Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Danla zaten devamlı sm atıyordu^^Tüm ünlüler ve elenen yarısmacılar da Cemal'e oy isteyince şampiyon Cemal oldu.Barıs'a sponsoru var diyenleri de hatırlıyorum^^ Neyse bakalım All-Star'da Hilmicem-Adem-Yusuf'larla görmek dileğiyle..

• Cemalcan'ı son düzlük başarısı ve elenenlerin açıktan verdiği destek şampiyonluğa taşıdı.

Barış'ı buraya kadar zirvede getiren kendisini adadakilerden çeşitli haklı/haksız sebeplerce soyutlamasıydı ama finaldede o kaybettirdi. Elenen herkes açıktan Cemal dedi ve tek elin nesi var, çok elin sesi var misali Cemal aldı kupayı yürüdü.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Adaletsiz final oldu. Ama bu ikisinden biri şampiyon olsa deseler Cemal Can derdim. Final keşke Berkan ve Yasin veya Sercan olsaydı. O zaman işte adaletli bir final derdim. Niye Yasin diyecek olursanız Survivor adasındaki en karakterli, en yardımsever, herkese sahip çıkan birisi olduğu için.

• En kötü survivor bu yıldı yarışmacılar çok kotuydu pandemi çıkmasa reytinglerde ilk 5 imkansız olurdu bir sonraki yılda bu şekilde olursa izlenmez ben sonlarina doğru hiç izlemedim Cemal Can ve Barış ikisi de iyi insanlar ama bir Survivor değiller ikisini de tebrik ederim yine de o adada 6 ay kalmak da kolay iş degil:thumbup:

• Seneye Survivor'a katılıyorum, çok parkur performansı beklemeyin ama atışlarım fena değildir. Forumcuların smsiyle en kötü final görürüm diye düşünüyorum. :hfyeni (29)::hfyeni (29):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Seneye Survivor'a katılıyorum, çok parkur performansı beklemeyin ama atışlarım fena değildir. Forumcuların smsiyle en kötü final görürüm diye düşünüyorum. :hfyeni (29)::hfyeni (29):

Hocam şimdiden 1000 sms benden. :D

sana bir Danla lazim;)))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

SMS değilde hf puan atabilirim isterseniz 😂

• Yasin ve Mert zaten direkt oy istemiş sanırım.Yasin'in de 3.lüğe taşıyan ciddi bir kitlesi var ve yaptığı açıklama da Cemal şampiyon olursa ben olmuş gibi düşüneceksiniz falan demiş.Kısacası Barış sms genelinde fenomenlere ve eski yarısmacılara karşı yarıştı ve kaybetti.Cemal'e tebrikler uzun süredir bu tarzda bir Survivor şampiyonu hatırlamıyorum..

• Yasin ve Mert zaten direkt oy istemiş sanırım.Yasin'in de 3.lüğe taşıyan ciddi bir kitlesi var ve yaptığı açıklama da Cemal şampiyon olursa ben olmuş gibi düşüneceksiniz falan demiş.Kısacası Barış sms genelinde fenomenlere ve eski yarısmacılara karşı yarıştı ve kaybetti.Cemal'e tebrikler uzun süredir bu tarzda bir Survivor şampiyonu hatırlamıyorum..

Yani kim Mert'i, Yasin'i dinleyip oy atar allah aşkına? 100 kişi ancak atarsa atar. Olaya öyle bakarsak çarşı destek istedi. Beşiktaş'lı tüm fenomen hesapları oy topladı. Menajeri, oyuncuların menajeri selim akar oradaydı bir sürü kişiden oy topladı. Adem oradaydı onun hala müthiş kitlesi var. Yusuf oradaydı. Berkan oy istedi.Oyuncu korcan kol oradaydı hepsi barış'a oy istedi. Barış'ı bitiren smslerine çok güvenip dokunulmazlıklarda ve bireysel oyunlarda yaptıkları. Yoksa her hafta 1. Oluyordu. Sakatlık bir yana oylamada kendine çok güveniyordu gelin smse falan diyordu millete hoş gelmedi durum . Cemalcan daha yumuşak, insan canlısı bir kalbi var ve son zamanlarda performanslarda baya iyi olduğu için oyları topladı. İkisi içinde geçerli hangisi şampiyon olsa ikisi içinde herkes haketmedi, böyle şampiyon hatırlamıyorum hiç derlerdi.

Bana göre ikisi de finali haketmedi. Haketmeyen iki kişi içinde daha çok hakedeni kazandı ki halkta öyle düşünüyor. Sana göre de tam tersi ama barış'ı kendi bitirdi. Yoksa şampiyon olurdu.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()