Beiträge von kerimcem

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

4 sendir bu forumu takip ediyorum 15-50 cm yazıp 0.5 cm geçekleşen dolu sistem var cımbızla hangisini bulıyım şimdi alemsiniz...modmuyum ben...sonrada arkasından semih hoca çok başarılı hepsni bildi diyen dolu adam var...yalancıda olduk sayenizde..bence de tartışma bitisn şahsi atışmalara döndü....

Dönüş derecesini ölçmek için açıölçerim yetmedi 8|

benim eleştirim semihe değilki burda abartan kabartan herşeyi biliyor herşey tutuyor diye mübağlağa eden insanlara umarım anlatabildim ...semih tahmincidir yanıldığı tahminlerde olmuştur, olacaktırda bu son derece doğal....umarım anlatabiliyorum...aynı şeyleri papağan gibi yazmaktan sıkıldım...anlatamama problemim var herhalde :)

eleştiri bile değil aslında ben burda aslında semih hocayı savunuyorum tabi anlayana...neyse uzatmak istemiyorum herşey gönlünüzce olsun... iftira niteliği almya başladı çünkü....semihi karalayarak elime ne geçecek olabilir oda bir ayrı bir sitcom konusu zaten...hayırlıgünler...

@kerimcem konuyu daha fazla uzatmayacağım. Fakat siz Semih hoca çok fazla yanıldı derseniz ve üstüne bizi gözlerimize perde inmekle itham ederseniz ben sizin hakkınızda iyi düşünemem... Çok fazla yanıldığını düşündüğünüz bir tahminciyi takip etmezsiniz olur biter diye düşünüyorum... Ayrıca biz Semih hoca haşa Mikail demedik sözlerimizi çarpıtmışsınız. Üstad tecrübeleriyle verileri harmanlayıp burada kendisine değer veren takipçilerine yol gösteren bir insan sadece...

evet yanıldığı sistemler var ben oturduğum ilim olarak yazdım yanılabilir doğal, ben başarısız bir tahminci demedim ki ben semih hoca hepsini cm sine kadar biliyor diyorsunuz ya hiç kaçırmadı hespi tuttu bildi diyorsunuz ya o biraz fantastik bir dünya....

@kerimcem üzülerek söylüyorum ki ben sizin iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum. Semih Hocamızın bugüne kadar umut sattığını hiç görmedim. Siz Türkiye'yi İstanbul'dan ibaret sanıyorsanız orası farklı tabi. Misal son sistem olan 27 Ocak sistemi... Karadenizden efsane görüntüler geldi. Doğu bölgelerden efsane görüntüler geldi. Şimdi bu sistem yurdumuza gelmiş olmadı mı? Sistem tarihinin başarılı olma çıtası İstanbul mudur? Ben böyle düşündüğünüz sürece art niyetli olduğunu düşüneceğim her zaman...

ne satması yahu nerelere çeviriyosunuz lafı :( hoca tahminci mekailmi yanılabilir ben semih hocaya birşey demiyorumki yanılmasıda doğal hiç yanıldığı olmadı demek o sizin görüşünüz tek kelime ile...

17 Şubat neydi peki

genel olarak verimsiz lafından hiç sistem gelmiyor anlamını çıkarmanızı tebrik ediyorum...17 şubatta bir ooo değil sıradan bir kaç günlük bir sistemdi..ertesi günlerini bakarsanız şubat ayında 15+ dereceleri gördüğünüz günleri görmeniz %90 dır..i

tutmayabilir tahmin adı üstünde... zaten ocak sonu sisteminde resmi amatör herkes yanıldı....adam mekail değil...

şubat ayı ist marmara için verimsiz geçer benim büyük bir olay beklentim yok 2014 şubatta kısa kollu dolanıyordum sevgililer gününde evde :D kombi yanmadan..

yalnız kritik günlerdeyiz artık uzak tahmin değil bence yarında yansımazsa o iş biraz zor gibi geliyor bana, ocak sonu sistemi gibi serpiştirir dokundurur gider...