Efsane Geri Döndü

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 87 yi gormedim fotograflardan biliyorum 88 dogumlu biri olarak ama bu sistem 2002-2004-2006 filan birakmadi uskudarda bile 50 cm oldu kardan kaybolan arabalar devrilen agaclar catilarda olusan erzurum vari buz sarkiklari ve sogugu ile zirveye oturdu.Sukretmek gerek vesselam :)

• 34 yaşındayım 2004 üde net yaşadım ben 2004 de dizime kadar kar hatırlmıyorum hatta işe bile ertesi günü rahatlıkla gitiiştimm.2004 de bir gecesi fenaydı sadece kanal d binasında mahsur kalmıştı insanlar...bunda kaç gece oldu :)

• Senin en eski takipçin olarak tebrik etmek istiyorum Seni 2009 dan beri farklı sitelerden takıp etme fırsatı buldum kısacası sen nereye gittiysen ben Oray'a geldim Nasıl olurda böyle bir yetenekle forum sitesinde takılı kaldın lütfen kimse yanlış anlamasın siteyi aşağlamak değil amamcım sadece senin gibi bir yeteneği profesyonel resmi olan bir sahada görmek isterdik kısacası başkanlığa adaylığını koy oy verelim Başarıların devamını dilerim kardeşim

• Merhaba Semih bey,
    Tekrardan yazıyorum ama yurtdışı siteler ısrarla iskoçyada oluşan kasırganın kutup soğuklarını rusya ve aşağılara çok daha fazla ittiğini belirityorlar, bizim bundan nasiplenme şansımız yokmu.
    yabancı dilde yazı forumda yasak olduğundan bir kısım tercüme ve detaylar aşağıda, bir kar meraklısı olarak ufacık sudan nem kaptığımızdan :) bizim godzillaya bir ek olurmu bu değişimden dolayı? cevabınız içim şimdiden teşekürler

Qiote Etkileyici Kasırga (~ 980 MB) bu akşam iskoçya ' nın n 80-110 km. Kutup Airmass Rusya Rusya ' ya daha fazla itti, çok soğuk airmass Balkan Yarımadası üzerinde büyük üst arka tarafında devam ediyor. Bu Airmass Bazıları Yarın Yarımadası ' nın wnw parçaları geri geri ve tekrar dağı ' nın menzil ve Hırvatistan ' ın adraitic sahili de dondurucu...

https://www.facebook.com/severeweatherEU/?hc_ref=NEWSFEED

• @Efsane-Semih Hocam bu sistem için emeklerinize ve tahminlerinize teşekkür ederim ne dediyseniz oldu bazı yerler istediğini alamadı ama sağlık olsun çok başarılı bir tahmin yaptınız.İlerde cocuklarıma anlatacağım efsane bir sistem oldu.Allah sizi başımızdan eksik etmesin yüce mevlam size uzun ömürler versin hayırlı geceler ^^

• Izmit izmit hocam bişiy anlamadık neden bulutlar es geçiyor gelmiyor burda eriyor bu gece olsun bir siklon dek hiçbişi vurmıcakmı biri bişi desin anladığım ekmek yok varsa tersi biri cvp versin lütfen

• Hocam filmde ısrarcısınız galiba. Vallahi ben bu sistem fragmansa filmi düşünemiyorum. Beklentiler çok yüksek olur, bütçe yeter mi bilmem ona göre çekelim. :hfyeni (18):

• @Efsane-Semih
    Hocam Manisa'da yagış sıkıntısı olabilir gibi. Izmirde lapa lapa kar var. Ama burada çok ince ve seyrek yağıyor. Düzelir mi sizce?

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein