İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Narsil yani diyorsunuz ki hocam her an herşey olabilir :) rk23_kgigf-123

adı üstünde heran herşey olabilir karda alabiliriz kuru soğukta,onun için ateş edecek bir durum yok,sabırla ve güzelce takip edelim,özellikle yazarlarımızın yorumları çok önemli..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hocam o heyecan bende de var 25-27 için, 31/2 ye ECWMF ışık yaktı ama devamını getirmeli, birazda 500 hpa mız düzelirse mis olur..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ya allah aşkına bu sitede kaç tane bu işten anlayan adam var tahmin yapıyorlar hepsi de hemen hemen hemfikir yılbaşı için falan ama birisi çıkıp bu ay bişey olmaz ocağın ortasından sonra diyor ya arkadaş elinde verin varsa onunla konuş ama karalama tahtasına yaz çünkü ben buraya tahmincilerimizin yorumlarına bakmaya az da olsa bilgilenmeye giriyorum ama verisiz yorumlar görünce sinirleniyorum yapmayın Allah aşkına.

• istanbulun her zaman bir sürprizi vardır..

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Accuweather İStanbul için Yılbaşı sıcaklık değerlerini nihayet düşürdü...

Yetmez ama evet.

Kişisel tahminim şu yönde; Anadolu yakası - her zamanki gibi - Avrupa Yakası'na göre daha şanslı...

:bawling:

• Abi bence yanlışın var genelde Avrupa Yakası şanslı olur, tabii bu sistem için şanslı görünen Anadolu Yakası ama :)

• Accuweather,ntv hava samsung hava ios uygulamaları asılı göstermez asılı gösteren HavaForumdur. Dikkat edelim

Ateş etmek en büyük vizyonumuz.

rk223_kgigf-12351

• Arkadaşlar sinerjimizi bozmadan devam.

Kesinlikle moral bozmak yok!!!

Ben yılbaşını geçtim, gerçekten Ocak ayının geneli de çok güzel görünüyor.

Tıpkı bu forumdaki üstadlarımızın söylediği gibi...

Bu gece netleşecek çooook şey var güncellemelerde.

• Bu hava durumu uygulamalarının sıcaklık değerlerini ciddiye almayın arkadaşlar.Örnek olarak ios hava durumu uygulamasında 2-3 yıl sıcaklık tahminleriyle gerçekleşenleri kıyasladım.6 ocak sisteminden bir gün önce 2 ve 4 derece gibi bir tahmin yapmışlardı.Onun dışında her sistemden önce verdikleri sıcaklıkların ve sistem anında gerçekleşenlerin arasında 4 5 derece farklar oluyor.Tıpkı Mgm gibi.