bana ferrari yarışın içinde olmadığı sürece devam edecek bu durum hocam

• Formula 1 eskisi gibi vermiyor ama seneye verme ihtimali var. Seneye yakıt pit olayı eklenecek eskisi gibi. Şuan araçların hacmi büyük yakıt tüm yarış yetiyor, artıyor ama seneye hacimleri düşürülecek ve yakıt alma olayı olacak. Yani daha çok strateji gerektirecek. Hemde genç jenerasyon kapışması çok keyifli. Leclerc ve Verstappen çok iyi geliyor ve çekişmeleri aşırı zevkli.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

F1 hayranıyım son 2 yarıştır feci çekişmeler var.Avusturya Grand Prix'ini de izlemenizi tavsiye ederim çok çekişmeliydi.Dünkü yarışta çok iyiydi.10 senedir tuttuğum Lewis Hamilton lider 6. şampiyonluğun en büyük adayı ve yine üst üste 4. şampiyoluğun adayı.Bottas'ta performans artışı var zorluyor Hamilton'u.Gençlerden ise Rebull'dan Max Verstappen ve Ferrariden Leclerc gençler olarak iyiler geleceğin şampiyonları buraya yazıyorum.VETTEL'i ise şanssızlıklar peşini bırakmıyor.Bu sene şampiyonluk işi zor.Arabalarda ise Mercedesler çok iyi götürüyor.Yanlarına yaklaşan yok.

Dünkü yarışın özeti izlemek isteyenler bakabilir.