Şubat Efsanesi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Uyumam gerekiyor.son cevabim bugunku. bundan sonraki sistemler yuzde 90 ihtimalle siklonlu olacak. hatta tepede yuksek durup paso akdenizde a.b ler portleyebilir.derinligini bilmem 1000 mi olur 990 mi. ona modele bakarak gorucez.

• hocam teşekkürler :) zaten benim nick ten sıfat belli oluyor :) tek fark kosova iyi çalışmalar hocam seviyoruz seni kendine dikkat et.

• Arkadaşlar Semih hocamızın bahsettiği sistem yavaş yavaş modellere yansıyor buyrun:
    Bu GEM

Buda NAVGEM

Buda ECMWF

Buda ECMWF ENS

Buda GEM ENSEMBLE

Siz durun daha da kopacağız.Semih hocamız haklı çıkacak!Çok güzel günler bekliyor bizi!!

• Semih bir konuşuyor herkes ateş ediyor benim anlamadığım adam açıklama yapıyor hala sistemle alakalı soru soruluyor zaten açıklamayı yapmış söyleyeceğini söylemiş neden hala ısrarla soruluyor bunu anlamıyorum

• @Efsane-Semih Ocak sistemiyle siteye üye oldum, bu ilk uzun öngörünüzü takibim oluyor, gerçekleşirse ağzım açık herhalde Şubatı kapatırım, çalıştığım Banka şubesinde millete namınızı kazımaya başladım, her gün sorar oldular :) sizin gibi bir de borsacı tanıdığımız olsa sırtımız yere gelmezdi sanırım, öngörülerin için teşekkürler eyvallah hocam :)

• @Efsane-Semih Ocak sistemiyle siteye üye oldum, bu ilk uzun öngörünüzü takibim oluyor, gerçekleşirse ağzım açık herhalde Şubatı kapatırım, çalıştığım Banka şubesinde millete namınızı kazımaya başladım, her gün sorar oldular :) sizin gibi bir de borsacı tanıdığımız olsa sırtımız yere gelmezdi sanırım, öngörülerin için teşekkürler eyvallah hocam :)

Borsanin onu acik.dolar 3.60 lara iner.ons cikar.